BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #815417 przez Dorciaition
Niteczka pewnie ze damy rade :)

Monia no naprawdę ślicznie wyglądasz. Napatrzec sie nie moge.
Lenka to pewnie będzie chciala lezec w łóżeczku. Malo jeszcze rozumie.

Dominiczka pewnie masz rację z tymi genani. Ja na brzuchu nie mam.ale na cyckach tak. Szczególnie na lewyn. Jest on w igole duzo większy. Po Lence mi sie tak zrobilo.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815419 przez Dorciaition
Niteczka pewnie ze damy rade :)

Monia no naprawdę ślicznie wyglądasz. Napatrzec sie nie moge.
Lenka to pewnie będzie chciala lezec w łóżeczku. Malo jeszcze rozumie.

Dominiczka pewnie masz rację z tymi genani. Ja na brzuchu nie mam.ale na cyckach tak. Szczególnie na lewyn. Jest on w igole duzo większy. Po Lence mi sie tak zrobilo.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815422 przez MoNiaaa
przytylam 10 kg i chyba dlatego tak szybko waga mi wrocila no moze z 2 kg mi zostalo ale cialo jesczze nie wrocilo do formy i jest takie ponaciagane i sflaczale pewnie trochemine zanim sie obkurczy ta skora.niestety przy Julce przytylam 20 kg i nie wrocilam do wagi sprzed 1 ciazy wiec i tak sie ciesze ze nie zostal mi zbedny balast po 2 ciazy. niestety rozstepow tez mam cala mase po 1 ciazy i teraz tez mi troche wyszlo chociaz juz nieco mniej.mi tez sie wydaje ze tu gluwnie geny graja pierwsze skrzypce...mi dopiero w 8 miesiacu wyszly. jak zbledna to ich tak nei widac ale czuc takie wglebienia te stare mam dosyc glebokie ;/

dorcia dzieki jesczze raz za komplementy :blush: chcialabnym sama czuc sie ladna

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815434 przez Dominiczka
Co do szykowania lozeczka i kolyski, to ja czekam na mrozy, bo mam uzywany materac i chcialabym wymrozic wszystkie te roztocza i zywiatka ktore moglyby tam byc... ale pogoda mi tego noeumozliwia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815458 przez krecia88
dziewczyny jak to jest z ta witamina D i K? Podajecie to jakims specjalnym kroplomierzem bezposrednio do buzki dziecka czy jak? Czy do szpitala tez to musze wziac?

Spakowalam torbe, ale w jedna sie nie zmiescilam. Dziewczyny ktore juz urodzily- ile kompletow ubranek poszlo Wam w czasie pobytu w szpitalu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815469 przez Dominiczka
Krecia wit d zazwyczaj jest w kapsulkach, odrecanych jednorazowych, dosyepne bez recepty kosztuja ok 30zl, sa tez krople na recepte za ok 4zl ktore sa w malych sloiczkach i kroplami musisz trafic do buzki dziecka z tego co wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815476 przez Anitulka
Monia, prześlicznie wygladasz, po prostu kwitnaco! Jak bym nie wiedziała to bym powiedziala ze to jakaś ciocia przyszla w odwiedzinki, a nie że to mama na pelen etat :)

Ja rozstepow w ciazy sie nie nabawilam, ale piersi tez mi duzo nie przybrały, wiec obawiam sie ze jak juz sie pojawi pokarm to nie zapanuje nad tym, żeby nie było nowych ( a mam juz po tabletkach anty z lat temu). Za to nabawilam sie ogrrromniastych kompleksów w sprawie moich ud, bo są straszne! Mam celulit i z przodu i z tylu i jeszcze takie jakies slaczale, ze jak tak patrze to az mi sie plakac chce. Zazyczylam sobie od W. orbitreking (czy jak to sie tam zwie) ale.mnie wysmial tylko :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815478 przez anitkade
Monia wyglądasz cudnie! A fryzurka to jakby prosto od fryzjera :) I do twarzy Ci z Zuzią :) Ciekawe, czy też będzie taka podobna do Ciebie jak Julcia. Zazdroszczę Ci, że się tak szybko uwinęłaś z dziećmi. Ja będę mieć w tym roku 30, a ledwo się pierwszego doczekałam (a nawet jeszcze nie doczekałam :P)
Z rozstępami to chyba faktycznie jak maja być to będą. Ja nie mam ani jednego nigdzie, ale za to w liceum mi powychodziły masakrycznie. Całe biodra, pośladki i piersi miałam pochlastane. Dlatego byłam pewna, że teraz też będą. Tymczasem dziwna sprawa, ale nie ma. Może mam więcej tłuszczyku niż wtedy albo bardziej elastyczną skórę (chociaż to by było dziwne) albo już sama nie wiem - dostałam swoją porcję rozstępów i darowano mi już ciążowe :) Też jestem cała obtłuszczona i sflaczała. Zobaczymy, jak pójdzie powrót do formy, szczególnie, że i przed ciążą wyglądałam powiedzmy średnio pod tym względem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815496 przez niteczka
Dziewczyny nie ma sie czym przejmowac.Powiem Wam tak. Ja tez mam rozstepy, zwlaszcza po bokach brzucha, ale tak bardzo sie tym nie przejmuje. Powinnysmy sie cieszyc tym, ze jestesmy zdrowe I wogole, bo wiele ludzi jest w duzo gorszych sytuacjach. Ja podchodze do tego w ten sposob, ze te rozstepy, jesli sie ich nie pozbede, a napewno tak bedzie, bo przeciez same nie znikna, to zawsze beda mi przypominaly te czasy kiedy to bylam w ciazy. Zreszta jak juz wszystkie bedziemy mialy swoje maluszki przy sobie, to uwierzcie mi ze nawet nie bedziemy mialy czasu na to, zeby myslec o tych rozstepach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815498 przez niteczka
:laugh: niteczka napisał:

Dziewczyny nie ma sie czym przejmowac.Powiem Wam tak. Ja tez mam rozstepy, zwlaszcza po bokach brzucha, ale tak bardzo sie tym nie przejmuje. Powinnysmy sie cieszyc tym, ze jestesmy zdrowe I wogole, bo wiele ludzi jest w duzo gorszych sytuacjach. Ja podchodze do tego w ten sposob, ze te rozstepy, jesli sie ich nie pozbede, a napewno tak bedzie, bo przeciez same nie znikna, to zawsze beda mi przypominaly te czasy kiedy to bylam w ciazy. Zreszta jak juz wszystkie bedziemy mialy swoje maluszki przy sobie, to uwierzcie mi ze nawet nie bedziemy mialy czasu na to, zeby myslec o tych rozstepach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815502 przez niteczka
No ja juz ogolana :) wiec moge jechac na porodowke :) I jakos dziwnie przez caly wieczor brzuch mnie boli jak na okres, anawet momentami kluje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815546 przez motylek19
Monia naprawdę bardzo dobrze wyglądasz. Fajnie, ze pomalowana, dbasz o siebie. Zuzia też śliczna :* i Julcia na awatrku też !

Właśnie mam straszny dylemat co do tych ubranek do szpitala. Z jednej strony mam ich jak na pięcioraczki i fajnie jakby mały miał swoje, ale z drugiej jak mają zginąć w szpitalu to dziękuje... Może wezmę ze 2kompleciki takie nie najładniejsze, a jak inne dzieci będą miały swoje i nie będzie nic ginęlo to mi ktoś dowiezie? Co sądzicie? Tak to już wszystko spakowane mam oprócz tego.

Anitulka, co to ten orbitreking?

Ja tych podkładow.poporodowych mam 2opakowania po 10 sztuk. Jedno bella drugie z canpol babies. Po.powrocie do domu już nie chce ich używac tylko podapsek jak.Monia pisała. Strasznie to duże jest i grube :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815560 przez Jola29
Hej dziewczyny, dzisiaj byłam u położnej i troche mnie zmartwiła. Na zapisie ktg tetno dziecka przez prawie cały zapis było równe ok 120 gdzie zawsze było ok 140 a nawet 160 podsumowala to w ten sposób ze dziecko chyba spi i faktycznie. Sie nie ruszał. Do tego. Skurcze macicy wykazalo 4 w ciągu 40 min o mocy 100 i ogolnie skakaly powyzsj 50. Czy takie skorcze moga zwiastowac poród?No ale bardziej martwi mnie to tetno małego teraz leże i licze ruchy a maluch jakis mało aktywny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815561 przez motylek19
Jola nie martw się. Polozna na pewno by zareagowała jakby coś było nie tak. Mi kiedyś ktg też nie wyszlo, bo najpierw mały miał czkawke a potem spał. Nie przejmuj się na zapas, idź spokojnie spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815566 przez Jola29
Dzięki motylek za odpowiedż chyba sama za bardzo sie naktęcam, jak ja już bym chciala miec to za soba....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl