BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

8 lata 11 miesiąc temu #979683 przez nuśka09
Witajcie kochane :)
posiadam kilka ciuszków na sprzedaż po swoim maluchu :)
zapraszam serdecznie allegro.pl/paczka-ubranek-chlopiec-68-74...isy-i5313028986.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980580 przez maggi
czesc wszystkim! Ola też juz skończyla 9 miesiecy, siedzi, raczkuje, wstaje i chodzi przy meblach. Straszna maruda jest bo i zęby ida i trochę sie zaziębiła, ale jakoś ogarniamy (przymykam oko na wieczny rozgardiasz w domu bo już zaczełam wariować).

Sabina ja będę szukać pracy ale najwcześniej we wrześniu, mam nadzieję że uda mi się dostać jakiś żłobek, choć trochę zawaliłam sprawę bo późno ją zgłosiłam i jest na wyskokim miejscu list rezerwowych.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981868 przez Ainoah
Czasem się tu jeszcze ktoś odzywa :) Sabina, z opóźnieniem, ale odpowiadam. Ja pracuję, wróciłam do pracy na początku marca, po półrocznym urlopie macierzyńskim. Ogólnie jest w porządku, myślę, że głównie zawdzięczam to mojej mamie, bo to ona zajmuje się Karolinką. Pewnie z chodzeniem do żłobka byłoby ciężej. A Ty myślisz o powrocie/pójściu do pracy? Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982532 przez maggi
Cześć,
Zagląda tu czasem ktoś?
Sabina, ja pracy będę szukać jesienią, niestety nie mam gdzie wracać po macierzyńskim. Liczyłam na dostanie żłobka dla Oli, ale nie udało się. Czekam na wyniki jeszcze z jednego żłobka, ale to byłby cud, bo późno zapisywałam Olę a listy oczekujących są bardzo długie. Także jesienią będę organizować opiekę dla małej i się rozglądać. A Ty pracujesz już?

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982533 przez maggi
widze ze sie powtórzyłam:) wczesniej nie wyswietlal sie moj tekst

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982694 przez sabina211
Cześć Dziewczyny,
Ja jeszcze nie pracuję, jestem na etapie czytania ogłoszeń i wysyłania cv. Do poprzedniej pracy (niestety) nie mogę wrócić, bo miałam tam roczne zastępstwo. Mam nadzieję, że do września uda mi się coś znaleźć. Najchętniej przez najbliższy rok na pół etatu.
Kajtuś pojutrze kończy 10 miesięcy. Rozwija się bardzo dobrze, wagowo jest średni (9,4kg), właśnie wyszedł 3 ząb a przebija się 4. Nadal karmię piersią. Z rzeczy mniej przyjemnych to z 1,5 m-ca temu wyszło uczulenie na mleko krowie.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988062 przez maggi
cześć dziewczyny!
Jak tam Wasze dzieciaki?

Ola zrobiła się niezła śmieszka, juz taka fajna komunikatywna się robi. Ostatnio nauczyła się robić papa i bardzo się śmieje przy tym.
Zrobiła też pierwsze kroczki sama, ale resztę pokonuje raczkując. Ząbków 7, przebija się kolejny.
Co już jedzą Wasze dzieci? tzn jakaś jajecznicę na maśle, chlebek? Co na śniadanie podajecie. U nas króluje kaszka zbożowa+ owoce ze słoiczka, ale to samo podaję na kolację i muszę coś innego na te śniadania dawać, bo wydaje mi się że 2 kaszki to troszkę za dużo. Ola lubi chlebek ale podaje jej większe okruchy bo inaczej nie chce. Spróbuje z tą jajecznicą, ale muszę poczekać bo wyszło jej jakieś plamy suche na rękach.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988638 przez sabina211
Cieszę się, że jeszcze ktoś tu zagląda.
Dziś nasz Kajtuś skończył 11 miesięcy. Kontaktowy jest jak najbardziej, pa-pa, brawo, gdzie jest Kajtuś (czyli zasłania buzię pieluszką i ze śmiechem odkrywa) robi już jakieś 1,5 miesiąca. Umie moment sam stać, przy meblach chodzi z prędkością światła, na czworakach tak samo. Ma cztery zęby - dolne i górne jedynki. Wagowo średniak - 9,5 kg.
Co do jedzenia to u nas nadal króluje pierś, poza tym mięsno-warzywno-zbożowe obiadki (sama mu gotuję), owocki ze słoiczka, wafelki ryżowe, skórki/kawałki chlebka. Nie możemy nic mlecznego, bo Mały ma uczulenie. O jajecznicy myślę i pewnie mu zrobię niedługo (taką na parze).
Poza tym rozpoczynamy wakacje i w sierpniu planujemy wyjazd z dziećmi nad Morze Czarne. I niby wszystko pięknie, ale boję się, jak Mały zniesie tak długą podróż samochodem, bo siedzenie w foteliku to nie jest to, co Kajtusie lubią najbardziej....
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988988 przez Lena94
Witajcie :D
Pisze sie pochwalic , że Ninka od dwoch tygodni chodzi :D zaczyna mówic duUzo i lubi powtarzac słowka :D mała madrala :)
Oczywiscie straszne fochy juz sa i nerwus maly potrafi sie rzucic na podloge i walic rekami w podloge jak nie dostanie to co sobie ksiezniczka zarzyczy:D Juz jest masakra az sie boje co bedzie pozniej, sama wepcha sie na łozku sama zejdzie z łozka wiec juz jest bardzo samodzielna :) teraz zaczynamy jedzenie samodzielne sztućcami :D oczywiscie chorobska nas nie omineły. ale juz wszytsko doobrze
Do tego pomalu rozstajemy sie z karmieniem piersia :D
Pozdrawiam ucałujcie swoje skarby :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989043 przez maggi
My na wakacje jedziemy nad polskie morze. Właśnie drogi obawiam się najbardziej bo Ola jak nie śpi to marudzi, marudzi i zaczyna płakać. Potrafi tak beczeć przez godzinę,aż nie uśnie umęczona, mimo że zatrzymujemy się, że może głodna itp, ale nic z tych rzeczy, ryczy jak tylko ruszamy dalej. Także nawet nie chce mi się z nią nigdzie podróżować, jeśli nie muszę a i tak staramy się tak organizować wyjazd, żeby był w porze jej snu. Nad morze jedziemy w nocy, mam nadzieję że będzie spać przynajmniej większość drogi.
Lena94 super, że już chodzi Ninka, masz na pewno wesoło z dziewczynami. Ola narazie kilka razy przeszła sama po 1-2 kroczki, ale na tym koniec, myślę że już niedługo:)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989044 przez maggi
Aha, ja piersią też praktycznie mało co karmię, tylko w nocy raz i rano., bo nie chce mi się wstać po butelkę, a jak nie dostanie mleczka to wrzask od razu jest, a tak bym chciała żeby już spała całą noc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989204 przez ilona88
Cześć dziewczyny, pewnie mnie nie pamiętacie no może tylko Maggi. Również jestem mamą Lipcową 2014 i byłam na tym wątku od samego początku, jednak później z braku czasu przestałam tu zaglądać. Dziś śpieszę Wam z nowiną, iż znów jestem w ciąży. Z sentymentu musiałam tu zajrzeć bo forum i dziewczyny stąd towarzyszyły mi przez całą pierwszą ciąże. Pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989229 przez sabina211
Gratuluję, życzę spokojnej ciąży i wiele radości z podwójnego macierzyństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989287 przez ilona88
Sabina dziękuję. Radości już mamy wiele z samego oczekiwania. Nie wiem jak sobie poradzę z ogrem miłości do moich dzieci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #989401 przez maggi
Super, gratulacje.
Ja nawet nieśmiało marzę o trójce dzieci, ale ciężko się zdecydować, jakby tak los zdecydowal to nie miałabym dylematu. I gdybym miała stałą pewną pracę, w krótej można by pozwolić sobie na nieobecność. Haha tak to by każdy chciał:)

Dużo zdrówka życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl