BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #876613 przez oleczka331
beacia gratulacje czekamy na fotki wypoczywajcie!!!

co by nie bylo strasznie mnie boli ten brzuch, dlatego wzielam znow czopek-ja to sie mam :angry:

dzwonilam do poloznej ale ona nigdy jeszcze jak 3 razy dzwonilam to nigdy nie odebrala napisalam sms w 3 czesciach rozpisalam wszytsko a ona do mnie przeczekac :dry: a mnie podniosla na duchu:( ja tu sie martwie czy wszytsko ok a ta sie wysilila jak nic, napisalam czy moge brac tego czopka nic nie odpisala ale skoro sa bez recepty i juz je dostalam to wzielam bo do wc nie moge z bolu dojsc. :S

fajnie sie rozkreca, zadna nie pisze jak bylo czy bolalo czy znieczulenie pewnie niechca straszyc ahhh pozdrowienia dla oczekujacych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876614 przez isia
ciekawe jak tam Patka :unsure: o 7 rano miała byc w szpitalu, pewnie już jest szcześliwą mamusią :)

Doczekałam się położnej, przyszła ze studentką, bardzo fajne dziewczyny. tak się bałam,bo naczytałam się że ten masaż boli. ale ja chyba jestem jakaś dziwna, bo kompletnie nic nie czułam, no oprócz tego że coś mi tam grzebała :P ale ani bólu, ani żadnego dyskomfortu, nic kompletnie.

Masaż zrobiony, rozwarcie na 2cm, główka wymacana nisko i dokładnie :laugh: Małemu chyba się nie spodobało że ktoś go po głowie pukał bo tętno bu troszkę podskoczyło po badaniu :)
W piątek powtórka jak nic nie ruszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876618 przez miła
isia widzisz nie bylo wcale tak strasznie :) trzymam kciuki zeby ruszylo!! :)
oleczka331 a czemu nie bierzesz tabletek tylko czopki? nie wiem dokladnie o co z tymi czopkami chodzi :silly: ??
sela widocznie twojemu maluchowi bardzo dobrze w brzuszku sie siedzi jak tylko troche cie boli :)
No a ja moje kochane zauwazylam, ze juz moge normalnie oddychac :laugh: juz nie jest mi tak ciezko ufff :) :) :)



36 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876633 przez sela
miłajeszcze troche i my bedziemy cieszyc se maluszkami tylko to oczekiwanie jest straszne :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876638 przez oleczka331
czopeczki bo moja droga wciaz mnie mecza wzdecia im zdrowiej jem tym gorzej, nie odchodza gazy hahah smieszne ale iestety prawdziwe, juz czujesz ze bedzie ulga a tu blokada i nie idzie dalej,nie polecam.Tabletki nie zadzialaja tak nisko a nawet jesli to nie mam nic co moglabym wziac.Czopki sa glicerynowe i ziolowe dostepne bez recepty juz mialam raz taka sytuacje bylam na IP no i je dostalam.Mowila zeby sie nie bac sa bezpieczne wiec korzystam, a teraz moje drogie ide sie drzemnac moze sie uda. :blink:

jestem sama maz ma popoludnie 5 min od domu ma prace ale nie czuje sie bezpiecznie. :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876642 przez Magdalen
Cześć dziewczynki ;)
Podczytuje Was troszke... bo strasznie Wam zazdroszcze ze macie terminy na maja ;) Mój miesiąc ;D zawsze chciałam urodzic w maju najlepszy miesiac w roku ;)
Przede wszystkim serdecznie gratuluje juz mamusia ktore porod maja za soba i Powodzenia tym ktore jeszcze czekaja na ten najlepszy moment w zyciu ;) Trzymajcie sie ah jejku jak Wam zazdroszcze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876645 przez miła
sela no mysle ze ty predzej niz ja kochana :) no ale fakt oczekiwanie jest naaaaaajgorsze :angry: :angry: spakowana do szpitala???
oleczka teraz juz rozumiem ja mialam ten sam problem ale w pierwszym trymestrze i nie rzycze nikomu . wspolczuje :( odpoczywaj buziaki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876661 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

znowu mi sie wlaczyl syndrom wicia gniazda. Juz mam wszystko poukladane jak potrzeba. Dzis tylko zrobie zakupy online w Tesco, jutro przywioza, wiec ugotuje rozne obiady i pomroze do pudeleczek, wiec jak sie mala urodzi, to tylko bedziemy rozmrazac pyszne jedzonko :)
A tak poza tym to jestem totalnie gotowa, mozna rodzic. Zauwazylam, ze sie dzis narobilam i boli mnie dol brzucha i mi twardnieje, no i goni mnie na toalete. Ale oczywiscie nie oczekuje, ze cos sie rozwinie! Bedzie miala sie wykluc, to sie wykluje :lol:

Isia - to mnie pocieszylas, bo ja jak nie urodze do 16 maja, to tez bede miala ten masaz i musze przyznac, ze troche sie boje, no ale moze mnie tez nie bedzie bolalo :)

Magdalen
- milo, ze do nas zajrzalas :) Widze, ze Tobie juz tez nie tak duzo zostalo :) Rowniez powodzenia!

Mila/Sela - zajmijcie czyms glowe, hehe, bo sie biedne moje zaczekanie na amen. Wiem, mnie tez to wkurza, ale staram sie nie myslec, bo chyba dni mi w ogole stana w miejscu :)

Patka - jak dojdziesz do siebie, to daj znac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876663 przez danusia87
sela ja w sobote w klinice pod KTG bylam bo skurcze mialam jak na złość w klinice zanikly i cala godz spokoju jak na złość jak tylko odlaczyli znów sie zaczęło. ..no ale stwierdził lekarz ze juz nie podłącza tylko usg i badanie ginekologiczne zrobią. ...okazało się że rozwarcie na 1cm juz mam miekka szhjka i skrócona ;) cala noc mialam bóle straszne nie dawaly spac w niedziele musialam odsypiac ale dzisiaj w nocy spokój teraz tylko sporadyczne skurcze do wytrzymania ..
Zobaczymy co przyniesie ten tydzień :) mam nadzieję że Marcelek wyjdzie przewidywana waga po porodzie to 3, 5kg ciekawe mam nadzieję że to nie wzrośnie :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #876664 przez miła
Paradise zapraszam do mnie do domku moze masz chec mi tez pogotowac obiadki :silly: !!!! Dziewczyny ja jak zwykle wszystko co czuje to tu opisuje hehe :) dzisiaj czuje jak by mi macica spuchla cala :laugh: dziwne uczucie :blink:



36 tydzien

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876666 przez danusia87
Paradise mnie co dzień goni na wc kilkakrotnie od jakichs 5dni i nadal Cisza ...będzie co ma być; ):*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876685 przez iwonan12
beciagratuluję córci i szybkiego porodu oby wszystkie takszybko urodziły
danusia87 może teraz ty następna :laugh:
Paradise1982 zazdroszczęci werwy do wicia gniazdkami ostatnio nic się nie chce tylko bym leżała :(

Ja dziś miałam wizytę i wróciłam mega wkurzona lekarz powiedział że wyniki w porządku posłuchał serduszka małego i nie zbadał mnie bo stwierdził że ostatnio mnie badał i nic nie wiem cz jest jakieś rozwarcie czy cokolwiek się dzieje Oddał mi wszystkie wyniki i powiedział bym 5 dni po terminie zgłosić się do szpitala jak nic się nie będzie działo Normalnie szoku doznałam i nie wiem co teraz
Położna w recepcji powiedziała bym zgłosiła się na kontrolę za tydzień i zgłupiałam totalnie
Jestem mega zła bo moja pani doktor odeszła na emeryturę i trafiłam na jakiegoś konowała :( :(



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876690 przez Paradise1982
Zgadzam sie absolutnie Danusia :) Juz przestalam szukac objawow porodu, jak niunia bedzie gotowa, to sama "wyskoczy", a ja na pewno tego nie przeocze, hihihi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876693 przez Paradise1982
Iwona - dlugo nie porobilam, tylko 2 godziny i teraz juz siedze, bo mi sie sily skonczyly :) Wiesz, u mnie podobnie. Wszystko w porzadku, widzialam sie z polozna w piatek i to by bylo na tyle, oczywiscie badania ginekologicznego mi nie zrobila, bo w UK w ogole nie robia, dopiero 16 maja (3 dni po terminie) mam przyjsc na masaz szyjki jesli szybciej nie urodze. Z drugiej strony urodzimy jak dzidzie beda chcialy, wiec co maja nas badac, chyba tylko dla zaspokojenia naszej ciekawosci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876698 przez iwonan12
A to uspokoilas mnie troche , jak chodzilam z synem poprzednio to badal mnie lekarz na kazdej wizycie a teraz nie :silly: i do szpitala tez dostawalam skierowanie To zostalo mi czekac



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl