BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810826 przez gabi28
Ilona88 na zgage w szpitalu mi polecili RENNIE do ssania.wzięłam kilka razy.

Agni mi lekarz powiedział abym nie piła mleka ani jego przetworów,byłam zdziwiona bo mi pomagało,potem się okazało,że objawy się nasilały.

Infekcja mi się chyba kończy,bo już nic nie piecze i nie swędzi i upławy zanikają.Ale wezmę do końca Lactowaginal.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810828 przez Agnilla
a mozna latovaginal? ja uplawow nie mam, ale od wczoraj mnie swedzi kurna . bym dzis gina spytala, a tak musze czekac do pon
ja mleka nienawidze, ale za twarogi, sery to zycie moglabym oddac ;)
mi tz szkoda fast foody, dzis jadlam smazone pierogi, to na pewno to :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810857 przez helenne
Hej kochane- Ja dziś się na wizytę załapłam bo pojechałam po recepty a mój lekarz miał wolne więc dziś miałam genetyczne:D
Więc rozpoczełam tak jak miałam - AGa bransoletki doszły pikne boskie cudne dziękuję:*
Co do maluszka cud mój mały byłam z mężem więc się załapał na oglądanie ale czadowo było tak się cieszył. Mózg idealny motylek łapki nożki też paluszków po 5 wszędzie plus...nie dało rady przezierności karku sprawdzić-bo moje malutkie kochanie bawiło się pępowiną akurat i se na kark zarzucił i w łapce trzymał więc powtórka badania 30.12 . Zdjęcia nie mamy na dziś ale obiecał nam że nagra nam i da fotki 30 z dziś i z 30 bo papieru nie miał. Niunio ma 9,7 cm. Powoli skłaniamy się do zmiany terminu porodu ale dalej lekarz uważa że to tylko duże dziecko a nie ciąża 14-15 tyg bo nie było jej wcześniej i wiem to na 100%.
Odstawił mi dupka teraz tylko luteina ale za to 100 mg x2 dziennie. No i jeszcze dziś złapało mnie ropne zapalenie gardła- jak zawsze niespodzianki w święta. Odłączyli nam dzis o 14 prąd w solarium i gabinecie. Ale chyba uda nam się przenieść do sylwestra oby...bo to żniwa są...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810858 przez helenne
aaaa mówiłam wam ze 65% chłopak??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810972 przez marzena25
helenne to fajnie :) masz już spokojną głowę na święta przynajmniej jeśli chodzi o maluszka.Ja jestem na końcu 2 stycznia dopiero :dry:

Byłam wczoraj u tego lekarza znowu, w płucach nic nie ma jest gardło zaczerwienione, zapalenie krtani czy jakoś tak uszy też mi sprawdziła mówi że ok, dostałam tylko syrop wykrztuśny Mucosolvan i tyle. Ale przynajmniej wiem że nic gorszego się nie dzieje.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810979 przez helenne
Dołączam do chorego towarzystwa ledwo mowię i oddycham :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811015 przez Agnilla
o matko, i niech mi ktoś powie, że ciąza to fajny stan :P ja z choroby wyszłam, troszkę gardło czuję, ale swędzi mnie na dole, ratuje sie lactovaginalem i w poniedzialek powiem ginkowi co i jak. helenne ja mam cykora przed usg, po tym branym antybiotyku ale miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie ok. ciekawe jak Ilona dzis
kurujcie sie! nie oplaca sie chorowac w swieta ;)
helenne ciesze sie, ze bransoletki sie podobaja :kiss: trzymam kciuki za solarium!
witamy pierwszego nieoficjalnego lipcowego chłopca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811047 przez helenne
:kiss: :kiss: :kiss: Aga tez się bałam po tych antybiotykach ale wszystko ok jak na razie. A ja na swędziawke kupilam sobie pałeczki kwasu mlekowego lactovaginal właśnie i do ustny lacibius femina. Ale ze nie ustapiło dostałam pimafucin i było bosko... plus teraz mam się podmywać tym zelem co laski polecaly wcześniej ;) kuruje się ale łatwo nie jest ataki kaszlu kończą sie wymiotami zreszta kazdy zapach mnie teraz do wymiotów zmusza bo te powonienie mi sie strasznie uwrażliwiło. Kurcze cieżko być w ciązy i chorować najbardziej gorączki cięzko mi pilnować :( bo wczoraj wzrosla do 38.5 od razu dwa apapy i wyrko. Ale powiem Wam...ze przez to ze gabinet zamkniety troche odpoczywam bo to takie szczescie w nieszczesciu troche. Tak bym chora tam siedziala ale klientki odwołała tylko solar obsługiwala a tak sobie leże jedynie Pani mi zaraz na pedi przyjdzie do domku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811057 przez marzena25
helenne mam głupie pytanie :laugh: jak myślisz nie ma przeciwwskazań chyba żeby paznokcie malować?


Mi gin na pieczenie i swędzenia kazała globulki dopochwowe invag i ten żel co wam pisałam wcześniej Pliva Fam B fajny jest. Dobre na takie swędzenie tez są do podmywania saszetki tantum rosa ale nie wiem czy można w ciąży.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811063 przez ilona88
Hej dziewczynki,
Moje dzieciątko zdrowe. Ma nie całe 6 cm. Wszystkie parametry w normie. Trochę się stresowałam, bo mój gin dał mi skierowanie na USG Transvaginalne a to podobno co innego niż USG ciąży i lekarz u którego dziś byłam takiego USG nie wykonuje ale nie chciał mnie odprawiać z kwitkiem więc badanie wykonał. Mąż był obecny podczas badania i widział jak maluch zakłada nogę na nogę i głaszcze się po główce:)
Dziewczyny ja na swędzenia i jako profilaktykę polecam płyn do higieny intymnej Lactacyd. Ja stosuję dopochwowo Luteinę dodatkowo współżyję z mężem i nie mam problemu z infekcjami. Kiedyś to był mój częsty problem ale odkąd stosuję ten płyn (ok 3 lata) nie miałam żadnej infekcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811075 przez marzena25
ilona88 to fajnie że wszystko ok, :) ja tez przed ciążą stosowałam ten płyn do higieny intymnej Lactacyd ale nie był on na tyle chyba dobry, bo co jakiś czas i tak występowała infekcja ale to pewnie zależny co na kogo działa.

Dziewczyny a to USG generyczne to jest wykonywane już przez powłoki brzuszne prawda? Bo to co ilona ma zlecone trasnvaginalne to jest to samo tylko przez pochwę chyba

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811087 przez magduska
helenne gratulujemy prawie chlopaka :silly: :silly:
ilonka super,ze z dzieciatkiem ok :lol:

ja coraz bardziej stresuje sie poniedzialkem,tez moj Emek wybiera sie ze mna na badanie,bo wiem,ze bede sie trzesla ze strachu,a tak troche zawsze mnie uspokoi :dry: , potrzyma za reke i bedzie lepiej

ja na razie odpukac nie mam zadnych swedzen i stanow zapalnych,ale moze cos polecacie dziewczyny profilaktycznie :unsure: :lol: :lol:

swieta za pare dni, a ja w du....e czarnej :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811118 przez ilona88
Marzena ja miałam najpierw przez pochwę a później przez brzuch ale jednak przez pochwę było wszystko lepiej widać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811124 przez marta0488
helenne i ilona to super ze wszystko dobrze:) helenne duży już ten Twój dzidziuś:)
ja na usg idę w poniedziałek. Czuję się raz gorzej, raz lepiej, ale odpukać,obchodzi się na razie bez przeziębień , infekcji itp. :)
Jeśli chodzi o przygotowania do Świąt to idzie mi nawet nieźle tylko porządki muszę nadrobić bo troszkę odpuściłam :silly:
Właśnie się relaksuję ze świeżo pomalowanymi paznokciami i maseczką na twarzy (pierwsza od x czasu), może w końcu zacznę wyglądać jak człowiek ;)
pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811187 przez helenne
Duży prawie chłop :silly:
Kochana możesz malować do woli tylko staraj się nie wdychać za mocno lakieru bo drażni os i ja np mam odruchy wymiotne, ale jak nie maluję z nosem przy palcach jest ok :blink: :blush: :lol: Ja ani razu nie miałam przez brzuch bo mam sporo zrostów po operacji wyrostka i lekarz mówi że lepiej dopochwowe na razie robić. i genetyczne też miałam dopochwowo. Mi płyny nic nie dają czy to Laktacyd czy AA czy inne swędziawki nawracały jutro idę znów do lekarza bo nie mogę oddychać mam coś z zatokami bo aż mnie boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl