BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 3 miesiąc temu #832412 przez kociaczek1610
no nie idzie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832459 przez ElaM
Kociaczek spróbuj zmniejszyć w paintcie u mńie tez tak było,zmniejszyła mi poszło:) a unas to chyba nie kanarek tylko sapka ,nie wiem od czego czy za suche powietrze nie wiem zaaplikowalam sól fizjologoczna jakbytroche pomogło ,a nie wiecie ile to moze potrwać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832463 przez Anitulka
Dziewczyny u nas tez katarek sie pojawił, nie duzy- po glutku z każdej dziurki, a czasem tylko z jednej. Odciagamy dwa razy dziennie...
Noc za nami cezkaaaa. Pola sie przyzwyczaila ze ma cyca kiedy chce i od dwoch nocy strasznie to wykorzystuje-non stop by chciala wisiec, a jak ja podnosze do odbicia albo nie daj Boze do łóżeczka to jest wielki krzyk...ledwo zyje, ale najbardziej wspolczuje mojemu W., bo spi po 2godz. a tu jeszcze do pracy trzeba isc. Dlatego dzis od 4 mala spala z cycem przy buzi z nami w lozku i mielismy 2godz. extra :silly:
Od dzis tez probujemy przejsc wieczor bez infacolu, bo dajemy jej tylko pol dawki dwa razy dziennie i przez kilka dni ani sladu kolki wiec mamy cicha nadzieje ze moze już przeszla, no zobaczymy...

Anitka, nie przejmuj sie takim gadaniem, jeśli wiesz ze hani jest cieplo to takie gadki wpuszczaj jednym uchem a wypuszczaj drugim, tak jak ja ze spacerami. Ostatnio jeszcze przekazano mi niezwykle cenna informacje ze przez pierwsze 3 miesiace w ogole nie powinnam wychodzic z mala z domu :silly: wiec pierwszy spacer powinnismy zaliczyc w kwietniu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832487 przez niteczka

Anitkade
ja daje malemu jeszcze ten infacol caly czas, bo espumisan tez dawalismy, ale zrezygnowalismy, bo 2 razy dziennie dostawal infacol I 2 razy dziennie espumisan, ale to chyba za duzo jak na takiego maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832488 przez Dorciaition
Hej.
wpadam tylko na szybciutko.
Monia pytanie do Ciebie mam:
Pisałaś, że u Zuzi jeszcze zółtaczka? Jakie ma wyniki? Bo ja wlasnie odebrałam Blanki wyniki i jest napisane,że bilirubina całk. - 3,96 biliburina bezp. - 0,06 i już nie wiem :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832496 przez kociaczek1610
juz mam pomniejszone i to dosc sporo i nic...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832500 przez kociaczek1610
cos musialo byc na forum bo teraz weszlo bez problemu :) moj maly aniolek :) kurde on sie nienajada moim mlekiem od rana co godz lub co pol wisi na cycu ;/ teraz mu dalam mm i jest spokoj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832514 przez ElaM
kociaczek to tak jak u mniw ,maly glodomorek tylko by jadl:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832521 przez ElaM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832592 przez motylek19
Kociaczek, ela, super chłopaki :)
anitkade ja psikalam solą i odciagalam kilka razy dzoennie jak słyszałam ze "charczy". Nie przejmuj się, jak nie ma temperatury to nic się nie dzieje. Wcześniej odciagalam jak już pisałam kilka razy dziennie a od 2dni jest spokój z tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832756 przez anitkade
Kociaczek, Ela - śliczne bobaski, naprawdę.
My się jakoś powoli ogarniamy chyba, coś na kształt rytmu dnia nam powstaje, chociaż są duże różnice, zależnie od karmień, potrafi nam się wszystko o godzinę poprzesuwać. A dzisiaj to w ogóle chciałam zjeść obiad z mężem, a po południu Hania wymagała opieki więcej i dopiero teraz go jem. Ale nie szkodzi, grunt, że jem :P
Nadal mnie to ubieranie martwi i już sama nie wiem, co mam robić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832771 przez krecia88
Anitka mi w szpitalu mowili zeby zmiwniac pieluszke przed jedzeniem, bo wtedy dziecko sie ladnie budzi i nie ulewa .

Wogole mam pogryzione brodawki. Mala mimo moich staran chwyta tak ze w jednym miejscu wyglada jakby miala mi odpasc - az wglebienie jest, niby taka ranka :( poloznej pokaze bo moze bede musiala sciagac...

Dzisiaj pierwszy raz na balkonie bylysmy :) tylko 5 minutek ale dosc mocno wialo. Jutro tez pewnie wyjde,ale na dluzej.

Pytalam poloznej co zrobic zeby mala w lozeczku chciala spac. Powiedziala zeby termofor wkladac do lozeczka bo wtedy sie nagrzeje i mala nie bedzie sie budzic z krzykiem jak ja tylko przekladamy

Dzis mjie kolezanka pocieszyla ze jej 3 miesieczna corka juz sama w lozeczku zasypia jak sie ja polozy, choc poczatki byly trudne. Mam nadzieje ze i nam sie wkoncu jakuf unormuje rytm dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832940 przez Pipinka
Anitkade Kochana nie sluchaj nikogo tylko rob jak dyktuje Ci instynkt a ewentualnie sluchaj tylko lekarza ! Nie przegrzewaj malej bo Ci będzie chorować, po co tyle tych ciuszków? Ja na spaceru zakladam bodziak rajtki,sweterek i na rajtki cienkie spodenki no i kombinezon i niczym nie przykrywam tylko na wózku jest ta dopinka a no i czapka to wiadomo a i tak sie boje by sie nie spociła i wierz moja Bianka dopiero po roku mi zachorowala pierwszy raz!
Ja przebieram pieluchę tez przed karmieniem ale czesto wychodzi tak ze i tak robi jeszcze raz kupke po jedzonku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832943 przez krecia88
Ale noc za nami. Moja corka nie uznaje chodzenia spac przed 1. wczesniejsze proby jej usypiania koncza sie fiaskiem. Wczoraj od 20 do 23 praktycznie non stop byla przy cycku. Smoczek nie wchodzil w gre. Bylam tak wsciekla ze ona chyba to wyczula. Na szczescie rano "odpokutowala" i dala nam pospac..

Nie wiem jak ja przestawic.. boje sie teraz ja wybudzac w konkretnych godzinach bo mysle ze wtedy bedzie marudna..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832947 przez ElaM
U nas nocki jak narazie przesłane tylko budzi sie raz ok 2 i pózniej nad ranem na jedzonko,obytak dalej:) myślałam ze moj synek ma katar a to wyszło tylko zapchany nosek miał zaaplikowalam sól fozjologiczna kichnal prychnal ,wyszła kozka i super teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl