BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #897659 przez elmirka_20
Mamusie, wiadomość z ostatniej chwili od Gabi28 :) :

"Dzisiaj o 18.15 przyszedł na świat Oluś. Waga 2600 i mierzy 49 cm. Jestem zmęczona ale bardzo szczęśliwa. Na noc wzięli mi go na lampy, by go ogrzać. T. był ze mną przez cały poród. Oboje płakaliśmy jak dostałam go na brzuch. Niesamowite uczucie. Jutro się odezwę. Dziękuję za kciuki ;)"

Staślubania, najszczersze moje GRATULACJE !!! :) Wielki chłopak :) Odpocznijcie sobie teraz po tak ogromnym wysiłku i życzę szybkiego powrotu do siebie! ;) Zdrówka duzo dla Was :)

No to mamy dzisiaj dwoje dzieciaczków na swiecie ;) Piekny dzień !!! :)

Dobranoc Mamusie! :) Buziaki ;***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897667 przez Cania
ggabii ooo, szykuje sie babski wieczor? :) lubimy takie imprezy :D :) dobrze jest sie tak zrelaksowac i odprezyc :)

Lyanka jak upierzesz to pochwal sie zdjeciami :) My kupilismy caly wozek uzywany, gondola z nosidelkiem i spacerowka, i pralismy wszyyyyystko co sie dalo :) takze wiem o czym mowisz :D :) ale czasami warto sie poswiecic i troche poprac a przyoszczedzic :) zwlaszcza jesli nosidelko zadbane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897673 przez Cania
Elmirka dziekujemy za info :) Gabi28 to cudowne wiesci :) Mam nadzieje ze macie sie dobrze i jak najszybciej wezmiecie Olka do domu :) Duzo zdrowka dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897680 przez magduska
gabi cudowna wiadomosc ;) :laugh: :laugh: GRATUULACJEEEE :P :P :P :P

stasslubna dla ciebie rowniez ogromne GRATTULACJJEEEE ;) ;) ;) ;)

pieknie nam sie lipiec zaczal :laugh:

agnieszka super wozek

a ja to ostatnio jakas nerwowa jestem,wszystko zaraz mnie wkurza, mezowi sie obrywa :angry: z kijem do mnie nie podchodz :angry:

maly daje teraz niezle popalic ;) szaleje w brzuchu i wszystko teraz mamusi wywraca w srodku ;) :cheer:

milej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897687 przez sabina211
Staślubania i gabi28 - gratulacje serdeczne. Cieszę się razem z Wami. Mam nadzieję, że Oluś szybko nadrobi ostatni miesiąc, który miał spędzić w brzuchu i po wcześniejszym urodzeniu nie będzie śladu.
A mnie dziś wzięło na sprzątanie. Dostałam jakiegoś przypływu sił i motywacji i przez kilka godzin zasuwałam jak mały samochodzik.
Poza tym dziś przyszły zamówione pieluszki wielorazowe i akcesoria do prania ich, no i wybraliśmy w końcu szafę (w Ikei). Cieszę się, bo jest duża i przestronna. Pojutrze do nas dotrze, więc w sobotę będę tam wprowadzać rzeczy Kajtka. Mam nadzieję, że zmieszczą się wszystkie.
Dziękuję za linki o zwierzakach.
Dobrej nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897693 przez rewelka1312
Ale super wiesci:) jeden kruszynka u gabi i staslubania kawal chlopa a najwazniejsze ze zdrowe:) ciekawa jestem jak porody przeszly dziewczyny , ja jak tak czytam to sama juz chce urodzic:) a im blizej do terminu tym dni sie dluza..
Agnieszka ladny ten wozek:) i masz super ogromnego storczyka:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897695 przez ggabii
Elmirka dziękujemy za wiadomość!!
Gabi cieszymy się razem z Tobą!!!! Super że Twój T mógł być przez cały czas przy Tobie. Teraz dużo odpoczynku a Olek z pewnością jest silny i sobie poradzi i szybko nadrobi to co miał zyskać u Ciebie w brzuszku. Czuł, że rodzice tak go mocno kochają, że chciał już Was zobaczyć :D Wszystko będzie dobrze. Trzymajcie się cieplutko! Buźka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897714 przez wiolcia1004
Dziewczyny masakra cala noc prawie nie spie zaczelo sie od wymiotow a teraz czysci mnie od dolu i do tego zgaga brak slow jestem wykonczona:(
Gratulacje gabi i stas :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897715 przez malgorzatawalak
Jeju dziewczyny ja tu wstaje na siusiu i mysle zajrze sobie na forum a tu czekaja na mnie dwie rewelacyjne wiesci :) az mi sie lezka w oku zakrecila ze tyle dzieciaczkow juz jest na swiecie :)
Staslubania i gabi28 wielkie i najszczersze gratulacje :cheer:

Ja ostatnio coraz bardziej przezywam ciaze...mecza mnie te bole pachwin i brzucha a na porod sie nie zapowiada :(
Wczoraj mialam kiepski dzien...zacznijmy od bankomatow ktorych w mojej okolicy sa dwa i obu wczoraj skonczyly sie akurat pieniadze i musialam po miescie szukac po drugie bylam wczoraj u mojej gin...synek ladnie rosnie wazy juz tak okolo 3400 a to dopiero 37 t i 4 dni wiec spory. Biedaczek malo juz ma miejsca i od jakiegos czasu slabo sie rusza...jak siedze to czuje noge w bok wbijana ale czasem dlugo go nie czuje i sie martwie :( jak slysze ze wasze malenstwa tak brykaja a moj tylko delikatnie puknie i to od niechcenia to zaczynam sie ponownie martwic...od mojej lekarki pojechalam do przychodni bo nie pobrano mi wczesniej gbs i musialam to zrobic w trybie natychmiastowym...odczekalam u kolejnej gin na pobranie tego ustrojstwa 3 godziny i po powrocie do domu to juz nie wiedzialam co mam zrobic czy usiasc czy cos zjesc czy moze sie polozyc a moze zrobic kolacje bo maz zaraz mial wrocicz pracy ... :( bylam taka zla jak nie wiem co...a do tego nogi mi strasznie spuchly :angry: przez cala ciaze nic a tu prosze na sama koncowke beda puchly..dzis jade do szpitala gdzie bede rodzic na ktg i tak juz bede miala sie zglaszac dwa razy w tygodniu na zapis...

Wiolcia moze twoj organizm sie oczyszcza przed porodem...slyszalam ze moga byc tez wymioty. Szczerze nie zazdroszcze :unsure:
Agnieszka sliczna bryka :) tylko wlasciciela jeszcze brak ale i to da sie niebawem zrobic ;)
Milego dnia dziewczyny :cheer: milego, slonecznego i bez komplikacji i nerwow :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897716 przez ggabii
Wiolcia ja już też mam dziś pospane. Oj coś czuję że u Ciebie może się to skończyć bardzo owocnie ;) Może organizm zaczął się oczyszczać.???? Ja miałam nadzieję że dziś w nocy odpoczne sobie sowicie, nawet budzik ustawilam na 9 żeby nie zaspac a tu klops. No nic jak już spowrotem nie zasne to wstanę i zacznę szykować śniadanie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897717 przez ggabii
Malgorzatawalak no to nie dość że wczoraj miałaś dzień pełen wrażeń to dzis znowu. Ależ Cię wymecza na sam koniec. Myśle że nie masz się czym przejmować ruchami maluszka. Twój po prostu jest już bardzo duży i nie ma za bardzo miejsca żeby fikac. Najważniejsze że daje sygnały mamusi ze wszystko jest ok :-) z reszta dziś na ktg wszystko wyjdzie i będziesz z pewnością spokojniejsza.
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897719 przez elmirka_20
Witam i ja wsrod antyspiochow! :)

Wiolcia, moze faktycznie oczyszcza Ci sie organizm? Nic przyjemnego, ale jak mialoby oznaczac porod... :)

Cania, bardzo ladna masz sukienke! :) Az jestem Ciekawa efektu koncowego, czyli Ciebie w sukieneczce i bucikach ! :)

Agnieszka i Misiana - ladne macie brzuszki ! :) Az zal straszny ze lada moment jak je potracimy... Ale miejmy nadzieje, ze dzieciaczki na rekach nam je zrekompensuja... :)

Agnieszka, no i widze, ze oplacalo sie czekac na wozek! :) Bardzo ladny ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897722 przez magduska
oo widze, ze dzisiaj wiecej takich rannych spioszkow :P :cheer: ja od 5 na nogach, nie chce mi sie spac,zreszta i tak cos tam sie przespalam w nocy,bo ostatnie 2-3 noce do najlepszych nie nalezaly, bol zeba mi dokuczal :angry: . Na szczescie wczoraj pojechalam do swojej dentystki i narazie mi zaleczyla moja nieszczesna 8-mke :angry: ,ktora jest do usuniecia, ale ciezko bylo ,bo nawet sie do niej dostac nie mozna. Najwazniejsze,ze nie boli ;) :cheer:

Wiolcia czyzbys byla nastepna :) trzymamy kciuki

Malgorzatawalak, nie przejmuj sie ruchami, moja kolezanka,wogole nie czula ruchow malego,bo miala bardzo duzo wod plodowych i jakies tam delikatne laskotanie od srodka,mowi,ze nigdy jej brzuch nie falowal,jakby malego nie bylo w srodku,a chlopak duzy,zdrowy i juz skonczyl roczek dawno :)
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897726 przez Cania
Witam się i ja :)

Ale tu rannych ptaszkow :) ja tez nie spie od 5:20, tylko mam dom pelen ludzi bo i siostra wrócila wiec rano bylo towarzystwo do gadania :) dziś o dziwo mialam dobra noc choć wstawalam 3 razy,ale ddziś wyjątkowo nie jeczalam z bólu przy każdej próbie podniesienia się. Ale pewnie i tak się bol jeszcze dziś zacznie, nie ludze się ze nie :)

Malgorzatawalak mnie tak juz wszystko boli od kilku tygodni i co gorsza co dzień to gorzej, dziś wyjątkowo póki co lepiej :) ale te nasze malenstwa juz coraz większe i coraz bardziej uciskaja...

Ale mala mi tu pcha nóżkę w bok :) tez chce się przywitać :)

Na 9 jade z siostra odebrać suknie :) milego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897727 przez marta0488
cześć kobietki:)
melduje się że jestem rozpakowana :)
Dopiero dzisiaj udało mi sie wejść na forum. Nie dam rady Was nadrobić ale obiecuje wchodzic w miarę możliwości :P
Tak więc Wiktoria urodziła się 28.06.2014 o 3.25 i wagą 3270, miała 52 cm :cheer:
Trochę za szybko pojechałam do szpitala bo te skurcze nasiliły sie, ale potem sie cofnęły, potem miałam masakryczne skurcze krzyżowe i spodziewałam sie ze poród bedzie straszny, ale wspominam go bardzo pozytywnie. Od regularnych skurczy poród trwał 4 godziny. Mam tylko 2 szwy i czuje się bardzo dobrze. Mała ładnie pije z piersi. Od poniedziałku jestesmy w domku.
Dziekuję Wam bo widziałam ze trzymałyscie kciuki za mnie :) W wolnej chwili wstawię fotkę mojej królewny :)
Na pewno wasze porody pójdą równie gładko, trzymam kciuki i bede zaglądać.
Buziaki!
Podziękowania: malgorzatawalak, elmirka_20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl