BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #763080 przez kojka-waw
Wrocilam z urzędu. Znowu ta sama mało uprzejma pani co wczoraj.
Zlozylam korekty. Mam przyjść za tydzień żeby się dowiedzieć czy zarejestrowali korektę pitu.
Kasę oczywiście wpłacić jak najszybciej. Jak łaskawie zarejestrują to znowu muszę iść złożyć podanie
O nowy druk o dochodach.

Piękna pogoda dzisiaj. Poszłam na mały spacer i zahaczylam inny sh.
Ceny z kosmosu. Tunika 38zł :-o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763114 przez darmag21
Ja dzis kupilam dla siebie w sh takie bluzeczki, fajne jak na brzuszek i jedna szt 1 zl, wiec zakup udany.

Ja jakos ostanio jestem "bez zycia" sama nie wiem jak to nazwac, nic mi sie nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763171 przez kojka-waw
Mi też się kochAna mało co chce. Od następnego tygodnia robię porządek w dokumentach.
A w następnym tygodniu w komodach. W listopadzie mam zamiar wziąć się za segregacje ubranek
Po Wikim. Będę wiedziała co kupić bobaskowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763219 przez Porto1987
Witam się z Wami wieczornie :)

Faza, oj ze spaniem, to jest ciężko. Codziennie przebudzam się przed 5 rano. Na szczęście zasypiam bez problemu, ale zaczyna mnie to irytować. I jeszcze się pilnuję żeby spać na bokach. No ale czego się nie robi ... a dziś śniła mi się córeczka, tylko nie pamiętam nic jaka była i jak to wszystko wyglądało :( może dziś będzie kontynuacja ;) A weekend samotny będzie :dry: już chodzę smutna i zdarza mi się łezkę uronić :pinch:

Darmag, dasz radę spiąć się ze wszystkim do marca. A co to za ciekawy kierunek robisz?
Wczoraj wspominałam, że zaczynałam studia 7 lat temu ;)

Loca, ja miałam tak ostatnio przez kilka dni. Zjadłam dwa jabłka i kisiel. Pomogło ;) A i ja jeszcze miałam lepiej po suszonych morelach :P

Domi a chociaż na jakąś ławeczkę wyjść spacerkiem nie możesz? Albo chociaż na balkon z krzesłem i kocykiem. Zawsze to świeże powietrze.

Loca, ja szukałam pracy ponad pół roku. Po studiach i z 2,5 letnim doświadczeniem. I nic nie można było znaleźć. Wróciłam na stare śmieci. Ale kombinowanie to podstawa.

Anicie marzą się zakupy ;) :P też bym zaszalała, ale póki co kasy brak :( ale udanego szaleństwa jutro :)

Darmag, ja też jakaś bez życia jestem, a życie nowe się rozwija w środeczku :)

Ja dziś byłam chwilę u mojego chrześniaka. Słodki już prawie 2latek.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763226 przez darmag21
Wczesniej robilam profilaktyke i terapie pedagogiczna... a teraz pedagogike opiekunczo-wychowawcza z terapia, ale pocieszam sie ze tylko jeszcze pare miesiecy.

Czasem mam tak, ze siedze i z byle czego bym plakala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763245 przez Porto1987
No ja mam dziś taki dzień, że tylko siąść i upić się winem :) Zostaje mi herbata z malinami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763252 przez Ani-ta
porto tak zakupy mi sie marza ale to nie dla mnie tylko dla Bartusia trzeba go przygotowac na zime.
Ja odkad mam go to wole kupic dla niego niz sobie :laugh:

Dzis mialam odebrac wyniki i co i znowu mocz do powtorki bo wyszlo mi az 500tys bakteri :cheer: jestem podlamana :( Z Bartusiem zawsze mialam wyniki w porzadku a teraz :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763265 przez Porto1987
Anita, może spróbuj do innego laboratorium zanieść? Bo to jakoś strasznie dużo Ci wychodzi. Z tego co gdzieś czytałam, że trzeba chyba leczyć takie infekcje, prawda? Czy się mylę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763301 przez darmag21
Tez wydajemi sie ze trzeba leczyc. Skonsultuj sie jak najszybciej z lekarzem, chyba wie co powinien robic, a ty Anita sie nie lam,bedzie wszytsko dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763315 przez roma4
o widzę ,że już jest parę osób

Anita nie martw się tym moczem tak bardzo ja co wizytę robie i za każdym razem mam podwyższone lukocyty i b.liczne bakterie i wkółko inne leki i nic... w pierwszej ciąży też tak miałam ,aż w posiewie wyszła eserica coli...ale na szczęście na małą nic nie przeszło
A teraz wiem ,że mimo leczenia nigdy nie będę miała idealnego wyniku bo już tak mam ;
Ja dla swojej zamówiłam kurteczkę z alegro,ale kurde coś zle na wymiary spojrzałam i za duża więc zamówiłam dzisiaj następną mam nadzieję ,że ta będzie pasować

Porto głowa do góry pomyśl jesteś młoda ,wszystko przed tobą zobaczysz jak będziesz szczęśliwa jak ujrzysz dzidziusia na świecie :laugh: zobacz ja stara zmęczona ale się mimo to cieszę,że maluszek następny będzie :laugh:

darmag ja jestem pełna podziwu dla ciebie ,masz synka , drugi dzidziuś w drodze ,a mimo to nie zrezygnowałaś z nauki tak trzymaj, a płacz to normalka w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763351 przez Porto1987
No Darmag, to dzielna kobieta, bo ona jeszcze do tego domek buduje :)

Roma ja tęsknię i dlatego mi smutno :dry: ale mam herbatkę z sokiem malinowym, więc to jest mój poprawiacz humoru :D B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763358 przez roma4
porto no tak ty to tęsknisz , a ja to nawet się wzruszam jak filmy oglądam , i moja vica się pyta "mamusiu coś cię boli dzwonimy na pogotowie?" ,i muszę tłumaczyć ,że tak już mamusia ma... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763370 przez Porto1987
jaka troskliwa dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763505 przez darmag21
Czesc dziewczynki, ja zbieram sie na uczelnie, ale chociaz sie przywitam, jak przyjade wieczorkiem to napisze do was. Milego dnia, piszcie, zebym miala co czytac jak wroce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #763529 przez kojka-waw
Witam się i ja w strasznie mglista sobotę .

Ja w pierwszym posiewie moczu też miałam bakterie. Bralam urospet. 3x2 i zuravit 3x1
I do tego wcinalam suszona zurawine.

My dzisiaj też siedzimy z małym sami. Mój nieslubny ma tyle pracy zd powiedział że nie wie czy dzisiaj skończą.
Jeden plus to taki że mogę sobie włącZyć moja ukochaną muzykę na fula. Wiki tańczy
Ja tupie nóżką a sąsiedzi się przyzwyczaili :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl