BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 7 miesiąc temu #32836 przez Groszek
whiteeye Michał je mniej więcej co 1-1.5 godziny :) czyli jakieś 11 karmień od 6 rano :) rytmu dnia nie mamy :lol: Misiek praktycznie w dzień nie śpi, łapie 10 minutowe drzemki i to tyle :) a tak to się bawi max 15 minut sam i mnie woła rykiem :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #32843 przez whiteeye
Pytam o rytm dnia bo wiem że córka mojej siostry chyba mniej więcej od 4 miesiąca robiła sobie 2 drzemki w ciągu dnia, ale siostra nie pamięta ile razy ją karmiła :) Zresztą każde dziecko jest inne więc nie ma co się tym sugerować.:) Choć ja lubię mieć uporządkowany dzień a tak na razie nic nie mogę zaplanować. Pewnie na wszystko trzeba czasu i muszę cierpliwie czekać:)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35909 przez whiteeye
Ale tu u nas cicho... Niestety. Ciekawa jestem jak inne mamy sobie radzą no i muszę czytać wątki innych mam bo u nas cicho jak makiem zasiał :)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35966 przez Groszek
Mamusie czerwcowe wyginęły jak dinozaury :) My sobie świetnie radzimy :) Odpukać Michał jeszcze nie chorował, w 3 miesiącu podwoił swoją wagę urodzeniową... Mamy już 2 dolne jedyneczki które wyszły bezobjawowo ;) Jedyny problem to spanie :( dziś w nocy wstawałam do niego 8 razy... a w dzień niestety nawet godziny nie przesypia...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36230 przez mysia-sia
nie wymarły chyba tak doszczetnie;) po prostu zajęte kobiety są:P

u nas całkiem całkiem:) Groszek, to fajnie masz, bo ja się tyćko wystraszyłam na ostatnim szczepieniu... w pierwszych miesiącach Kuba rósł jak na drożdżach, a ostatnie ważenie pokazało, że po 6tyg tylko 750g przybrał... więc lekarka stwierdziła, że pomimo karmienia piersią wcześniej można zacząć wprowadzać urozmaicenie do diety i już zaczęliśmy jeść bananki i zupki jarzynowe:) dziś pora na jabłuszko:) a jutro pójdziemy sprawdzić jak waga od tych 3 tyg się ruszyła:)

jeśli chodzi o spanie to też ostatnio było nieciekawie... w nocy co 45min do 2 godzin pobudki i w dzień też prawie ani chwili nie przespał... ale (tfu tfu odpukać w niemalowane:P) jak zaczął jeść owocki, to się poprawia:) wczoraj przespał w dzień 3 i poł godziny i w nocy tylko dwa razy się obudził:) więc jestem zadowolona:)

poza tym na długość rośnie, już dwie siaty za małych ciuszków wyprodukowaliśmy, ale nie chce mi się przeglądać zawartości szafy teraz, bo pewnie i trzecią byśmy spakowali:)

a.. a ząbków jeszcze nadal nie ma:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36237 przez Groszek
Niestety dziś wstawałam 10 razy w nocy, wyglądam jak śmierć :( Nie wiem co mam robić z tym spaniem, bo się zamęczymy oboje...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36238 przez martela89
Ja już od 3 tyg podaję mojej małej deserki z jabłkiem,winogronem,dynia i kaszkę ryżową z banankiem :)
Najpierw w małych ilościach podawałam żeby sprawdzić reakcję,a teraz już więcej i bardzo jej to smakuje i dobrze reaguje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36245 przez Madzia89862
oj ja to bym sie bala dawac takiemu maluchowi dwumiesiecznemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36247 przez martela89
jak już pisałam na sierpniowym wątku to może zmienić tylko konsystencje kupki po jabłku i winogronie może być wodnista,a po bananie twardsza i tyle,ja jak miałam 4 mies to babcia dała mi śledzia,a wychowała 3 dzieci i żyją. A słyszałyście co w wielu szpitalach podajE się dzieciaczkom na wymioty-COCA-COLĘ.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36249 przez alutka1011
No ale chyba nie dwumiesięcznemu :silly: może są takie przypadki ale na szczęście nie u nas bo siostra pracuje w szpitalu i kiedyś leżała z Mikim na rotawirusa to wiem jak postępują

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36264 przez Madzia89862
to ze po sledziu nic nie bylo dzieciom twojej babci nie znaczy ze po czekoladzie nie bedzie twojej ksiezniczce..ale juz nie wypowiadam sie na ten temat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36449 przez mysza855
witajcie:)

Faktycznie dłuugie przerwy w postach ;)

Martyna od 2 tyg wcina zupki:) Niestety na te z dużą zawartością marchwi musimy jeszcze poczekać... robiłam dwa podejścia i problem z kupą i ogólnie z brzuszkiem się pojawił :(
Za to ziemniaczek z dynią jest ok :)
Od przyszłego tyg zaczynamy z jabłuszkiem - rada pediatry, zeby powoli wprowadzać tymbardziej ze mieliśmy te upierdliwe kolki :angry:
Bardziej rośnie mi na długość niż na szerokość :) Waży 6kg i myślę,że do 6 m-ca spokojnie podwoi wagę urodzeniową :)
Żelazo odstawiliśmy - morfologia wyszła super, a teraz co najlepsze dostaje w obiadkach :)
Rwie się do siadania no i chyba wychodzi nam lewa górna jedynka :)
Co do nocek to od 1,5 tyg zjada ostatnie mleczko ok 21-22 i następna pobudka po 5 rano :) Chociaż 2 razy zdażyło jej się obudzić po 1 w nocy. W dzień za to mniej sypia a zanim przyśnie to się namarudzi ;)

Pozdrawiamy serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36533 przez whiteeye
Mój Maciek w nocy sypia (odpukać) dość dobrze. Potrafi od 19 spać do 4,5 rano, a później nawet do 9. W dzień ze spaniem trochę gorzej. Zanim zaśnie potrafi godzinę marudzić. Zaczął znowu ssać smoczka więc czasem się nim wyręczam jak już mam dość :)
Waży jakieś 7200 a mierzy powyżej 63 (miał tyle miesiąc temu).
Też już sporo ciuszków poszło do lamusa.
Dałam mu wczoraj jabłuszko ze słoiczka. Chyba mu smakowało bo tak uroczo mlaskał. Dziś też dostał porcję ale muszę poobserwować czy to nie przez to trochę gorzej mu się w nocy śpi - tworzenie kupki często sprawia mu tyle kłopotów że budzi się z płaczem. Czy wasze maleństwa też tak mają?? On płacze ale kupka jest rzadka więc nie wiem za bardzo o co może chodzić.

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36541 przez Groszek
Whiteeye u nas też kupa jest rzadka i niestety załatwia się raz na 3-4 dni :( My mamy już 2 dolne jedynki ale mniej więcej od 17 siedział by tylko na rękach, a jak leży to płacze jak diabli... dziąsełka ma spuchnięte, więc pewnie to przez ząbki a ja już nie wiem co robić... jak zbliża się wieczór to zaczynam chorować :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #36557 przez Monia86
Witam wszystkie czerwcowe mamusie. Strasznie dawno tu nie zagladalam. wezwał mnie problem prawdopodobnego zabkowania. My z Julką radzimy sobie bardzo dobrze-nie wyobrazam sobie teraz swiata bez niej. Jest cudowna-grzeczna i wiecznie usmiechnieta. Ma teraz 64 cm dlugosci i waży prawie 7 kg, wiec kawał babki:)A karmiona jest tylko piersią. Planuje karmic ja do 6 miesiaca. Od niedawna zaczełyśmy probowac jabłuszka-bardzo Julce smakuje chociaz jeszcze nie do konca umie jesc z łyżeczki-tak smiesznie rusza jezyczkiem-ale spokojnie-wszystkiego sie nauczymy:)Pozdrawiam wszystkie mamuski :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl