BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 3 miesiąc temu #1027467 przez serduszko20
Hej:)

To ja ci Aggi dotrzymam towarzystwa:)
U nas wszystko dobrze 9lutego czyli już w wtorek ide do lekarza i okaże się czy mam cukrzyce ciążową i mam nadzieje że jednak nie;)
22lutego jedziemy z Filipem na kontrole oczu czy po kroplach wszystko jest dobrze;)

Ciekawe czy Asia już urodziła:)

To do następnego razy pozdrawiam musze uciekać bo Filip grandzi:)
Pa pa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027475 przez Inna607
Hej

dzis w koncu mielismy szczepienie strasznie z tym zwlekalam bo mocno sie balam Nadia juz swiadomo i te trzy ukucia brrr
a co okazalo sie ze wszystko bylo super super :)
Widzieliscie zeby kiedys dziecko po ukuciu zamiast plakac smialo sie :) hhe dwa ukucia ani lezki dopiero przy trzecim jedna poleciala :)
Cudowna ta moja corcia :) ma cale, rowne 12 kilo :)
@ jakas ostatnio punktualna :)
Serduszko wpadaj czesciej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027527 przez aggi
Dzień dobry :-) chciałam odpisać wam wczoraj ale coś mi net szwankowal. Dzisiaj sobota, Maksior kończy 1,5 roku !! Muszę go zmierzyć przy ścianie i zaznaczyć ;) nawet nie wiem ile ma wzrostu, a ostatnio mooocno podrosl. Poza tym na 16 jedziemy dziś na 60tke chrzestnej od S, teście jadą z nami - napewno będzie 'milunio' ;)

serduszko a co tak właściwie filipkowi było z oczami??? Jak ten czas leci już masz 13tc szok :-) trzymam kciuki za brak cukrzycy :-)

inna maks też zaczął płakać przy trzecim wkluciu w nozke. Aaaa widzisz to Maks grubasek ma 13,5kg :p u mnie @ zawsze idealna punktalna..i co zrobisz jak nic niezrobisz ;)

Udanego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027539 przez serduszko20
Hej:)

Aggi Filip miał mieć kontrole jak skończy roczek i okulistka zauważyła że prawe oczko ucieka i mielismy kropić 8tygodni i potem 6-8tyg przerwy i kobtrola i zobaczymy czy jest poprawa:) a z teściami bd mieć wesoło zapewne:) czekamy na relacje:)
Też nie moge uwierzyć że to już 13tydzień jedna trzecia za mną;) Filip śpi a ja ogarnęłam nasz pokój a jak mąż przyjedzie to zmieniamy łoże do spania bo teraz spaliśmy na jego kawalerskim tapczanie a teraz kupiliśmy sobie narożnik:)


Miłego weekendu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027569 przez asienka87
Witam :) wpadam sie przywitac :)
przepraszam za zaniedbania ostatnio, ale weny i siły brak :( ale czytam na bieżąco na komórce :)
Jeszcze niestety nie urodziłam...ale czekam z niecierpliwością :) jak tylko Kubuś pojawi sie na świecie, to od razu dam znać :) uparciuch nie chce wyjsć, dobrze mu u mamusi :)
całuje gorąco :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027573 przez kakadu
:-) dziewczyny witajcie, zajrzalam bo myslalam ze mowe mamy nowe dziecie.a tu jednak czekamy.:-)


Drugi temat u nas w firmie szukamy osoby do tworzenia baz danych praca przy kompie z wordem moze byc z domu.gdybyscie cos wiedzialy czy ktos chcialby podlubac :-) to dajcie znac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027589 przez nataliaa87
KAKADU napisz mi cos więcej na temat tej pracy na priv. Chętnie bym podlubala o ile dam radę przy wolnym czasie tylko wieczorami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027657 przez nataliaa87
Dzień dobry :)

Tak dawno naprawdę mnie tu normalnie nie było, że nie wiem co pisać :P

Mały jeszcze śpi. Pewnie zaraz skończy się drzemanie.
Weekend spokojny, bo teściowo- mamowy. Zawsze to 2 dni poza domem i chwila wytchnienia. Wczoraj było u nas przepięknie. Dużo czasu spędziliśmy na dworze. Powdychaliśmy trochę czystszego niż nasze wrocławskie powietrza.
Po obiedzie też pójdziemy się pewnie dotlenić.

Asia ciągle trzymam za Was kciuki :)

No i nie wiem, co jeszcze :D

Ślad zostawiłam, więc uciekam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027659 przez aggi
Cześć weekend i po weekendzie. Ale wieje! Głowę chce urwać. Sobotę spędziliśmy na urodzinach ciotki od S. Małe wesele hehe muzyka balony światełka nam się podobało mimo z nie wypilismy ani kropelki %%.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

dobra koniec przykrych opowieści. Wczoraj byliśmy z małym w palmiarni, mnóstwo roślin i trochę zwierzątek, najlepsze były ogromne ryby, maks zachwycony :-) poza tym nic nowego chyba u nas. :-) w tym tyg czeka nas kolejna kontrola Maksia tzn tej wysypki, ale jest lepiej niż było.

serduszko to oby u filipka było ok :-) my też śpimy na tapczanie haha musimy w końcu łóżko kupić porządne bo to już mega zajechane :p

asienka zaciskamy moooocno kciuki za Was :-) !

natalia ojjjj masz rację nie ma to jak pooddychac świeżym powietrzem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028104 przez Inna607
Witam ;)
Matko coz za pogoda ehhh jak slonce to glowe chce urwac albo zawierucha sniezno deszczowa :angry:

Asienka kiedy Kubusia powitamy?

Nadka po szczepieniu zadnych problemow ahh jak milo.
Od kilku dni pozbywamy sie smoczka wczoraj byla druga noc przespana bez smoczka. :) i w dzien i w nocy ale to byla tez decyzja Nadii bo wyrzucala smoka i przegryzla ostatnie dwa wiec obcielam troche by przypadkiem sie nie udusila w snie i juz nie chce takiego smoczka i pokazywala ze nie ma calego hehe i wyrzucila i nie chciala :) takze to z glowy czekam az zaczne uczyc na nocnik bo sciaga pieluche z pupy i lubi latac z gola haha :)
Aggi twoja tesciowa to juz legenda haha
:silly: ale Bogu dzieki ze maz byl obok i wiedzial co robic :)

Bylismy dzis na mega zakupach i ahh od razu lepszy humor hihi :)
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1028118 przez maybeline
Hej mamusie. U nas w końcu noce przespane:) oduyczylismy picia w nocy i przesypia całe w swoim łóżeczku. A myślałam że nigdy to nie nastąpi. ...teraz mam problem z apetytem, mniej je niz dotychczas i robi kwaśne kupy:/nie wiem o co chodzi. Dziś wprowadzilam dicoflor.zobaczymy czy pomoże.dzieje się tak od tygodnia. Miala moze ktoras z was taki problem?z jedzenia nie wprowadzilam żadnych nowości. Je raczej zdrowo.no nie wiem o co chodzi. Jak się nie polepszy to pójdziemy do lekarza.

...aggi widziałam ze chciałaś przepisy, napisze w wolnej chwili. Ale ten kurczak w sezamie to bardzo prosty.mieszam sezam z bułką tartą i panieruje kurczaka, mery uwielbia.

u nas z pogodą to tak jak jestem w pracy to jest piękna, świeci słońce a jak mam wolne to deszcz pada:/teraz w ogóle jesteśmy bez wózka bo oddalam na reklamację, pas nam się od siedzenia urwał:/i barierka cos szwankuje

co do nauki nocnika to u nas tragedia. Nie chce w ogóle usiąść. Poczekam do wiosny moze cos sie odmieni.

Nasza Marysia to chyba będzie tancerka i malarka, tanczy non stop i maluje gdzie popadnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028139 przez aggi
cześć i czołem. Wczoraj mieliśmy kontrolę wysypki.. lekarzowi chyba już się miesza to i nie wie co poradzić, no nie wiem takie odniosłam wrażenie. Dalej mamy smarować, dawać syropy. W ramach 'rozrywki' nie dawać mleka, serów, ogólnie nabiału i cytrusów. I emolium zmienić spowrotem na płyn w którym kąpaliśmy. No ręce mi opadają już, niby nie jest gorzej, ale ciąąągle coś. Za 2tyg kontrola. Jeśli wtedy nic już nie poradzi to go gdzie indziej wezmę. Tzn do innej lekarki.

inna
Maksiu na noc smoczek ma i na drzemkę, a tak to w dzień nie używa. Póki ma te problemy ze skórą to nie będę mu uspokajacza odbierać. mimo że już kilka razy miałam to zrobić. A o odpieluchowaniu to ja nie wiem kiedy będę myśleć. Chyba na lato :blink: Maks nie chce na nocnik siadać, nie ma mowy. I nie komunikuje że ma kupę itd. Co pokupowałaś fajnego? :)

maybeline
może zęby jej idą masowo? Wiem że wtedy też kupki mogą się zmieniać na 'brzydkie'. oooo dzięki za pomysł z tym sezamem, takie łatwe, a człowiek nie wpadnie na to :D a jaki wózek macie?? Ja spacerówkę z 3w1 już niemal pożegnałam, baaardzo mało jej używamy. A w samochodzie mamy zwykłą parasolkę którą dorwałam używaną za 100zł ;) a i tak mało używamy wózka :) z nocnikiem u nas to samo ! mamy nocnik od roku już, tak leży i czeka. Maks nawet się nim nie interesuje a jak mu pokazujemy żeby usiadł to choćby go parzyło !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028223 przez Inna607
Aggi to nas zjechaly tam dziewuchy co ? :laugh: :laugh: leze ze smiechu i nie wstaje hahha

No kupilam takie zywnosciowe rzeczy i dla malej mleko pieluchy itp
A no i zaszlam do pepco niby tylko po spodnie dla Nadki a wyszlam z siatka haha :) Nadia ubran ma ale mi ciagle malo ;p a i tak co do czego to wiecznie nie ma jej w co ubrac grrr
Kupilam wiec jej spodnie, bodziaki z krotkim, koszulke z dlugim i taki komplecik sweterek z leginsami:)
Za miesiac musze juz patrzec za adidaskami i kurteczka wiosenna tylko kurde nie wiem czy jest sens ma bezrekawnik i placzyk wiosenny a i ta kurtka "zimowa" a taka mega gruba nie wiec wiec jakbym pod spod ubrala lzej to moglaby byc ok? Hmm. .. Dylematy mlodej matki ;)

Aggi ja z tym nocnikiem na pewno poczekam do chwili gdy bedzie cieplo moze niekoniecznie lato ale np maj?
Wkurza mnie to bo Nadka tez na nocnik nie chce ale pieluche sciaga :angry: no i o kupce informuje jak juz jest w pieluszce haha

Aaa remont nadii pokoju nawet nie ruszony ehh a A. W niedziele juz znika takze cudownie
Z tym smokiem to hmm chyba jeszcze jeden kupie bo Nadka w nocy poplakuje i nawet jak jest najedzona to hmm nie wiem co mam jej poradzic zawsze wkladalam smoka i jakos przesypiala heh a teraz to nie wiem co mam poczac :p
Przebijaja jej sie 3ki i sa widoczne ale jeszcze pod skora i ehh mysle ze jednak smok by pomogl. Sama nie wiem co o tym myslec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028233 przez nataliaa87
Dzień dobry :)

Czas na kawę :) Mały drzemie, więc odpoczywam :)

Dziwnie u nas dzisiaj. Wietrznie, ciemno.. W ogóle cały tydzień jest brzydki. Wyjść z domu się nie chce.

U nas z nocnikiem to samo, co u Was. W sumie to ufffff, bo już myślałam, że tylko u nas taki problem. Mały jak widzi albo słyszy o nocniku, to w mgnieniu oka znajduje się w drugim końcu mieszkania :P Nie wiem jak się zabrać do tego odpieluchowania. Wiem, że najważniejszy jest spokój i zero nacisku, więc czekam.. Może przyjdzie kiedyś ten właściwy dzień :)
U nas smoczek też tylko do spania, ale w sumie jakoś sobie nie wyobrażam bez niego nocy. Mały często się wybudza tylko po to, żeby sobie go włożyć jesli wcześniej mu wypadł.. Może sam kiedyś odrzuci..

Laski niezłą burzę rozpętałyście :P

Inna na ile A. wyjeżdża? Układa się jakoś między Wami?

Aggi w sumie dobrze by było, żeby inny lekarz Maksia zobaczył. Może wpadnie na coś innego..

Maybeline jesli tych kup nie ma zbyt dużo, to chyba nie masz się czym martwić. U nas większość zębów wyszła bezobjawowo. Tylko górne jedynki dały się we znaki. Reszta nawet nie wiem jak i kiedy.. A mamy 16.

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1028254 przez Inna607
Natalko super ze zagladasz :) pozdrowionka
A. Leci na tydzien ... Poki co :p a co pozniej okaze sie w praniu.
Czy uklada ? Hmm... Okreslenie wzgledne :)
Ciezko mi naprawde ciezko opisac nasze relacje dopoki robie wszystko sama i sie go nie czepiam jest ok ale jak wybucham to jest jazda klotnie itp A. Jest leniem takze coz wiecej mowic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl