BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #883854 przez oleczka331
beacia-jak dodajesz fotki? u mnie niechce isc podaj rozmiar i w jakim pliku???

mmusia-super ciesze sie razem z toba

paradise-odsypiasz? haha

gdzie nasza tabelka??? co za forum jakies uparte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883884 przez isia
Gosia27- Gratulacje!!!! W końcu się doczekałaś Adasia :)

beaciaa- Proszę jaki relaksik na balkonie :) mały przystojniacha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883888 przez beaciaa
Oleczka331 jak piszesz post masz Załacznik i tak dodajesz plik i klikasz wstaw albo dodaj obok:) Ja zmiejszam zdjecia zawsze do ponizej 300kb w .jpg
Mowmimama tak dokladnie z lidla :P
OlgosAmigos zamawialam chustę do noszenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883969 przez danusia87
No to się zaczęło od 2 mam skurcze o różnej częstotliwości i plamienie bardzo delikatne, puki co chce poczekać do 4 potem zadzwonię do koleżanki ja obudzić i zawioze Olivie. .. no mam nadzieję że jiz niedługo sie odezwę. ..



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883986 przez Magdalen
Wszystkiego naaj leepszego kochane Mamuski :D i tym co juz kruszynki maja przy sobie i tym co czekaja jeszcze :D Samych wspaniłaych chwil z bycia MAMĄ :) :kiss:
Gratuluje kolejnych rozwiazan :)
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883988 przez mowmimama
Czesc :)

po całym tygodniu leżenia, wczoraj w końcu spędziłam dzień poza domem i ze znajomymi;D i byłam nad morzem, cudownie było :)

moniaW ja to jakoś boję się tego wywoływania...

Danusia w końcu coś się zsczęło dziać ;D trzymam kciuki!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884068 przez nati.olsztyn

danusia87 napisał: No to się zaczęło od 2 mam skurcze o różnej częstotliwości i plamienie bardzo delikatne, puki co chce poczekać do 4 potem zadzwonię do koleżanki ja obudzić i zawioze Olivie. .. no mam nadzieję że jiz niedługo sie odezwę. ..



No to czekamy na wieści!:-) Oby było szybko i w miarę bezboleśnie!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884205 przez oleczka331
no danusia- widocznie dzidzia czekala na wyjatkowy dzien matki mam nadzieje ze juz sie tulicie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #884207 przez oleczka331
nie dziala :( :( :( :( zadnej fotki nie moge dodac :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884366 przez Paradise1982
Hej dziewczyny, u nas w porządku :) kurde dalej mnie strasznie bolą szwy, mam dość.
Jutro wstawię tabelkę na facebooka, bo tutaj nie idzie :(

Danusia - gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884584 przez OlgosAmigos
Patadise- no właśnie ciekawa jestem tabelki :) a szwy to i mnie bolą :( znaczy rana właściwie...czasem tak pali w środku!no i od wczoraj boli mnie głową strasznie po tym znieszuleniu :/

A my po pierwszych gościach :) była moja mama, która mnie pozytywnie zaskoczyła- znaczy zero wtracania ;) no i byli też tesciowie! :/ przeżyłam,ale łatwo nie było!a to przeciąg?a to w nogi jej wieje to mała na pewno też czuje,a to że za lekko ubrana bo zimne rączki ma...aż się mężowi udzieliło!no fakt ma zimne rączki...nie da się ukryć...Ale nawet wtedy jak cała jest spocona to ręce ma chłodniejsze..może mi coś powiecie na ten temat?bo może faktycznie to ze mną jest cos nie tak...? :(

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884593 przez isia
OlgosAmigos- niunia przecudowna! U mnie na szczęście nikt się nie wtrąca, ale zimne rączki też już przerabiałam z teściową :) Nic się nie martw, zimne rączki i nóżki to nie skutek wychłodzenia, lecz niedojrzałego jeszcze układu krwionośnego u niemowląt, mój pierwszy syn przez pół roku miał zimne i aż sine rączki i nóżki, pielęgniarki mi mówiły że serduszko nie wyrabia jeszcze z równomiernym pompowaniem krwi i nie wszędzie dociera tak jak u dorosłego. Ciepło sprawdza się na karku maluszka

mnie szwy nie bolą, może dlatego że od pierwszego dnia używałam tantum rosa i biały jeleń, ale po pierwszym porodzie nic nie używałam i piekło strasznie najgorzej dopiero jak szwy zaczęły się rozpuszczac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884628 przez Gosia27
Hej,kochane my jutro wychodzimy do domu. Mam nawal pokarmu ale radze sobie Adas ladnie sie przystawia. Troche pozolkl ale nie musi byc naswietlany. Ja dzis mam gorszy dzien,tesknie za Zosia,jest mi smutno choc Rafal rewelacyjnie sobie z nia radzi. Ale mimo wszystko chcialabym juz ja przytulic.... :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884694 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u nas wszystko w porzadku. Mala wlasnie spi, wiec sprobuje wstawic tabelke. Troche danych mi ulecialo, wiec jak chcecie cos dodac, to mi powiedzcie, prosze.

OlgosAmigos - w ogole sie nie przejmuj gadaniem, tak jak Isia mowi, raczki i nozki zawsze beda zimne :) Sprawdzaj na karku i brzuszku czy dzidzia jest wystarczajaco ciepla :) No bol szwow masakra, ja juz mam naprawde dosc, ale jeszcze troche, ponoc okolo 2 tygodnie po porodzie jest lepiej. Sliczna masz coreczke :)

Isia - ja tez uzywam Tantum Rosa od porodu, dale uczucie ulgi, ale niestety wciaz boli :(

Gosia - ciesze sie, ze jutro wychodzicie do domku :) Kurcze, mnie w ogole nawal pokarmu ominal...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #884697 przez Paradise1982
Nie potrafie zalaczyc obrazu, czyli tabelki. Wstawie na Facebooka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl