BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 10 miesiąc temu #683179 przez kasiek21
synek nie synek warzne by zdrowe. dla corki owszem mam. bedzie Mia a chlopiec, hm ja chce Antos lub Filip ale moj sie nie zgadza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683180 przez aska27
Tak najważniejsze,zeby dziecko było zdrowe,oczywiście.

Ja mam synka i kto wie o ciąży mówi,zeby była dziewczynka,a dla mnie to obojętne, będę się mega cieszyć i z córeczki i gdy będzie synuś.

Ładne imiona wybrałaś :) ja mam z tym problem,ale tez jeszcze jest czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683225 przez mirka26
no Asiu mega mi się nastrój poprawił. i dupa znowu coś, już mam dość chciałam wyczyścić zęby i ała nie umiem otworzyć szczęki bardziej niż na szczoteczkę. po śniadaniu też już mam bo nawet kromeczki do ust nie włożę nie mówiąc o gryzieniu. a na dodatek leukocyty mam za wysokie. za szybko się cieszyłam. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683236 przez Mincz
Heja :D

Mirka26 - leżeć, kurować się i trzymać mocno :) My tu wszystkie trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia :)

Kasiek21 - olej go ;) Jak poczuje, że nie robi się żadna afera to sam wyluzuje i będzie good ;) Ja mojego nie trzymam krótko, czasem nawet sama wyganiam na spotkania z kumplami i jest git - przy tym wiem, że jak już będę mogła na jakąś bibke pójść to zostanie w domu z Zo i drugim bejbikiem ;)

Liluch - dawaj znaka jak tylko się dowiesz!! Ja mam wizytę w środę i mam nadzieję, że będzie wszystko ok, ale czasem aż się trzęsę ze strachu, że jednak coś się nie uda...


Za nami bardzo busy weekend - w piątek do 22.30 piekłam ciasteczka (już w zasadzie jak się piekły to siedziałam z zakmniętymi oczami tak mi się spać chciało). W sobotę piknik w przedszkolu - moja lala pięknie wyglądała, pięknie recytowała i tańczyła - spuchłam z dumy :D A wczoraj odwiedzili nas znajomi i grilla zrobiliśmy. Weekend baaaardzo udany :D

Ja wam powiem, że czuję się już lepiej, tylko śpiąca dalej jestem, ale mdłości odpukać odchodzą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683242 przez mirka26
a co do męża to też nie taki słodki zawsze bo bym oszalała, wiemy że czasami zdrowo dla związku się pokłucić. a wiecie kiedyś wracałam od mojego taty ze szpitala a wcześniej dzwoniłam do wtedy jeszcze chłopaka... że mój tato tak ciężko chory i jest mi z tym źle a cały dzień obraca się na nie ... no i idę drogą taka smutna rozgniewana na cały świat i patrzę a tam stoi jakiś facet a taką mega dużą różą pomyślałam jego laska ma szczęście ale spoglądam a mój kochany rozkłada ręce chwyta mnie z tą różą w ramiona i mówi że wszystko będzie dobrze że teraz już mam komu wypłakać się w ramie, i jak go tu nie kochać co nie. a jak mamy gorsze dni to przypominam sobie mojego ukochanego w tych momentach i zaraz złość mi przechodzi. :laugh: naprawdę mam szczęście że go mam. wariat bo wariat ale już na zawsze mój wariat hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683247 przez mirka26
mincz to przynajmniej tobie weekend się udał. ja miałam w sobotę okna myć i dupa, ale teraz dzwonił mój że walczy z oknami od 7 rano hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #683268 przez aska27
Mirka nie przejmuj się oknami, widzisz był problem i juz go nie ma.. maz załtwił sprawę.
Z tą różą jak romantycznie :blink:

Mincz tez swojego namawiam na wyjścia z domu,niech idzie.. nawet po niego jadę, jak dzwoni. Nie ma z tym, problemu. Jak ja gdzieś wychodziłam tez nie miał nic przeciw. My razem to chyba tylko na wesela i inne imprezy rodzinne chodzimy :silly:

echhh,a ja się dziś źle czuję, Mikołaj chciał wyjsć na dwór,na chwilkę oczywiście... brzuch mnie tak rozbolał,ze ledwo doczłapałam się do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683308 przez Mincz
A ja chyba za wcześnie się pochwaliłam, że się czuję coraz lepiej - tak mnie rozbolała glowa, że aż płakać mi się chce :/ Wylezę chyba dziś chwilę wcześniej z pracy...

Kurde ja tez mam okna do mycia - nie chcesz podesłac swojego M do mnie? ;) Mój to okna raz zaczał myć, ale jak widziałam, ile czasu mu jedno zajęło to resztę sama obleciałam. I tak na razie zajmujemy tylko parter, więc jeszcze nie ma tragedii ;)

Mirka, mój mi tez nosił kwiatki - dzięki, że przypomniałaś :D Teraz to takie bardziej wszystko jest przemyślane - w sensie polezie do sklepu i kupi coś, a kiedyś, jeszcze za studenckich czasów, jak nie mieliśmy kasy na nic to było tak bardziej romantycznie - a to mi bazie zerwał jak do mnie szedł, a to z klombu jakiś kwiatuszek... ech stare piękne czasy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683430 przez mirka26
no dziewczynki to nie jestem sama w chorobie was też dopada. była laryngolog i powiedziała że jej to wygląda na zapalenie śliniawki lub mononukleozę, wzięła krew na badania a na moje bóle głowy hm po porodzie mam przyjść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #683435 przez mirka26
a co do okien to mój potrafi pół godziny siedzieć przy oknie ale potem błyszczy, taki perfekcjonista, nie podeślę bo mi jeszcze u góry musi umyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684045 przez aska27
Mincz Mirka współczuję tego paskudnego bólu głowy :dry: w pierwszej ciaży to była na poczatku moja jedyna dolegliwość, dopiero pod koniec ciazy zgaga jeszcze dawała się we znaki. Wiem,ze taki ból potrafi nieźle wymęczyć, szczególnie gdy ktoś nie chce łykać tabletek. /ja nie brałam/ Leżcie,odpoczywajcie jak najwięcej :blink:


Coś nas mało w tym lutym :) czyżby niż :blink:

Jak rodziłam Mikołaja to położne się śmiały,ze w letnie miesiące mają multum pracy, istny wysyp dzieci :) w lutym będzie nas mniej... to też ma swoje plusy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684049 przez sylwietka
hello ja juz po pracy :) jeszcze tylko jutro i wolne :)

mnie tez bolal dzis brzuch a dokladnie dół brzucha w srode mam wizyte ciekawe co mi powie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684061 przez kasiek21
eh wy wszystkie kobietki juz po lekarzach ja na swoja kolej czekam, a tu do 4 lipca kupa czasu :-(

sylwietka
zazdroszcze Ci wolnego. Moja najblizsze wolne 26. i tak dzien w dzien po 8 h. istna meczarnia. po calym dniu na nogach moje stopy odmawiaja posluszenstwa :-(

eh wiecie, chyba musze wybrac sie na zakupy i to jak najszybciej, moje staniki robia sie za male, jeszcze troche i bede zarzucac cycki na taczke i pchac je bo inaczej wysiadzie mi kregoslup. :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684079 przez mirka26
kasiek ja mam już e tak mi poszły piersi ale na szczęście się uspokoiły, tylko ich wygląd mnie przeraża bo wcześniej miałam cc a tu bum i teraz mam żyła na żyle aż brzydko to wygląda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684085 przez DoMI*
:kiss: :woohoo: :side:
GRATULUJE wszystkim Przyszłym Mamusią LUTY 2014..

moze i ja zostane na luty :)
coraz wiecej :blink: mamusiek bedzie.
pozdrawiam i zdrowia życze dla mam i dla ich kruszyn :kiss:

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl