BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 11 miesiąc temu #982307 przez aggi
pustkiiii

ekheeeeem

Przywołuję Was do porządku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982445 przez asienka87
Witam:)
u nas jakoś tak szybko czas leci... dopiero teraz odpaliłam kompa :) 2 razy na polku, odwiedziny znajomej i jej córeczki, no i zabawa z synem i oporządzenie domku , no i cały dzień zleciał :) jakoś szkoda mi marnować czasu na siedzeniu na laptopie :P

Aggi my byliśmy właśnie na takim płytkim basenie, specjalnym dla dzieci, tam woda sięga mi gdzieś do pasa, wiec luuuzilk :) ja z pływaniem bardzo średnio, Ł pływa ale zawodowym pływakiem nie jest :) ale z takim dzieckiem bałabym sie na głęboki basen, ale w sumie nie ma takiej potrzeby :) Kacpra na poczatku ja trzymałam, aby poczuł sie pewniej w wodzie, a potem dalismy go do takiego specjalnego koła dla dzieci z takimi "majtkami" w których dziecko siedzi :) Kacprowi potem tak sie spodobało, ze płakał jak już wychodzilismy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982510 przez aggi
dzień dobry :silly:

pogoda paskudna. szkooooda bo duszno a deszczowo. Mimo że deszcz pada to nic za bardzo się nie poprawia. W sobotę jedziemy na roczek chrześniaczki od S
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mam nadzieję że S nie będzie pił, a przynajmniej mu to będę chciała wybić z głowy... w niedzielę jest dużo imprez w naszym parku, chciałabym jechać no i niedaleko Gliwic też jest impreza motoryzacyjna 'stare samochody' - byliśmy nie raz i też chcę jechać :)


asienka no już myślałam że przepadłaś :) chcemy takie kółko Maksowi na lato kupić :) do naszego basenu dużego żeby mógł z nami być też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983096 przez aggi
dzień dobry :)

pogoda nadal paskudna u nas, a szkoda..
dzisiaj muszę z Maksem do lekarza jechać, suche plecy ma, obstawiam jakąś alergię, ale
nie mam pojęcia na co, bo już wszystko sprawdziłam i bez zmian. mam nadzieję że zapisze jakąś maść
i na tym się skończy. Wczoraj byliśmy na targach motoryzacyjnych, Maksiu oczarowany tyyyle samochodów,
motorów, lampek na suficie ;) teraz wcina chleb z masłem a ja kawę właśnie skończyłam ;)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983197 przez asienka87
Witam:)
U nas jakos tak czas szybko mija..w sobote bylismy na weselu a w niedziele odsypialismy:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aggi takie kolo super sprawa, polecam
Widze ze fajnie weekend spedziliscie :)
Daj koniecznie znac jak tam Twoja @ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983464 przez aggi
dzieeeń dobry :) Pogoda chyba się polepsza :cheer: ten deszcz mnie dołuje :blink:

Maksiu mój kochany na dzień mamy dał mi ząbek :D Mamy już dwa :woohoo: prawą dolną jedynkę i lewą górną :evil: jak przecinak hehe. Śmiesznie wyglądać będzie :) Poza tym za rączki ładnie kroczki stawia :) Wczoraj szedł do taty, do babci z uśmiechem na buźce :) Więc kupiliśmy mu buciki sztywne :)

Plecy okazały się być alergiczne. Czekam aż dotrze do mnie emolium (na all zapłaciłam 70zł za komplet do kąpieli i do ciała, a u mnie w aptekach ponad 100zł :dry: ) i będziemy działać. Oby pomogło....

asienka to się wybawiliście :) Jak Kacperek zniósł zabawę? czy zostawiliście go z kimś?? podeślij zdjęcie na fb. Niestety ja też nie lubię chodzić do kogoś 'innego' niż 'moja' np fryzjerka :) Nie pójdę i już. Ze strachu że ktoś coś spartoli ;) koło sobie na lato kupimy :)

udanego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983893 przez asienka87
Witam :)
dziś podejście na basen nr 3:) i już obyło sie bez płaczu i lamentu :) na początku Kacper był tylko lekko zdziwiony, ale potem sie rozkręcił ;)

Aggi bylismy bez Kacperka, to było wesele mojej znajomej, wiec bez dzieci..
brawo dla Maksia :) Kacper też lubi chodzic prowadzony za rączki :) ale my mu na razie nie ubieramy bucików, bo takie dziecko podobno najlepiej aby jak najwiecej boso/ w skarbetach z abs, chodziło, bo samo musi wyczuwac grunt i stópka sie kształtuje.. wiec my buciki na nózki bedziemy zakłądac jak juz sam bedzie stawiał kroczki :) a póki co butki ubieramy, jak gdzies jedziemy,bardziej dla ozdoby bądź jak zimno :)
no i gratulacje z zabkami :)
oby emolium pomogło... u nas taki zestaw w aptece 80 zł, wiec spoko :)
aaaa, poszłam na nastepny dzien do kosmetyczki i zwróciła mi kaske :) powiedziałą, ze własnie tamta dzwoniłą do niej, ze klientka była niezadowolona i cieszy sie ze przyszłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983962 przez aggi
dzień dobry ;) u nas nocka z pobudką na smoczek, 20-5:40 ;) Przed 6 już koniec spania i zabawa. ughh nie wyspałam się :evil: Pogoda się poprawia, słonko widzę, ale kurcze tydzień się kisiłam w domu i jakoś no najzwyczajniej nie chce mi się iść na spacer :pinch:

asienka super że basen tak Kacperkowi podpasował :) my buciki ubieramy do wózka/na wyjście, też go raczej w nich nie stawiamy jeszcze, ale raz spróbowałam i super mu szło stawianie kroczków, zresztą na boso też uwielbia za rączki chodzić :) hehe dobrze że się przyznała ta kosmetyczka że niezadowolona byłaś hehe :D że obyło się bez złości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984549 przez asienka87
Witam poweekendowo :)
Aggi, widzę ze same sobie piszemy :P nieładnie dziewczyny...


W sobote, jak pisałam wcześniej, mieliśmy małe spotkanie z znajomymi/ szwagierkami i ich dziećmi.. łączne 6-ro dzieci, ale było całkiem spokojnie , ogarnęliśmy bez problemu to małe przedszkole ;)
miło było sie spotkać :) inne tematy, inne problemy, człowiek się zmienia pod wpływem dzieci ;)
w niedziele byliśmy u moich rodziców... i Kacper dziwnie reagował na mojego tatę... jak tylko go zobaczył/ usłyszał to był taki bek ze szok, normalnie sie zanosił... nie wiem, czy to przez wąsa , czy przez głos... hmm.. mam nadzieje, ze mu przejdzie..
u nas ostatnio Kacper budzi sie koło 4.30 na poranne mleko i dosypia do około 6.. tak więc dzień rozpoczynamy o około 6 :)
u nas też piękne słoneczko, w końcu ładna pogoda :)
4 lipca jedziemy nad morze na tydzień.. jedziemy razem z moją siostrą , jej mężęm, i ich 11- letnią rozpieszczoną córką... będę znów musiała ją troche "poustawiac" :)

Aggi Kacper też stawia kroczki w butach, ale jednak lepiej mu bez :) no i zaczął delikatnie sie puszczać mebli, sprawdza sie na razie, stoi tak 2-3 sekundy i z powrotem łapie sie mebli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #984651 przez aggi
asienka no własnie chciałam tu dziś wejść i napisać że pustki :D

pogoda okroooopna bo ukrop. Wiadomo że jak pada i jest zimno = źle bo nie można wyjść na spacer.. ale teraz też źle bo 27 w cieniu to przegięcie :S Maks cały przepocony, masakra jakaś.. na spacer to przed 10 z nim chodzę, a nie po obiedzie jak zwykle, a i tak można się roztopić :blink: nawet nie wiem jak go ubierać.. w nocy spał dziś w bodach z krótkim rękawem, bo upał w domu taki jak na zewnątrz :dry:

Mamy trzy zęby ! oficjalnie :) I czwarty idzie - ostatnia jedynka - ta górna prawa :)

asienka Maks to się tak zanosił jak mojego brata zobaczył, ale on zarośnięty wtedy był i w ogóle dawno go nie widział i pewnie dlatego ;) u nas od kilku dni przespane noce bez mleka, dzisiaj akuurat się obudził o 3 i mleko wypił. Maks ostatnio sam stanął w łóżeczku pierwszy raz :) a do chodzenia go na siłę nie stawiam, jeśli dam ręce i sam się podnosi to wtedy idę z nim kawałeczek a jak ma dość to siada :)

No nic 9 się zbliża, czas niedługo się ubierać, ogarnąć, zrobić kaszkę i idziemy na spacer...... teraz już nie ma drzemki w domu że ja mogłam coś zrobić sobie przez ten czas :dry: teraz to w wózku śpi.. oby mu tak nie zostało... w domu to jest płacz o wszystko, aż się zanosi, ale skok u nas trwa i oby to było dlatego.

Udanego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984879 przez Inna607
kurde dawno mnie tu nie było no inne dziewczyny niestety w ogóle tu nie wchodzą no jedne tylko żeby poczytać :p :p

Pogoda się zrobiła piękna słoneczna ale chyba aż z przesada tego gorąca. w nocy w domu nie idzie wytrzymać otwarte/rozszczelnione okna rownaja sie hałasowi plus jezdzace pociągi yyh tak źle i tak nie dobrze. Strasznie się spieklam od słońca.

Przekulismy uszka Nadusi w sumie długo sie wahałam i nie byłam pewna az w koncu tak spontanicznie to wyszło ze ma i już :)
No i w sumie dobrze, zagoja sie szybciej :)
A nic się nie dzieje i Nadia nie dotyka a jezeli uszka to nie ciągnie za kolczyki wiec jest ok.
Za tydzień jedziemy same we dwie na dwa tygodnie do Elbląga pozamykac wszystko tam spakować babcie( moja mame) i Siostrę i zacząć nowe normalne życie tutaj. chociaż trochę odpoczne od męża bo mam ostatnio dość :/

A tak to nic ciekawego u nas sie nie dzieje
Nadia na 4 ząbki wszystkie jedynki i chyba dolna dwójka się szykuje. poznaje domowe zakamarki jak tylko się da :p:p wszędzie wstaje chodzi przy meblach, łóżeczku. Przesuwa przedmioty i trzymajac sie chodzi no krzesło :)
Rośnie mi dziecko oj rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985231 przez aggi
dzień dobry, po upalnym i dusznym i parnym weekendzie ;)
dobrze że dziś ochłodzenie, może być ciepło ale bez przesady :D

Inna
szkoda że nikt tu już nie wchodzi ;) Jakoś żal mi tego miejsca ;) oby wyjazd do Elbląga pomógł Ci wypocząć :) no Nadusia nieźle wystartowała, Maks dopiero zaczyna wstawać ale niepewnie.

Rosną te nasze maluchy. Nie umiem uwierzyć że niedługo roczek :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985994 przez midnight
Laski, wpadnijcie na dwa zdania w link obok, proszę :) Bycie mamą - z czym to się je.... Dziękuję !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986014 przez asienka87
Witam;)
dawno mnie tu nie było, no ale ostatnio cały czas korzystaliśmy z pogody :)
W zeszła sobotę Ł był na kawalerskim szwagra..i wiecie co? jestem z niego mega dumna :) najpierw mieli paintballa , był mega zadowolony (niestety jeden z uczesntików oberwał kulką w oko i trafił do szpitala;/ ) ;potem poszli do jakiegoś baru oglądać mecz..a na koniec do jakiegoś klubu... po czym przed północą zaczął mi pisać, ze jemu sie nie podoba, jest głośno, chłopcy rozeszli sie za dupami mimo że w większosci zajęci, a on sam z szwagrem siedzi w loży i sączą piwo , a do tego podrywają go jakieś laski z loży obok i de facto o 1.30 był w domu :)
teraz w sobote wieczór panieński mojej szwagierki :) ciesze sie na wyjscie, bo odpręże sie troche :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aggi no właśnie Kcper gdzies od 2 tyg budzi sie regularnie koło 1-2 na mleko i nie moge go oszukac wodą, bo wstaje mi w łózeczku i nawołuje.. w ogóle zauwazyłam, ze odkąd raczkuje ma wieksze zapotrzebowanie na jedzenie... częściej mi je, wychodzi koło 6-7 posilkow na dobe ( w tym nocne mleko) no ale jak płacze, ze jest głodny, to nie bede czekac do wyznacoznej godziny...
Kacper zrobił pierwszy samodzielny kroczek do mnie :D

Inna moja szwagierka tez przebiłą dwóm córeczkom uszka, jak skonczyły 6 miesiecy i jest bardzo zadowolona z tej decyzji :) nic je nie bolało, nie ciągneły, fajnie sie goiło :)
Kacper tez szlaje :)
a od paru dni wychodzi na pufe, któa ma taki niższy bok...wiec najpierw na ten bok kolankami, a potem na pufe i siada i musze go ciagle pilnowac bo boje sie ze spadnie;/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986031 przez aggi
cześć i czołem :silly:
Mam nadzieję że Maks pozwoli mi coś naskrobać ;)

asienka hehe no to masz męża cudownego :) ! wynagrodziłaś mu to? haha :D :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no Maks jak patrzy bardzo jak jemy to też dostaje troszkę.. No i czasem w nocy się na mleko budzi... więc też w suuumie wychodzi około 6 posiłków. :) mi Maks zaczął stawać przy takich miękkich rzeczach typu pufa, moje nogi, oparcie basenu ;) ale jeszcze się pilnuje i nie puszcza

udanego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl