BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #878679 przez gabi28
hej dziewczynki...

dzisiaj cały dzien jestem w domku,ale brak czasu na cokolwiek.
wreszcie ogarnełam mieszkanie-zostalo mi tylko umyć podłogi. coraz cięzej mi się już sprząta. nie ma na to sił. I Olkowi też za bardzo się nie podoba jak sie schylam.

Brzuch mi się powieksza w szybkim tempie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #878680 przez gabi28
hej dziewczynki...

dzisiaj cały dzien jestem w domku,ale brak czasu na cokolwiek.
wreszcie ogarnełam mieszkanie-zostalo mi tylko umyć podłogi. coraz cięzej mi się już sprząta. nie ma na to sił. I Olkowi też za bardzo się nie podoba jak sie schylam.

Brzuch mi się powieksza w szybkim tempie. :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878686 przez elmirka_20
Gabi28, fajny brzuszek :)

Mój na początek 30 tygodnia:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878695 przez Cania
ooo jakie ladne brzuszki :) rośniemy w sile, nie ma co! :)

ja nie oglądam tych wszystkich Porodowek, bo bym się pewnie zaryczała :) nie chce tez ogladac jakiś dziwnych akcji i się denerwować, wiadomo ze w takich programach musi się caly czas cos dziac, bo by były za nudne :) Wole nie ogladac o jakiś komplikacjach, bo się będę stresować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878696 przez ggabii
Gabi Elmirka jakie wspaniałe są Wasze brzuszki. Mój jest bardzo podobny do brzuszka Gabi. Właśnie jestem na etapie kupowania koszul do karmienia. Wiem, że większość z Was ma to już za sobą bo pamiętam Wasze rozmowy na ten temat jakiś czas temu. Ale może któraś jak pamięta by poleciła jakiś sklep na allegro? I czy muszę kupować koszule rozmiarowo większą niż normalnie noszę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878720 przez Ewa1001
Cześć :)
Dziewczyny piękne brzuszki :) Ja chciałam wrzucić zdjęcie swojego, ale coś kabel od telefonu chyba się popsuł bo nie łączy się z laptopem...

ggabii z tymi koszulami to jest naprawde różnie. Ja co prawda nie kupowałam na allegro, tylko na bazarku u mnie w mieście. Mam trzy koszule. Dwie w rozmiarze XL i jedną M. Gdybym nie miała możliwości przymierzenia to pewnie wszystkie kupiłabym w rozmiarze XL ale ta jedna jakaś taka wielka jest, że w XL to się topiłam.

Dzisiaj na bazarku zakupiłam też dwa biustonosze do karmienia. Jeden taki najzwyklejszy, gładki za 12 zł a drugi już taki usztywniany i bardzo ładnie wykonany za 35 zł. Kupiłam o rozmiar większy niż mam. Mi praktycznie piersi odkąd zaszłam w ciąże praktycznie się nie powiększyły nosiłam miseczke B i nadal taką kupuję, tylko przez rosnący brzuch kupuję z większym obwodem pod biustem. Te do karmienia kupiłam z miseczką C, sprzedawczyni mówiła, że piersi na pewno się powiększą po porodzie i będą dużo cięższe od pokarmu.

Dziewczyny, ja to ostatnio mam takiego lenia. Nic mi się nie chce robić i całymi dniami bym spała... Jakaś taka zamulona chodzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878728 przez Cania
zalacze Wam jeszcze sukieneczke, która kupiłam w ciuchu puchu :)



Ewa1001 cos w tym jest, brzuch większy, coraz ciężej się za cos zabrać :) ja dziś oprócz zakupow i obiadu nic nie zrobiłam :D ale jutro może będzie lepiej, tak sobie wmawiam :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878730 przez Ali
Cześć dziewczyny!

Dziękuję Wam za miłe słowa, teraz mojego czeka długi powrót do zdrowia i sprawności, ale codziennie mówi, że czuje się lepiej, także staram się już tak nie denerwować. Humor mu dopisuje, także jest ok!
Byłam dzisiaj u mojej gin. Nasz synuś to mały grubasek. Ma 1771 gram, więc z 30 tygodnia przeskoczyliśmy do 32 i teraz orientacyjnie mam termin na 1 lipca. Także może nawet będziemy już w trójeczkę w czerwcu :)
Mały jest zdrowy, silny i śliczny! Mam ujęcie jego twarzyczki z 4D. I tym razem nawet się tak nie zasłaniał ;)
Mamy dużo odpoczywać i leżeć. No i mała dieta ;) Ale i tak jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Pozdrawiam Was serdecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878790 przez Cania
Ali, dobrze slyszec ze cala Wasza trojka ma się dobrze :) niech Twój luby wraca do zdrowia jak najszybciej, bo będzie musial się udzielać w opiece nad malenstwem :)

cos mnie chyba bierze, bo zaczelo mnie gardlo bolec na wieczor. Musze się jakos od razu ratować. no nic, najważniejsze ze jutro USG i zobaczymy, co tam u naszej Julki slychac :)

Dobranoc, Dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #878820 przez Agnilla
jestem pierwsza dzis? :) o kurcze :)
dzien dobry :)
ja tez wczoraj zrobilam foto ciuszkow lumpkowych i brzucha, wrzucam Wam i lece sie szykowac, bo dzis brat ma 2 matury wiec umowilam sie z nim, zeby mu umilic przerwe pomiedzy egzaminami i cos zjesc pojdziemy :)
wczoraj na szkole rodzenia bylo o karmieniu piersia, dostalismy z mezem takiej glupawki ogladaja te wszystkie cycki, ze normalnie płakałam ze smiechu, a jak jeszcze spojrzalam na niego smiejacego sie :P az sie z nas polozna smiala tez :P
aaa jeszcze co do skurczy porodowych to mam gazetke reklamowa z tesco :P i tam akurat jest artykul o tym, moze sie zbiore i Wam to przepisze :) jak rozpoznac itp
wczoraj nie poszlam po magnez, ale dzis pojde bo Agi vs. Skurcze wczoraj byloa 0:3...łydka lewa, łydka prawa i bark :angry:
ok, wrzucam fotki i lece, miłego dnia laski! :kiss:
ps. dziewczyny, czy Wy zastanawialyscie sie nad pobraniem krwi pepowinowej :unsure:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #878826 przez Cania
Witam :)

Niestety gardlo samo przejść nie chce i dziś się zaszywam w domu z lekami, które mi zostały jeszcze z chorowania w lutym. zrobiłam kanapki dl meza do pracy i wzial sobie auto, rezygnuje dziś ze wszystkich planow (oprócz oczywiście wieczornego USG), cos porobię w domu + pooglądam Przyjaciol (dostałam od koleżanki wszystkie sezony :D). aaale się przyczepilo!

Agni piękny brzusek i piękne ciuszki :) chyba Ci ukradnę te spodnie z rozowymi kwiatkami na bokach, sa cudne :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878829 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :laugh:
Ja wczoraj z mezem usiadlam w koncu i kupilismy malemu pare rzeczy :) boze jaka to frajda :lol: lubie robic zakupy ale szczerze mowiac zakupy dla malego ciesza jeszcze bardziej :laugh:
Zaczelismy tez kompletowac dla mnie rzeczy do torby bo chcialabym miec to juz zrobione do konca maja :)
Dzisiaj prania ciuszkow ciag dalszy :) gdyby nie to ze musze to zrobic to szczerze mowiac lezalabym na kanapie i nic nie robila ....jakos tak dzisiaj sie czuje ze nie mam sily...
Milego dnia dziewczyny :laugh:
Ps. Dziewczyny sliczne te wasze brzuszki :) agni ciuszki tez slodkie :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878833 przez Magdalen
Heeeeey koochane me.. teskni mi sie za wami cos na telefonie probuje was czytac ale sie mi tu szaajs ten wieesza . u nas dobrze bylam na wizyie mala zdrowa i rozwinieta na 6+ . a wam zycze zdrowka i waszym meza i malenstwa niech korzystaja ile wlezie z ostatnich chwil w brzuszkach. trzymajcie sie ciepluutko .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #878837 przez ggabii
Dzień dobry :)
Agni wspaniały brzuszek i ciuszki :)
Cania spróbuj przepłukiwać gardło wodą z solą. Mi zawsze to pomaga z bólem gardła dość często się w ciąży muszę borykać.
Muszę niedługo też udokumentować mój brzuszek bo już dawno tego nie robiłam przez remont a czuję, że chyba się gdzieniegdzie coś powiększyło ;)
Miałam dziś sen o porodzie. Ale się namęczyłam... A maluszek jak już wyszedł to jak położna mi go pokazała to wykrzyczał "mama..." Moje kochane maleństwo :)
Pogoda śliczna więc trzeba jakoś ją wykorzystać dziewczyny :D udanego dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #878840 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
I znowu u mnie ziąb za oknem...eh...

Magdalen, mi też się na telefonie zawiesza forum, z resztą na komputerze też...
Babeczki, ale macie śliczne brzuszki! Ja w 30 tygodniu też sobie planuję zrobić kolejne zdjęcie!

Wczoraj miałam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia. Powiem Wam, że trochę sztywno było, ale nie najgorzej. Myślę, że grupa się rozkręci.
Czy pisałam Wam, że leżąc w szpitalu stwierdziłam, że mając 27 lat i będąc w 1 ciąży, to jestem już dinozaurem - średnia wieku tam była 18 :ohmy: A jak były jakieś 30stki, to w 2 lub 3 ciąży!
Wczoraj za to chyba byłam jedną z młodszych - i wszystkie byłyśmy w pierwszej ciąży:)

A tak w ogóle położna zapytała podchwytliwie, jak myślimy "czy lepiej urodzić w 7 czy w 8 miesiącu" i parę osób powiedziało, że w 7. Nic dziwnego, wiele razy od mamy, czy innych osób o tym słyszałam. A przecież każdy dzień dla naszych maleństw jest bardzo ważny i im później tym lepiej!
Też u Was powtarzają takie MITY????

Kurcze, czekam aż mi teściowie kupią łóżeczko i będę już urządzać kącik małej! Już bym chciała!

Nic, jem śniadanie! Buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl