BezpiecznaCiaza112023

Mamy lipiec 2010

13 lata 4 miesiąc temu #47994 przez aska27
alutka aż się uśmiechnęłam jak przeczytłam jak ma na imie Twoja córeczka :)
Do niedawna miałam dylemat co do wyboru imienia, wahałam się miedzy Mają,a Zosią ,ale znajomoa urodziła Zosię.. wiec zdecydowałam ,że moja córcia będzie Mają :)
a teraz widzę,że Ty masz Maję Zofię SUPER!!!

Intuicyjnie coś czuję,że jednak urodzę chopca... też miałam dylemat, postanowiłam jednak ,że bedzie Mikołaj!

życze DUŻO zdrówka dla córeczki :) a mamie pociechy z maleństwa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47995 przez Emme
aska27 napisał:

Intuicyjnie coś czuję,że jednak urodzę chopca... też miałam dylemat, postanowiłam jednak ,że bedzie Mikołaj!


ja też czułam, że będzie chłopiec, prawie pokłóciłam się z lekarzem jak zobaczył dziewczynkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48006 przez asia26
Anetko bardzo mnie z tym pokarmem pocieszylas i musze Ci powiedziec ze nawet uspokoilas :) ja tez czulam intuicyjnie ze bedzie chlopczyk a lekarz powiedzial ze Oliwka :) i nie zaluje a czasem mi wrecz glupio ze tak bardzo chcialam chlopczyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48017 przez alutka1011
My od początku do brzuszka mówiliśmy Dawidek ale w 32 tyg się przestawiliśmy na Maję :) Widzę że coraz więcej Majeczek super!I oczywiście dziękuje dla Ciebie też dużo cierpliwości w czekaniu na maleństwo i spokojnego przechodzenia tych 9 miesięcy a potem...łatwego i szybkiego porodu.
Asiu to dobrze że cię uspokoiłam nic się nie martw moja siostra karmiła syna do 3 lat :ohmy: a Bartosz w między czasie też jadł kotleciki ziemniaczki itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #48025 przez Green
Witam ja mam termin na 6 lipca ale 2011 i tez zauwazylam ze jest malo lipcowych mamus .
[/color][/size][/i]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48029 przez alutka1011
Ale tu dzisiaj ruch uf green tu nasz link do mamuś lipcowych 2011 www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...1-nalezy-do-nas.html my jesteśmy 2010 ale jak chcesz to zachęcam do pogawędzenia sobie z nami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48032 przez martela89
asia26 napisał:

No dokladnie to niewiarygodnie jak ten czas leci :) niedawno zastanawialam sie czy uda mi sie przez pol roku na samym cycu jechac a dzis jestem zalamana bo boje sie ze strace pokarm jak zaczne wprowadzac nowe produkty jakiekolwiek w diete Oliwki i ze juz nie bede mogla karmic :( normalnie spac przez to nie moge :( czy Wy tez tak mialyscie? Alutka i inne dziewczyny czy Wy szybko stracilyscie mleczko? czy nie mam sie o co bac? kolezanka mnie nastraszyla ze jak tylko zaczne dawac inne rzeczy to zaraz zero mleka :( musze w piatek zadzwonic do mojej pani doktor jak bedzie miala dyzur chyba ze pekne i zadzwonie na prywatny kom :(


asia nie martw się ja też karmię piersią i dodatkowo od ponad 2 mies mała dostaje inne jedzenie,a na noc butlę.
W ciągu dnia dostaje deserki,zupki,itp i mleko cały czas mam i zamierzam karmić małą do 8-9 miesiąca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48227 przez asia26
Kurcze to wazne dla mnie co napisalyscie o tym karmieniu :) dziekuje Wam bardzo dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48229 przez alutka1011
Polecamy się na przyszłość ;) Buziaczki dla Oliwci :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48231 przez asia26
Dla Majeczki tez :) zakupilam dzis Oliwii Kubek niekapek :) zobaczymy co we wtorek powie lekarz jak mam zaczac to nowe zywienie i bedziemy probowaly takie nowe gadzety :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48234 przez alutka1011
To narazie Oliwka jest tylko na piersi?Ja mam w planach po nowym roku kupić nocniczek i chyba kupię taki zwykły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48235 przez martela89
alutka Majeczka już sama siedzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48237 przez alutka1011
No tak całkiem sama to usiedzi z 5 min ale myślę że do miesiąca już ładnie stabilnie będzie siedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48239 przez martela89
A sama usiadła czy próbowałaś ją sadzać? Bo moja to się tak siłuje,że szok i zastanawiam się kiedy mi się sama podniesie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #48246 przez alutka1011
kilka razy mi sama usiadła ale zaraz sie przewróciła :laugh: a jak ją sadzam to siedzi i się bawi smoczkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl