BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #772548 przez Unbreakable
Cześć Dziewczyny ;)
Jestem 1/36 grupy marcówek 2013:)
Podglądnęłam Was i aż mi się łezka zakręciła w oku...
Zazdroszczę Wam strasznie i zatęskniłam za brzuszkiem. Mój właśnie śpi w łóżeczku i do pierwszej pobudki zostały jakieś 2 godziny. Pomimo zmęczenia jest cudownie. Czytałam, że jedna z Was planuje małą Lenkę;) Ja właśnie mam Lenuśkę;)zastanów się- Lenki to niezłe ziółka;)

Pozdrawiam Was
Odpoczywajcie i cieszcie się tym czasem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772552 przez moni91
dobrej nocy mamuśki:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772553 przez moni91
tak planuje dać córci na imię Lenka . Dobrze że będzie łobuziakiem tatuś będzie miał co robić:):) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772563 przez marl3na
Widzę, że problem bakterii leczony jest bez antybiotyków (dziś internista chciał mi przepisać), ale planuje też żurawiną i wodą to wypłukać. Kojka daj znać czy Tobie się udało.

Ja też mam bóle w podbrzuszu z prawej strony, ale raczej znośne.

My z mężem za 2 tyg będziemy wybierać imię. Mi się kilka podoba, ale z kolei jemu niekoniecznie. Czeka nas długa debata :)

Dobranoc i spokojnej nocki dla wszystkich :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772588 przez kojka-waw
Witam z rana.

Młody prawie gotowy do szkoły.
A ja szykuje się do us po kolejne dokumenty do funduszu alimentacyjnego . Chciałabym dzisiaj złożyć brakujące dokumenty i pozostaje już tylko czekać na decyzję.

Wyniki posiewu będę odbierać dopiero 30.10. Mam nadzieję że bakterie poszły sobie precz.

Idę na poranne capuccino.

Do później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772630 przez domi2907
Hej kochane,

Mamusie 2013, nie przepraszajcie ze zasmiecacie, tylko piszcie smialo :). Wy juz przez to przeszlyscie, wiecie co czujemy i jak kazda pierdolka potrafi martwic :) takze super ze jestescie :)

No te kolki t sa bolesne...ja juz mialam jakies 3 lata temu, od tego caasu pije po 3 l wody napojow dziennie....tak na wszelki wypadek. :)
Bedzie dobrze napewno...


Ah, imiona imiona...ciekawe czy znajde cos ludzkiego...mi sie tez bardzo podobal aleksander lub aleksandra ale....i jest duze ale....po portugalsku "czesc" mowi sie "ola" ...takze biedne dziecko nie bedzie wiedzialo czy sie z nim witaja czy go wolaja...:)

A najlepsze bylo jak maz nic nie wiedzac zasugerowal imie Rui...wszytsko niby ok gdyby nie o ze po portugalsku "r" czyta sie jak "h"....takze same sobie dopowiedzcie co wychodzi po polsku.....:)

Myslalam juz zeby mu zrobic na zlosc i nazwac dziecko Grzesiek...nikt by tego tu nie dal rady wypowiedziec:)

Takze poki co. Mamy Daniel, Sofia (wiem ze to Zosia ktora bardziej mi sie podoba w wydaniu polskim, ale Sofi tez przezyje)...i to by bylo na tyle...ale nie szaleje jakos strasznie za tymi imionami. Mi sie strasznie podobalo Amelia ale maz nie lubi...jemu sie podoba Mariana, ale mi nie. I tak w kolko, a co do imion chlopiecych to nie ma opcji....narazie tylko stanelo na jedym biednym Danielu. Bo tlummacze mezowi ze wiekszosc imion meskich ma tlumaczenie na polski i zupelnie inaczej brzmi. Na co on mi mowi "prosze nie nazywaj mnie Tosiek Piotr....( jego imie to Antonio Pedro a polskiego odpowiednika nie lubi:):):)

Takze dyskusja otwarta...mamy jeszcze 4 miesiece ...moze uda nam sie cos zdecydowac. :) jak nie to bedzie " to dziecko"

:):):):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772635 przez kojka-waw
Domi u nas temat imienia powraca jak bumerang-brak tylko efektów.
Dobra wyszykowalam się. Idę walczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772649 przez roma4
Witam Was z rana :laugh:

Wyobrazcie sobie ,że o 4.00 rano moja koleżanka właśnie urodziła dziewczynkę , ale najciekawsze jest to że waży 4500kg i ma 61 cm normalnie kolos dziewczyna :laugh:
Jestem taka podekscytowana od rana chyba przez to ,że sama jestem w ciąży :laugh:

Mam nadzieję ,że moje będzie mniejsze , moja mała miała 3050kg i to było w sam raz ....

A jak się dzisiaj czujecie?

Kojka powodzenia w urzędzie ja też wkółko coś składam wiem jak to jest , teraz składam na rodzinne i też czekam za jednym papierkiem ,który niby już idzie tyle ,ze go cały czas nie ma :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772653 przez faza56
Dzień Dobry Mamusie :)

Jak Wasze zdrówko? Ja dziś byłam na pobieraniu krwi i Oczywiście
nie podarowałabym sobie gdybym nie wstąpiła do sh po parę ciuszków dla maleństwa. Udało mi się upolować parę fajnych rzeczy. Najbardziej jestem zadowolona z kombinezonu na chłodne dni. Walczyłam o niego z inną ciężarną mamą ale udało się :) Jest super ciepły, stan idealny. UWIELBIAM SH!!!!!!!! :D

Domi chyba masz troszkę zamieszania z tymi imionami żeby dobrze brzmiały po polsku i portugalsku :) A Rui to faktycznie może mało trafiony pomysł :P

Tamtoroczne mamusie marcowe piszcie do nas często, dzielcie się poradami, wskazówkami i uwagami. Na pewno nam się przydadzą :)


Miłego Dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772664 przez faza56
roma wyczytałam z tabelki, że wstępnie chcemy naszym chłopcom nadać te same imię :) Jak twoi bliscy na nie reagują? U mnie żeńskiej części rodziny się podoba ale męska zdecydowanie odradza mi tę imię argumentując że jest mało "męskie" :P jak to wygląda u Ciebie?

Pogratuluj koleżance, zdrowa dziewucha jej się urodziła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772687 przez darmag21
Hej marcoweczki, ja wczoraj tak szybko poszlam spac, a dzis 1,5 str postow do poczytania, bardzo fajnie.

Mamusie z 2013, piszcie do nas i nie krepujcie sie, nic nie zasmiecacie, kazdaciaza jest inna wiec kazda porada sie przyda.

Domi to faktycznie macie problem, zeby ime dobrze brzmialo w obu jezykach...ale na pewno cos znajdziecie fajnego.

Faza ja tez uwielbiam SH, mam juz tyle pieknych body i pajacykow, ze napatrzec sie nie moge, dzis tez ide do jednego bo jest wszytsko za 1 zl.

Roma to faktycznie kolezanka urodzila spora dziewczynke a to sn cz cc jak taka duza ?

Aaaaa chcialam powiedziec ze 4 listopada mam wizyte u ortopedy w sprawie mojeo kreoslupa, wiec okaze sie cz cc :S wczoraj tylko lekarz powiedzial, ze mammiec "papierek" bo z dyskopatia kregoslupa nie ur sn i moze zle sie to dla nas skonczyc :(

Nie odpwszytskim...przepraszam, ale juz nie pamietam co czytalam z tych pocztkowych postow, ide malego szykowac do szkoly i posprzatac, dzis az przyjezdza...a jutro znowu bedeprzesiadowac na uczelini :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772697 przez roma4
Cześć Faza mi się marcel podobna jak bedzie malutki będę mówiła marcelek , a jak podrośnie to marcel . Wprawdzie mój partner ma troszkę inne typy ale jak narazie mi przytakuje nie wiem jak długo he he :laugh: dzięki pogratuluje jej :laugh: ja miałam dużo imion dla dziewczynki ale dla chłopaka miałam problem więc to jest rzadkie w dodatku nikogo nie znam o tym imieniu

Cześć Drmag nie wiem jak urodziła czy cesarką bo pisała esemesa nie chcę jej przeszkadzać niech się nacieszy małą ale w usg trzy dni temu wyszło ,że dziecko waży 3800 , a tu taka niespodzianka ja też do końca w te pomiary nie wierzę bo to różnie bywa

U mnie od rana piękne słońce aż miło :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772709 przez mycha670
Witam, ją też będę mama marcowego krasnsla :-) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772720 przez Loca
Witam witam :)

Mycha, napisz cos osobie ;) ktory to tydz? Czy juz wiecie kto tam w brzuszku mieszka? :)

wsrod moich znajomych 2014 rok chyba w dzieciaczki obrodzi :silly: wczoraj kolezanka oswiadczyla ze jej 2 kreski na tescie wyszly i w pn szykuje sie na wizyte :blink: a mowia ze 26 lat na rodzenie dzieci to super wczesny wiek :side: :side: a tu juz nastepna moja znajoma w ciazy :woohoo:

A moje dziecie coraz mocniej kopie, z dnia na dzien czuje ze jest coraz silniejszy :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772723 przez lenusia7
Hej kochane... mam na imie Lena i jestem marcóweczka 2013.
aż miło tu wejść poczytać i powspominać to co aktualnie ptrzezywacie : Pierwsze kopniaczki itp achhh
Spijcie duzo, czytajcie książki, leniuchujcie na całego... :))
przesyłamy Wam miliony buziaczków.
A to Moj synek Dawidek który gorąco pozdrawia koleżanki i kolegów mieszkających w brzuniach
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl