BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #883866 przez MoNiaaa
Wikunia sliczna :) w sukieneczce jak ksiezniczka:* zazdroszcze ze juz jestescie po chrzcinach

motyleki super bryka fajnie takie prezenty dostac:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #883890 przez kasiek21
ależ tu cisza :-)
moje dziecię zasnelo... nie jestem z tego zadowolona bo nie wiem no której teraz będzie spał. to nie nasza pora. ale była siostra i się uparła daj mu jeść i daj... no i poszła w końcu sama zrobiła mu kaszę.... usz... tak więc dziś bez kąpieli :-/

ale powiem wam że upieklam dziś to ciasto bez jajek, mleka i masla i powiem wam że no no... całkiem nie złe :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #883919 przez kociaczek1610
witam. dziewczyny dzieciaczki przesliczne!
u nas tragedia. maz w szpitalu ma zlamane dwie nogi :( jest mi ciezko :( prawie nic nie jem ciagle myse co z nim jak zadzwonie to chwileczke ze mna pogada i konczy sms tez malo pisze :( jedna noga jest zmiazdzona :( masakra:(

czeka go dlugie leczenie pozniej rehabilitacja :( niby 2 miesiace w szpitalu :( eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #883942 przez Anitulka
Ojej kociaczek, co sie stalo? Jakiś wypadek? Trzymaj się dzielnie Kochana :kiss:

My juz po chrzcinach :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #883947 przez motylek19
Kociaczek współczuje życzę szybkiego.powrotu do zdrowia dla męża, będzie dobrze:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #883964 przez niteczka
Kociaczek- zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla meza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #883972 przez Bella27
Hej dziewczynki!
Dzieciaczki kochane:*
Kociaczek bardzo mi przykro! Lecę na mszę teraz, bede się modlić o zdrowie dla twojego męża i siłe dla Ciebie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #883973 przez Bella27
Mój zostanie z małym teraz mam nadzieję, że sobie da radę bo lece do kościoła, a potem jeszcze do kancelarii w związku z chrztem!Chłopcy śpią jeszcze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #884038 przez MoNiaaa
o matko kociaczek to co sie stalo??? duzo sily teraz bedziesz potrzebowac 3maj sie dzielnie :(

Anitulka pokaz fotki ze chrzin i opowiedz co i jak :)

a dzis dzien mamy :) Wszystkim Mamusia zycze 100 lat icierpliwosci :*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #884105 przez Bella27
Właśnie wróciliśmy ze spaceru i zdążyliśmy przed burzą!
Kociaczek jak się trzymasz? :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziewczyny żałuje, że nie zdecydowałam się na chrzest w restauracji podzwoniłam teraz i ceny ok 75 zł za osobę ale miejsc już nie ma.Ja robię tylko na 15 osób, a jak liczyłam to chyba w 1000 zł sie nie zmieszczę masakra......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #884113 przez MoNiaaa
Bella fajnie ze trafiliscie na ksiedxa ktory wam cos poradzil i pokierowal :)
a co ty planujesz ze takie koszty tego chrztu??ja robie naponad 20 os plus dzieci ale mam zamiar sie w 1000 zmiescic! przeciez nie ma co za wiele robic bo pozniej wszystkiego i tak zostaje u nas niby cieplo ale pochmurno i parno stratsznie :( Zuzka zaczelam mi cos kaszlec :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #884142 przez kociaczek1610
jest mi ciezko jest mi zle . :( maz bedzie mial kolejna operacje :( pozniej znowu na druga noge :( wszystko sie wali :((
przygniutl go glaz. dobrze ze byli sasiedzi i nam pomogli. mial wiele szczescia bo moglo go zabic :(
nie chce mi sie jesc :( zjadlam na sile kawaleczek chleba :( potem na sile loda zjadlam :( od soboty zjadlam dwa tyci kawalki chleba :( i chyba z 2 paczki fajek pochloniete :(( dziewczyny nie radze sobie :( budowa stoi pieniedzy brak :( nie wiem jak damy rade. byla dzis u mnie mama powiedziala ze mi pomoze tyle ile bedzie mogla. chce zebym poszla na prawko . czeka nas (meza) dlugie leczenie i rehabilitacja :((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #884144 przez kociaczek1610
przepraszam ze pisze tylko co u mnie. dojde do siebie i poodpisuje na posty :( ;'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #884145 przez Bella27
Monia chciałam zrobić normalnie jakiegoś strogonowa i krokiety ale mama mi ziadła na psyche, że musi być danie takie typowo obiadowe, a chrzest mamy o 17 więc będziemy w domu ok 18.00 ja nie mam piekarnika, a nie będę w mikrofali podgrzewać mięs więc zamówię koryto mięsne to ok 350 zł do tego krokiety ok 70, alkohole ok 200 zł sałatki i zimna płyta ok 150zł ciasta( tort+ciasto na stół+paczki na wychodne) ok 250zł do tego jakieś napoje i chyba w 1000 zł sie nie zamkne.A do tego pewnie długo będą siedzieć bo u mnie brat i szwagier za granicą pracują i żadko się wszyscy spotykają razem, a jeszcze chcieliśmy zamówić jakiegoś busa żeby ich przywiózł i zawiózł bo oni mieszkają troszke dalej. Szkoda gadać....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #884147 przez Bella27
Kociaczek straszne to jest, bardzo Wam współczuje ale bądźcie silni na pewno się ułoży!!!!!A Ty przede wszystkim musisz być silna dla Filipka!!!!!!!!!!!!!!On Cię potrzebuję!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl