BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #765156 przez biedroneczka39
Weszłam żeby się zarejestrować ale nie widzę nigdzie napisu rejestracja. Kto pomoże ?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765158 przez Paradise1982
mam ten sam problem! :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765174 przez Paradise1982
Biedroneczka - kupilam ten Doppler za £30 :) Bede miala w czwartek/piatek hurra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765207 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765232 przez danusia87
Gosia27 Gosiu Kochana Ty Nasza proszę Cię nie stresuj się!! Wszystko teraz musi już być dobrze, i broń Boże nie wmawiaj sobie że jesteś jakaś wadliwa bo jeśłi coś wychodzi nie tak po urodzeniu dziecka to już dzieje się niestety w fazie w której komórka się dzieli i jeszcze nie dotarła do macicy! Tym razem wszystko będzie dobrze!!!! Tak jak i u mnie czego bardzoooooooo się boję tak i u Ciebie Kochanieńka!!!!


Hej Kochane moje :*:*:*:*
czuję się wspaniale puki co :) Mąż wyjechał do Niemiec na cały tydzień a ja się bałam, że nie dam sobie rady jak będę wymiotować ;) tym bardziej jutro moja córeczka ma termin u Okulisty do bilansu 2 latka o 9.15 rano to tez powoduje u mnie stres bo zazwyczaj rano mdłości miałam wczoraj też a dzisiaj jestem jak nowo narodzona :D.



Kochane ja się wczoraj zarejestrowałam również ale nie przez bezpośrednią stronkę logowania a przez www.fisher-price.com/pl_PL/index.html tutaj jak otworzycie str. w prawym dolnym rogu obrazka jest napisane : Zarejestruj się do programu Wspólne Odkrywanie.


Jak u was zapowiada się dzień? Co szykujecie na obiadek? Ja dzisiaj mam makaron świderki z pieczoną piersią z kurczaka w kostkę i sos pieczarkowy...Moja córcia wariuje na tym punkcie:)

Powiedzcie mi też kochane jak było z mową u Waszych dzieciątek? Bo moja córcia ma za 12 dni 23mc a mówi tylko pojedyncze wyrazy i to na zmianę raz po Polsku raz po Niemiecku. Zastanawiam się czy to że mieszkamy w Austrii ma wpływ na mowę. Strasznie dużo potrafi mówić bez przerwy ale w swoim nieznanym mi bliżej języku, a po Polsku nie bardzo. Jak to u Was wyglądało????



Pozdrawiam i życzę Przyjemnego dnia:*:*:*:*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765241 przez Gosia27
danusia87 napisał:

Gosia27 Gosiu Kochana Ty Nasza proszę Cię nie stresuj się!! Wszystko teraz musi już być dobrze, i broń Boże nie wmawiaj sobie że jesteś jakaś wadliwa bo jeśłi coś wychodzi nie tak po urodzeniu dziecka to już dzieje się niestety w fazie w której komórka się dzieli i jeszcze nie dotarła do macicy! Tym razem wszystko będzie dobrze!!!! Tak jak i u mnie czego bardzoooooooo się boję tak i u Ciebie Kochanieńka!!!!


Hej Kochane moje :*:*:*:*
czuję się wspaniale puki co :) Mąż wyjechał do Niemiec na cały tydzień a ja się bałam, że nie dam sobie rady jak będę wymiotować ;) tym bardziej jutro moja córeczka ma termin u Okulisty do bilansu 2 latka o 9.15 rano to tez powoduje u mnie stres bo zazwyczaj rano mdłości miałam wczoraj też a dzisiaj jestem jak nowo narodzona :D.



Kochane ja się wczoraj zarejestrowałam również ale nie przez bezpośrednią stronkę logowania a przez www.fisher-price.com/pl_PL/index.html tutaj jak otworzycie str. w prawym dolnym rogu obrazka jest napisane : Zarejestruj się do programu Wspólne Odkrywanie.


Jak u was zapowiada się dzień? Co szykujecie na obiadek? Ja dzisiaj mam makaron świderki z pieczoną piersią z kurczaka w kostkę i sos pieczarkowy...Moja córcia wariuje na tym punkcie:)

Powiedzcie mi też kochane jak było z mową u Waszych dzieciątek? Bo moja córcia ma za 12 dni 23mc a mówi tylko pojedyncze wyrazy i to na zmianę raz po Polsku raz po Niemiecku. Zastanawiam się czy to że mieszkamy w Austrii ma wpływ na mowę. Strasznie dużo potrafi mówić bez przerwy ale w swoim nieznanym mi bliżej języku, a po Polsku nie bardzo. Jak to u Was wyglądało????

Pozdrawiam i życzę Przyjemnego dnia:*:*:*:*


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765252 przez babajaga0087
Cześć Dziewczyny:)
Fajnie się Was czyta, dużo można wynieść z tego forum, wymiana doświadczeń jest bardzo cenna. Wspominałyście sporo o mdłościach itp. ja ich nie mam, w zasadzie poza bólem piersi i nadmierną sennością nie mam innych objawów. Z jednej strony się cieszę z innej tak dziwnie, w końcu większości kobiet towarzyszą wymioty i nudności we wczesnej ciąży...

A w kwestii szkoły rodzenia to też się zastanawiam, w moich pobliskich Wadowicach są 3 spotkania po 3h, może warto byłoby poświęcić czas, z drugiej strony może wypowiedzą się jakieś dziewczyny, które do takich szkół chodziły i poradzą czy warto?

Paradise możesz uzupełnić tabelkę przy mnie, Wadowice, rocznik 1987, ciąża pierwsza, termin 31 maj (pewnie jestem ostatnią majówką z Was wszystkich :D)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765273 przez nati.olsztyn
agnieszka na tablica.pl jest więcej używanych detektorów:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765280 przez Mmusia
Witam Was Wszystkie :)

Ja tez się denerwuję, bo od wczoraj nie bolą mnie piersi i nie mam mdłości :( może powinnam się cieszyć, że się dobrze czuję ale się martwię :( wizytę mam dopiero 29.Nie wiem co mam zrobić. Ostatnio nie oszczędzałam się bo mam synusia chorego i trochę się nadźwigałam ( synuś ma 16 kg), wstawałam po 10 razy w nocy a do tego wczoraj w pracy siedziałam do 8.00 - 20.30. Chyba panika mnie ogarnia że z bąbelkiem coś nie tak.

Czy to możliwe żeby to przeszło z dnia na dzień? jeszcze podbrzusze cały czas coś czuję jakby pobolewało ale nie mocno.
Co o tym sądzicie?

Gosia jestem z Tobą wiem łatwo się mówi ale masz w Nas wsparcie :*

Dziś znów 10 godzin w pracy za biurkiem :( koszmar .

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765300 przez babajaga0087
Mmusia napisał:

Witam Was Wszystkie :)

Ja tez się denerwuję, bo od wczoraj nie bolą mnie piersi i nie mam mdłości :( może powinnam się cieszyć, że się dobrze czuję ale się martwię :( wizytę mam dopiero 29.Nie wiem co mam zrobić. Ostatnio nie oszczędzałam się bo mam synusia chorego i trochę się nadźwigałam ( synuś ma 16 kg), wstawałam po 10 razy w nocy a do tego wczoraj w pracy siedziałam do 8.00 - 20.30. Chyba panika mnie ogarnia że z bąbelkiem coś nie tak.

Czy to możliwe żeby to przeszło z dnia na dzień? jeszcze podbrzusze cały czas coś czuję jakby pobolewało ale nie mocno.
Co o tym sądzicie?

Gosia jestem z Tobą wiem łatwo się mówi ale masz w Nas wsparcie :*

Dziś znów 10 godzin w pracy za biurkiem :( koszmar .



Mamusia, mnie też już przestają piersi boleć, duzo o tym czytałam i wygląda na to, że nie powinnyśmy się martwić. Moja znajoma praktycznie całą ciążę nie miała żadnych mdłości, wymiotów itp. A jeśli chodzi o ból brzucha to lekarki mówiła mi, że mogę czuć lekkie pobolewanie, bo macica się będzie rozciągała. Jeśli byłoby bardzo mocne + odpukać krwawienie to wtedy mam się niepokoić i do niej przyjść. Więc nie martw się, będzie dobrze, a co do pracy to może czas na L4?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #765309 przez Mmusia
Myślę nad L4 ale muszę zakończyć kilka spraw w pracy żeby nie zostawić po sobie bałaganu a to będzie dopiero za miesiąc :)

Dzięki kochana, mam nadzieję, że nie ma się czym martwić ale miałam straszne mdłości, mdliło mnie cały dzień nawet na zapach pieczywa a od wczoraj nic :/ i dzisiaj zauważyłam że piersi nie bolą, nie przejmowałabym się tak jakby tych mdłości od początku nie było ale były i to spore a teraz klops i to mnie martwi. Do tego 29 chyba mnie nerwy zjedzą :(

Nawet zgaga mi osłabiła się a też miałam po wszystkim :/

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765329 przez babajaga0087
Kurna ale te mdłości muszą kiedyś przechodzić... nie martw się nic, ja jednego dnia mogłam spac cały dzień i pobolewa mnie to tu to tam a innego czuję się zupełnie dobrze. Więc głowa do góry i nie dopuszczamy do siebie żadnych złych myśli :) Ja w pracy mam podobnie, zostaję chyba do końca listopada a nawet do początku grudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765330 przez isia
cześć dziewczyny.

Nie było mnie kilka dni, a tu tyle do czytania.\

Gosia- trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. u mnie w 4tyg i 6 dniu było widać sam pęcherzyk, a już w 5 tyg i 5 dniu bijące serduszko. ja na twoim miejscu poszłabym za tydzień sprawdzić, bo wiem że łatwo się mówi nie denerwuj się, ale wiadomo że każda z nas w takiej sytuacji nie myślałaby o niczym innym.

Danusia- mój synek też jutro idzie do okulisty na wizytę kontrolną :) dzięki bogu do tej pory wszystko było ok, ale co pół roku mamy kontrole,bo jak mały się urodził to jedno oczko mu uciekało.
A o mowe twojej córeczki wcale bym się nie martwiła, o ile duzo rozumie i wykonuje niektóre twoje polecenia. Mój mały za miesiąc kończy 3 latka i też mówi niewiele. jak miał 26 miesięcy to mówił tylko po angielsku mama, tata, nie, babcia. a po polsku- tak, na dół, jaja. i to wszystko. od drugiego roku życia jest pod opieką speech and language therapy, to jest chyba odpowiednik polskiego logopedy, zajęcia odbywają się w formie zabawy, babka siada z synkiem przy zabawkach i się go pyta kilkakrotnie np czy misiu chce sok czy wodę, sok czy wodę, sok czy wodę, lub musi powtarzać części głowy np ucho,ucho,ucho, nos,nos,nos. nie ważne jak dziecku to wyjdzie, byle by starał się powtarzać.i na tej samej zasadzie mam z nim cwiczyć w domu, tylko w domu ćwiczymy po polsku. jeszcze dwa miesiące temu mój syn mówił po chińsku :) mówił bardzo dużo, ale brzmiało to dosłownie jak mały chińczyk, śmiechu po pachy :laugh: ale od około miesiąca zrobił duży postęp i nieraz aż jestem w szoku jak nagle powie jakieś słowo z taką miną jakby było to na porządku dziennym. zdaniami oczywiście jeszcze nie mówi, ale stara się coś tam łączyć jak chce mi coś wytłumaczyć. np. " mama nie tort, tata nie tort, tapi tort, mama cry nie tort" to znaczy "mama nie ma torta, tata nie ma torta, Patryk ma torta, mam płacze bo nie ma torta" :)Bardzo często łączy dwa słowa, jedno słowo po polsku, a drugie po angielsku np" duży car" albo" zielona frog".
Takze nie martw się, bo jak widzisz mój synek ma 3 latka i dopiero zaczyna startowac z mową. ale ja już się nie martwię bo widzę że wszystko rozumie i wykonuje moje polecenia, typu przynieś łyżeczkę, wrzuć papierek do śmietnika, czy posprzątaj klocki i umyj ręce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765359 przez biedroneczka39
babajaga0087 napisał:

Cześć Dziewczyny:)
Fajnie się Was czyta, dużo można wynieść z tego forum, wymiana doświadczeń jest bardzo cenna. Wspominałyście sporo o mdłościach itp. ja ich nie mam, w zasadzie poza bólem piersi i nadmierną sennością nie mam innych objawów. Z jednej strony się cieszę z innej tak dziwnie, w końcu większości kobiet towarzyszą wymioty i nudności we wczesnej ciąży...

A w kwestii szkoły rodzenia to też się zastanawiam, w moich pobliskich Wadowicach są 3 spotkania po 3h, może warto byłoby poświęcić czas, z drugiej strony może wypowiedzą się jakieś dziewczyny, które do takich szkół chodziły i poradzą czy warto?

Paradise możesz uzupełnić tabelkę przy mnie, Wadowice, rocznik 1987, ciąża pierwsza, termin 31 maj (pewnie jestem ostatnią majówką z Was wszystkich :D)

Ja też mam termin na 31 maj :silly:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #765368 przez babajaga0087
Biedroneczka -przepraszam, nie zauważyłam, aż się raźniej poczułam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl