BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 4 miesiąc temu #816368 przez anitkade
Ulcia, o rany, a więc jednak!!! Gratulacje. Mam nadzieję, że dałaś radę wszystko w biegu ogarnąć, no i mąż taki pomocny na szczęście :) Zdrówka i szybkiego powrotu do domu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816422 przez gosiacek
Anitulka, Ulcia gratulacje ogromne!!! :)

Ja jestem po wizycie u lekarza i w sumie trochę mnie zaskoczył, bo powiedział, że następnym razem mam się zdeklarować czy chcę sn czy cc a ja nawet nie wiedziałam, że mam możliwość wyboru. Byłam bardziej nastawiona na sn ale dziś miałam usg i okazało się, że blizna po poprzedniej cesarce jest bardzo cieniutka 18mm i teraz już sama nie wiem co mam robić :/

Dziewczyny czy któraś z Was miała cc a potem urodziła sn? Pomóżcie!

Mój synuś malutki 3040g ale w sumie wcale się nie zdziwiłam. Sama byłam mała, Bartek też urodził się malutki, więc tym razem też nie mogło być inaczej :) Generalnie wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816430 przez motylek19
Gosiaczek, ważne, ze wszystko dobrze. Synus wcale nie taki malutki, 3kg przekroczone.

Dzisiaj cały dzień dosłownie przelezalam.. Byłam tylko w aptece po urinal (na bakterie w moczu) ale to i tak autem. Postanowiłam sobie jutro posprzątac generalnie, założyć przescieradelko na łóżeczko i ochraniacze, zrobić sobie farbę. Ogólnie dużo się ruszać i zrobić dwie rundki po schodach. Może tak coś się ruszy. Nawet już nie chodzi mi o to, ze ciężko itp, tylko zaczynam się martwić o małego, od 34tc mam to stare łożysko, ogólnie przez chwilę się nie rusza, a ja już się denerwuje.

Pół dnia przespalam a teraz oczywiście nie moge zasnąć. Ehh..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816442 przez Bella27
UlciaGratulacje :kiss:
Dużo zdrówka!
Straszne sny w nocy miałam dotyczące porodu i dziecka :(
Chyba za bardzo o tym wszystkim myśle....co ma być to będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816443 przez krecia88
Ja dzis mam znowu ktg. Wczoraj mala jakos tak malo sie ruszala, wiec ja nawet budzilam,bo troche sie.balam ze cos nie tak. Zobaczymy czy w ktg cos wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816445 przez Dorciaition
Ulcia gratuluje! Duzo zdrowka dla Was :) Jednak nie dotrwalas :) no ale za to maluszek juz z Wami :)

Gosisczek trochę późno gin Cię o tym poinformowal ale przemysl dobrze. Ja zdecydowałam sie na cc. Ale mam kolezanke ktora po nie calych dwóch latach po cc urodziła drugie dziecko i wszystko bylo ok.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816448 przez Zanka1989
Ulcia - gratulacje :) :) :)

Moja Lenka urządza wieczorami ataki - kopniaki na moje żebra. Jestem taka słaba, ale dalej nic się nie dzieje. Jeszcze 2 dni do wizyty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816499 przez krecia88
Ja juz po ktg. Dzis lezalam wykrecona przez 40minut. Masakra. Poduszki zadnej nie mialam i teraz musze dojsc do siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816502 przez kasiek21
dzień dobry :)

Ulcia - gratulacje :)
a ja dziś o dziwo dobrze spałam. co prawda budziłam się na siku co 2 godziny, ale potem nie miałam problemu żeby zasnąć. Urodzić nie urodziłam :D szlak by to jasny hehe ale 6 jeszcze sie nie skończyła :D a więc wszystko wydarzyć się może :D hehe

dziś po raz pierwszy śniło mi się że urodziłam. Urodziłam niby czworaczki :D mimo że wiedziałam że mam tylko jednego syna. potem się wyjaśniło że to oczywiście nie moje wszystkie :P no ale za to mój maluszek ważył niby tylko 2100. ale przyszła inna pielęgniarka i na oko już widziała że to błędna waga :D no i zważyła jeszcze raz no i faktycznie. Młody ważył 3100 :) a więc pomyłka o cały kilogram :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816509 przez niteczka
dzien dobry wszystkim
Ulcia- gratulacje I duzo zdrowka.
My mielismy dzisiaj wizyte u poloznej. Wszystko jest wporzadku. Maly rosnie. Zadnych infekcji I tego typu rzeczy. Sprawdzila tez ulozenie malego I stwierdzila, ze maly juz przebija sie powoli do kanalu I ze wszytsko moze sie zdarzyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816533 przez Pipinka
Anitulka i Ulcia GRATULACJE!!!!

Też już bym chciała mieć to za sobą !! czop zaczął mi odchodzić od paru dni..ale bardzo małe ilości, brzuch pobolewa tak jak u was jak przed miesiączką, ledwo dycham ciągle się poce bo mi gorąco i latam co chwila na kibelek..i nic!!!

Wczoraj z rana poubierałam już pościel dla Odety i posprzątałam całe mieszkanie, ufarbowałam włosy, zrobiłam brwi..i moje przeczucia były mylne bo dziś się czuje jak bym miała jeszcze kolejne miesiące chodzić w ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816554 przez Dorciaition
Krecia i wyszly jakies skurcze na ktg?

He he Kasiek przy czworaczkach to by mogło byc wesoło :)
Mi ostatnio się śniło ze urodzilam dziecko ponad 5 kilo.

Pipinka u mnie te sane objawy oprocz czopa. Teraz sie położyłam bo wszystkie kosci w okokicy tylka mnie bola.
No i już Lenka zaczęła mnie szukać ale mąż jej powiedział ze poszlam do sklepu wuec zrezygnowała ;) Oby dali mi chwile polezec :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816571 przez krecia88
zadnych skurczy. Ja czuje ze mała urodzi się 16 stycznia... zobaczymy jak zechce wyjsc na swiat ;) w czwartek znowu wizyta i znowu ktg. mam nadzieje ze to ohydztwo ktroe wypilam zlikwidowalo bakterie w moczu :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816592 przez MoNiaaa
ulcia gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!! duza ta twoja corcia :ohmy: szybkiego powrotu do formy i domku :kiss: :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #816598 przez ete21
Gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mam i ich pociech!!!! Dużo zdrówka dla Was wszystkich:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl