BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 miesiąc temu #871464 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871470 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871475 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871484 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871499 przez Kocica
Uuu Katasza to mnie przebilas ja tylko czekolade podjadam i to gorzka :blush: no ok jeszcze inne tez ale normalnie ciagle mogla bym cos jesc, podjadac i w ogole B) to juz chyba takie gromadzenia zapasow na porod i karmienie :silly:
chodza za mna frytki i lody z mc i nie wiem czy nie wyskoczyc..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #871502 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871510 przez anoda89
Dziewczyny nie kuście bo się jeszcze w swojej diecie złamie. Pizza mniam a o klopsikach w Ikei ostatnio myślałam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871523 przez Monia2408
Anoda a jak oceniasz stojak pod wanienke ? bo Ja sie troche zastanawiam czy to stabilne jest z drugiej strony po cc bedzie mi latwiej na takim stojaku kapac Alicje.U siostry wmiare szyjka ok dluga nie skraca sie ma sie oszczedzac bez wysilku fizycznego i obsetwiwac i leki brac caly czas. Oj dziewczyny kusicie frytki z Maca i lody tez z Maca bym zjadla :)) Ja juz 12 kg na plusie choc kazdy mowi ze nie widac tego po Mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871525 przez babajaga0087
Przez to Wasze pisanie o jedzeniu sama robię się głodna :P ale najpierw ćwiczenia, później idę do lodówki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871526 przez Kocica
rozpadalo sie wiec nie ide nigdzie :angry:
moze pozniej do mc driva skocze wracajac z pracy :silly:
to tak jak gromadzenie tluszczu na zime organizm sie przygotowuje do wysilku(tak sobie to tlumacze)wiecie mysle ze jak bedzie mlode nie bedzie czasu na jedzenia :blush:
Monie to ty podobnie masz jak ja :blush:
Ze mnie kolezanka sie smieje ze wygladam jak bym pilke do siatki pod sukienke wlozyla :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871530 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #871555 przez Mira_84
Halo dziewczyny!

Katasza – ale nam wczoraj podniosłaś grupowo ciśnienie!!!! Niech Stefka czeka do maja grzecznie a Ty też na tyłeczku siedź i nie szarżuj!
Ja też bym ciągle jadła… wczoraj byłam u położnej i mam 11 kg na + :/ muszę się chyba zacząć hamować…. Bo już i tak startowałam z bagażem …..

Lizzy – wstaw fotke komody! Ja właśnie czegoś szukam i już w tym tygodniu chcę ten temat zamknąć a jakos się zdecydowac nie mogę :dry: mojej upragnionej nie ma już w sprzedaży :blush: hahahhaaa, ale dobry sen! Pół butelki nie zaszkodzi :lol: jak to było…. ”głodnemu chleb na myśli…” ;)

Martyna – hehehheee, nie ma to jak % i kaloryczne jedzonko :woohoo: od razu żyć się chce! Ale bym się z Twoją siostrą zamienila – poszalałabym sobie w Hiszpanii a nie pranie robiła i ziemniaki obierała ( no dobra… na forum siedząc…. ;) ) w deszczowym Wrocławiu.

Anoda – 30 tydzień :kiss: gratulacje! :kiss: zaczynamy odliczanie do 36 ;)

Kocica – ehhh, też mam ochotę na lody z MC Donalda… w sumie mam niedaleko, tylko niestety pada…. Szkoda że MC Donalda nie ma „na telefon” :blink:

Przyszła właśnie moja gondola do wózka i mam już komplet :woohoo: ale się ekscytuję :lol: do tego Zosia śpi – booosko! Kawę piję ciepłą… chwilo trwaj :blink:

Byłam wczoraj na wizycie, ale USG dopiero w poniedziałek bo idę na 3D a wczoraj cos szwankowało :( a tak się napaliłam na podejrzenie Krzysia... chociaż serduszka posłuchałam i pogadałam sobie z moją ginekolog, ależ ja lubię tą Kobitkę :) zawsze mnie nastraja pozytywnie :) No ale też już mówi, bym sobie torbę szykowała, bo po moich przebojach to lepiej być już gotowym na różne awarie... i chyba dzisiaj przejrzę co mam w domu a co dokupić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871569 przez Mira_84
Babajaga - miałam Ci napisać, ze ja mam taką poduszke z IKEA www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10226758/ zamiast rogala do spania - i jest rewelacyjny! a poźniej przyda się dzieciom. Został ochrzczony mianem "Pan Serdelek" i ma 100 cm, dobrze się sprawdza do podłożenia pod nogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871578 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #871585 przez jakasse
Mira- to niecierpliwie czekamy na fotke z usg !

Ja dizś tylko na CornFlakes'ach z mlekiem, ale wiecie na co mam ochote? na odpalenie grilla !
Kielbaska, karkówka, ziemniaczki pieczone - wszystko co tylko kojarzy się z grilem :)
U nas na wsi sezon grilowy odpalamy zazwyczaj w maju, na moje urodziny więc mam nadzieje, że pogoda dopisze i uda nam się przed porodem zasiąść na huśtawce na ogrodzie i wcinać grilowane jedZENIE :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl