BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #761315 przez tweety
tto sie zarejestruje jrszcze raz

wlasnie pije kawe bo przyznam sie ze nie pamietam kiedy bylam w toalecie ostatnio. i czuje ze dziala juhu!!!!

ja do 4 oliwka potem stosowalam rozne kremy, najpierw te drozsze a potem kupilam perfecta mama w rpssmanie i tez bylo dobrze. wazne jest zeby byc regularnym. zobacze jak mi teraz wyjdzie smarowanie przymalym ale z poprzedniej ciazy nie mam jednego nawet rozstepu.ale jak ktos ma je miec to mysle ze zaden krem nie pomoze, ale napewno zlagodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761369 przez tweety
odkrylam ze moja poczta filtruje maile i od dobrych 2 miesiecy czesci maili nie czytam. hahaha odkrylam maila od fp ale tez zwiekszony rabat w rossmanie i to, ze przegapilam od nich prezent. hehehehe

a chyba skusze sie na pieluchy w smyk.com. jest promocja 64 za 99 sztuk 4 moze mlode maly sa zainteresowane?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #761481 przez megi23
hej babole :)

odnośnie grzechotek to do 3 tyg nawet mogą iść wiem bo kumpela dostała po 3 tyg

a odnośnie wizyty możne najpierw co z dzidziolem - wszystko wsio ok ma 60 milimetrów , długo go badał , aż się bałam ze coś nie tak , ale nie był chętny do współpracy , nie chciał nam się pokazać , to drapał się po główce , to kciuka ssał i leżał albo nam nogi wyprostował , pomiary wszystkie ok serduszko jak dzwon i jest podejrzenie ze będzie 2 chłop , a nie mówiłam :P , no ale to nie na 100% bo wyżej pępowina była ja tam widziałam siusiaka jak nic, ale kolejna wizyta 8 listopada , to wtedy możne będzie widać , leniwy na potęgę, nie to co Tymcio :silly:
a teraz ja - mam podwyższona tarczyce , mam skierowanie do endokrynologa na usg , eutyrox 50 mg raz dziennie... ale jak do piątku tu nie znajdę , szukam w Stalowej Woli , bo ja tu dłużej nie zostanę!!!! :angry:
zapomniałam z tego wszystkiego zapytać o baraszkowanie , ale skoro wszystko ok myślę ze mamy zielone światło co ?? taka byłam zachwycona ze wszystko ok

aa i mam za niski cukier aż sobie podkreślił mam jeść o 19 jeszcze coś lekkiego przytyłam 1.5 kg wiec tez mowi ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761552 przez Ewelkaa
Widzisz jego, mowilismy Ci, ze wszystko będzie ok. A ty dbaj o siebie i nie bagatelizuj tego cukru i tarczycy. Ale Ty duża jesteś i sobie poradzisz, najważniejsze, ze dzidzia ok :) i myślę,ze skoro lekarz nie zabronił jednoznacznie, to na pewno Mace zielone swiatlo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761601 przez tweety
meig, super ze wszystko ok. i do dziela w sypialni!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761851 przez megi23
hej laski ja nie śpię od 5 :ohmy: poszłam do wc i już nie dal mi się położyć bo mnie mdliło i musiałam zjeść kanapkę :P , muszę o innych porach posiłki rozplanować by o tej 19 jeść coś jeszcze wczoraj zjadłam 18:30 i chyba jak dla niego za wcześnie, jak na złość Tymcio spal do 7 dziś to bym mogla pospać :S

dziś mam lataninę , rano do MOPS-u zgłosić ze idę na L4 a potem do pracy L4 zanieść i aneks do umowy podpisać , jakaś podwyżkę dostane :silly:

miłego dnia

i na pewno zadziałamy w sypialni :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761854 przez Renata Anna
Hej Kobietki!

Przepraszam, przepraszam, przepraszam, że tak rzadko zaglądam. Ale koniec remontu już za pasem. Teraz tylko sprzątanko mi zostało. Biję się w piersi :huh: :dry:

U mnie ok, tylko zmęczenie daje znać o sobie. Mogę kłaść się spać każdego dnia o 19:00 :cheer:
Ale to chyba przez to, że udzielam się w remoncie i córcia ostatnio w nocy coś się rozbudzać zaczęła :dry: :( :angry: Więc to pewnie dla tego.

Z dolegliwości ciążowych... bolą mnie cycki i mam zaparcia :huh: Na to drugie polecam wafle ryżowe i kiwi...

Od jakiegoś czasu maluszek daje znać o sobie. Rzadko bo rzadko, ale wczoraj wieczorem, to chyba jakiegoś kopniaczka dostałam... i z radochy aż banan na twarzy mi sie pojawił. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam płeć.

Aaaaaa? Miałam Was zapytać. Wierzycie w ten chiński kalendarz płci? Mnie się z córką sprawdził. Jak leżałam w pierwszej ciąży na ginekologi, to sprawdzałam sobie z dziewczynami z sali. Potem okazało się, że każdej się sprawdziło. Moim znajomym, których pytałam też... więc może coś w tym jest??? Taka trochę bajka nie, ale może, może... Jak tym razem mi się sprawdzi to chyba w to uwierzę :blink: :blush:

A tu link, dla tych, które pokuszą się o sprawdzenie.

dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania...lanowac-plec-dziecka

Pozdrawiam B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761859 przez megi23
z tego kalendarza powinnam mieć dziewczynkę a ja siusiaka wczoraj widziałam , no ale dobra nie przesadzam , lekarz nie był pewien bo pępowina się bawiło B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761861 przez Asia K
Megi - chcialam tego nie mówic ale powiem :p "A NIE MÓWIŁAM?" :D
Wiedzialam ze wsio bedzie git - ty o siebie tez zadbasz i bedzie superowo :)

Renata - ale obowiązkowo tu foty nam pokazesz po remoncie ???? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761870 przez Asia K
Ale numer :D
Kiedys sprawdzałam w tym chinskim tez i mi wyszlo ze dziewczynka - a mam chlopca, ale w tym podanym linku mi wychodzi ze chlopiec - wiec sie zgadza :)
Teraźniejsza ciaza mi wrózy dziewczynke - zobaczymy jak bedzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761876 przez tweety
cholercia, mniewychodzi 2 chlopak. poprzednie sie zgadza. :) parka tez bedzie dobra ale imienia dla chlopaka nie mamy

Renata, ty juz 16 tydzien? wow, zazdroszcze ruchow aczkolwiek jak sobie pomysle ze Kacper ma mnie kopac z zewnatrz a malenstwo od srodka o brrrr....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761879 przez Ewelkaa
Hej kobietki.

Wg tego kalendarza pierwszy wychodzi chłopak i to się sprawdziło 7 lat temu :)
Teraz ma być dziewczynka - pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że już w poniedziałek mój lekarz coś dojrzy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761907 przez Asia K
Ale jaja - laski ale jak dowiemy sie co nosimy w brzuchu to odrazu piszmy czy sie zgodzilo z tym Chinskim ok?
Alez jestem ciekawa czy wszystkim sie sprawdzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761913 przez Joasia B
Megi-tak jak dziewczyny mówiły, super,że wszystko dobrze :-) Co do kalendarza, mi wychodzi chłopak, jeśli się sprawdzi mąż będzie przeszczesliwy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #761960 przez Anulka
Mi wg kalendarza w pierwszej ciąży wychodził też chłopak i mamy chłopaka a teraz wychodzi dziewczynka :laugh: .

Dziewczyny, a może te z was którym się nie zgadza, po prostu błędnie patrzycie, bo tam chodzi o miesiąc poczęcia i ile w tym miesiącu miałyście lat. :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl