BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 11 miesiąc temu #651249 przez EmiMar
Emilia gratuluje. Napisz coś o sobie. Na kiedy masz planowany termin porodu.
Ja cały weekend nie miałam dostępu do neta i dlatego nie pisałam. Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamuśki i pędzę do pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651256 przez MoNiaaa
dziewczynki a macie juz jakies objawy ciazowe?
m,nie czasem kluje w brzuchu tez tak macie?moze sie tam wsyztsko rozciaga i dlatego takie uczucie?

a jak w pracy wie juz u was ktos?planujecie l4?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651264 przez EmiMar
No mnie wczoraj wieczorem dosyć mocno kuło w podbrzuszu i nawet się trochę przestraszyła....ale człowiek jest durny...i sam się nakręca. Ja mam zamiar pracować chociaż do września ale w poprzedniej ciąży też tak myślałam a na L4 byłam od 13 tyg bo wymioty nie pozwoliły mi na prace. Więc teraz wolę się nie nastawiać. W pracy wie tylko jedna koleżanka. szefowi powiem dopiero po wizycie u lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651268 przez MoNiaaa
EMI MI GIN POWIEDZIAL ZE NA BOLE BRZUCHA MOZNA NOSPE NAWET DO 3X DZIENNIE a jak po nospie nie przejdzie i bol sie nasila to do szpitala.
mnie tak pobolewa lekko troche jak na @ ale mniej intensywnie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651276 przez mom-to-be
:) będę zaglądać , obiecuję, aż będziecie mieć mnie dość :blink:
Mam 23 lata, woj. lubuskie, rok po ślubie, 6 lat razem, od ślubu staraliśmy się o bobo, ale tak naprawdę mocno od 6 miesięcy, maj był tym szczęśliwym :D termin wedlug ostatniej @ mam na 16.01.. ale z racji wcześniejszych nieudanych prób, mój gin chce szybkiej wizyty. Dzisiaj po 14:00 ide odebrac betę, mąż kazał mi codzień robic testy, i wczorajszy ( 5 dzien testów) był juz baaaardzo mocny :) Wogóle moja ciążowa historia jest..wyjątkowo cudaczna dlatego ciekawa jestem miny lekarza na wizycie :)

No i teraz planuję powrót do pracy, oby się udało, bo wydatki podskoczą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651278 przez mom-to-be
MoNiaaa napisał:

dziewczynki a macie juz jakies objawy ciazowe?
m,nie czasem kluje w brzuchu tez tak macie?moze sie tam wsyztsko rozciaga i dlatego takie uczucie?

a jak w pracy wie juz u was ktos?planujecie l4?



U mnie od samego początku kiedy zaczęłam cos przeczuwać piersi tak mocno urosły że biustonosze za małe :dry:

Sutki czerwone i piekące jak ogień, dużo śluzu białego i senność w każdym możliwym miejscu :)
L4 wolalabym zacząć jak najpóźniej bo teraz dużo wolnego miałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #651287 przez MoNiaaa
ja wczoraj zrobilam 2 test i kreska byla widoczna ale bledsza niz kontrolna i oczywiscie sie zestresowalam i maz sie zezloscil po co wogole robilam test!! ale juz bylam u gina i mialam usg byl widoczny pecherzyk 3 mm za 2 ty kolejna wizyta i juz sie nie moge doczekac!!!

jak bedziesz miala fotke z usg koniecznie wrzuc nam pokazac i zdaj relacje z wizyty :)

ja do konca lipca bym chcial popracowac musze jeszcze znalesc kjogos na swoje miejsce mam nadzieje ze nie bedzie problemu z tym i uda mi sie zalapac 1 miesiac wakacji na l4 :)

moze za niedlugo wezme sie za zrobienie naszej tabelki z datami porodu jak ktos bedzie dochodzil do nas to bedziemy uzupelniac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #651317 przez Dorciaition
Hej Kochane.

Weekend u teściów, dlatego nie zaglądałam.

Vestusia
:kiss: :kiss: :kiss:

Mom-to-be
gratuluję serdecznie! Super, że się Wam udało :) Koniecznie daj znać jak po wizycie.

MoNia
och po co robiłaś test? Tylko sie nastresujesz. Zabraniam :silly:

Objawów ciąży na razie brak. A co do bólu brzucha to włąsnie kilka dni temu dosyć mocno mnie bolał i kuło, ale wczoraj już było ok.

Jeśli chodzi o pracę to nie mam problemu, bo po urodzeniu LEnki skończyła mi się umowa i do nie dawna szukałam pracy, ale zakończyłam poszukiwania ;) Trochę żał rocznego macierzyńskiego, no ale. ;)


Dzisiaj idę na usunięcie odcisku na stopie. Boli mnie i utrudnia chodzenie. Strasznie się denerwuje, ale mam nadzieję, że pozbędę się cholerstwa :/

Monia z tabelką super sprawa. Na listopadówkach miałam coś takiego pokazywarka.pl/yxx262/

Miłego dnia
Pogoda u mnie nie ciekawa :/

Polunia :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #651341 przez MoNiaaa
dorcia pozwole sobie ciebie umiescic na styczniowkach bo cos czuje ze i tak z nami zostaniesz :)
tak swoja droga mamy termin na pograniczu nowego roku ciekawe ile z nas jeszcze sie rozpakuje w 2013 r :)

dorcia moj M to samo powiedzial jak zrobilam test ze tylko sie stresuje i nakrecam ale chcialam miec takie maliny na pamiatke...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja sie strasznei ciesze z rocznego macierzynskiego JUlka tez miala rok jak poszla do zlobka i przy drugim tez bym mogla posiedziec dluzej a mam taka prace ze raczej wroce :) szkoda tylko ze 80% platne ale wole dluzej z dziecmi posiedziec niz miec te 200 zl :)

dorcia super ta wasza tabelka i jesczze z fotkami :)
ja wlasnie zalogowalam sie na pokazywarce ale nie wiem jak sie tam robi tabelke :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651359 przez majsun
Witam kolejne Styczniówki :)
Mam wizytę u lekarza w środę, mam nadzieję, że będzie wszystko ok.
Na razie piersi mam bardzo nabrzmiałe.
Lekki ból w podbrzuszu i czasami lekkie kłucie w lewej pachwinie... trochę się boje, ale może tak musi być?

Jak tylko poczuję się głodna to zaczyna mi się kręcić w brzuchu - nie są to mdłości ale powiedzmy, że mini-mdłości :) Dlatego nie rozstaję się z przekąskami - oczywiście niezbyt kalorycznymi.

Czy miałyście może kiedyś kolczyk w pępku, coś słyszałyście w tym temacie - ja mam i nie wiem kiedy powinnam zdjąć?

W mojej głowie sto pytań i sto niewiadomych - będę Was męczyć - to moja pierwsza ciąża :)

buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651364 przez MoNiaaa
majsum kiedy wypada ci termin z twoich obliczen to od razu zamieszcze cie w tabelce?

lekki bokl w podbrzuszu chyba normalne bo sie teraz tam wszytsko zmienia i dostosowuje do maluszka mnie tez tak pobolewa
koniecznie napisz jak po wizycie!!

kolczyka nigdy nie mialam ale niektore dziewczyny pisaly ze kolczyk nosily dopoki nie zaczal przeszkadzac

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651390 przez majsun
mój termin - wg jednego kalkulatora ze strony kalbi.pl, to: 11 stycznia 2014
a wg. strony edziecko.pl, to 7 styczen 2014

może poczekam na wyliczenia ginekologa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651403 przez MoNiaaa
kurka nie umiem wkleic tej tabelki do pokazywarki dorcia jak zarzadzasz tabelka listopadowek to moze i przejmiesz nasza?:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651409 przez mom-to-be
Ja też Was będę męczyć Mamuśki :) jestem i szczęśliwa i przerażona :) jak ja podołam :D a piersi wogóle przestaja boleć? Czy tak całą ciążę? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #651415 przez MoNiaaa
mom sliczny suwaczek :)

mnie piersi az tak nie bola i w 1 ciazy tez jakos mi nie dokuczaly choc uroslu troche i popekaly neistety...;/
ale chyba najgorzej jest na poczatku i pod koniec w srodku ciazy bardziej spokojnie jest :)

a forum jest po to zeby sie dopytywac wszystkiego ja 1 ciaze przeszlam ale juz baaardzo duzo nie pamietam...chcialabym juz miec brzuszek :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl