BezpiecznaCiaza112023

polog

13 lata 11 miesiąc temu #17056 przez julcia_81
mam pytanie czy w czasie trwania waszego pologu mialyscie lub macie moze krew ktora brzydko pachnie a ten zapach jest nie do zniesienia ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17059 przez Madzia89862
julcia a wlasciwie dbasz o krocze?ja nie mialam tak niestety:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17068 przez gonia.1985
jeżeli pojawia się brzydki zapach to należy jeszcze bardziej zadbać o higienę, musisz podmywać się po każdej wizycie w toalecie, ja jeszcze przemywałam się tantum rosa to taki płyn odkażający i wszytsko było dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17106 przez Moniq
julcia, spróbuj tak jak dziewczyny pisały podmywać się po każdej wizycie w toalecie i wycierać papierowym ręcznikiem ale jeśli szybko nie minie to powinnaś przejść sie na kontrol do szpitala, przychodni przyszpitalnej lub zadzwonić do ginekologa i mu powiedzieć, bo nie koniecznie musi to być wina higieny, warto takie rzeczy sprawdzać. nie chce Cię straszyć ale zdarza się że zostanie jakiś fragment łożyska albo zrobił się stan zapalny i wtedy może być brzydki zapach; więc dla spokoju sprawdź to. a nie masz podwyższonej temperatury? ogólnie dobrze się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17152 przez julcia_81
temperatury nie mam tylko kreci mi sie w glowie i strasznmie glowa mnie boli od kilku dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17160 przez Madzia89862
julcia udaj sie do lekarza.tak bedzie najbezpieczniej jezeli on sam skontroluje cie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17261 przez Moniq
Julcia, jak u Ciebie sytuacja? byłaś u lekarza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17334 przez Madzia89862
Julcia????mam nadzieje ze bylas u lekarza i wyjasnil sytuacje??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #17336 przez sloneczko
tak wlasnie jak dziewczyny pisza higiena jest bardzo wazna, po kazdym skorzystaniu z wc muszisz sie podmyc. Ja nie mialam problemow z tym

a co do bolu glowy, moze mialas znieczulenie zewnetrzne? i dlatego teraz cie boli glowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026023 przez KarolineCZ
Gdy moja przyjaciółka rodziła to moim zadaniem było zaopatrzyć jej torbę w przybory do higieny intymnej bo nie chciała o to prosić faceta (nie zrozumie). I tak totalnie nie wiedziałam co kupić bo to dla nas takie oczywiste, ze płyn do higieny intymnej i chusteczki, ale jak tak łaziłam po różnych sklepach internetowych i forach to natknęłam się na mgiełkę do higieny intymnej (jest też tutaj www.e-aptekavita.pl/szukaj/femma.html ). Nie wiedziałam za bardzo jak to działa więc kupiłam "na wszelki wypadek" no i okazało się, że przyjaciółka notorycznie z niej korzystała, bo miała potrzebę się podrapać a bała się, ze sobie coś naruszy, a mgiełka przynosiła ukojenie. Może warto i coś takiego mieć przy sobie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl