BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 1 miesiąc temu #1032087 przez aggi
Dzień dobry :) Wpadam między gotowaniem zupki a praniem hehe :) Pięęękna pogoda dziś, jedziemy później na spacer :)
Święta i po Świętach. I dobrze, ileż można jeść ;)

ummi Maksior mi wczoraj znów taką aferę zrobił tyle że w sklepie, ludzie się patrzeli choćbym dziecku krzywdę zrobiła :blink: masakra, a najgorsze że nie wiadomo o co mu wtedy chodzi... bo to tak znienacka.. tzn przynajmniej wczoraj. Bajki ma ograniczone praktycznie w ogóle nie ogląda od tamtego dnia kiedy zrobił histerię. ;)

inna widzę że masz takie samo podejście do Świąt jak ja :P dużo zdrowia dla Ciebie i małej :)

maybeline
dużo zdrówka dla Marysi ! Teraz tyle wirusów w powietrzu, najgorsza pogoda. Niby ładnie, a zawieje i choroba gotowa :(

Maksior 2tyg się z biegunkami męczył, ale już oficjalnie mogę powiedzieć że jest ok.

Ile razy i ile ml dajecie dzieciom mm? Maks zawsze na noc wypijał 240ml, potem nagle dłuuugo pił po 70ml.. od jakiegoś czasu wypija 10-20ml albo wcale nie chce. Zastanawiam się czy jest sens mu je podawać jak i tak wylewam wszystko :pinch: no doszłam do wniosku, że przepuszczam ponad stówkę miesięcznie przez zlew... chyba przygoda z mm się kończy u nas.

Miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032188 przez aggi
Dzień 'dobry' Maks od wczoraj gorączkuje... zaczęło się po 17tej.. nagle zrobił się smutny.. 38,7.. noc przespana, rano max 37,5. Co to za dziadostwo od grudnia ciągle coś się go czepia :/ życzę Wam miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032197 przez Inna607
Hej


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aggi u nas tez ciagle ten cholerny katar :( mam dosyc a ja jak chrychalam tak chrycham nawet A juz trzeci tydz zwolnienia bierze bo tez zlapalo go dziadostwo i przyjezdza po mala zasmarkany:p paskudztwo jakies panuje. Zdrowka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032205 przez maybeline
Hej

U nas lekka poprawa.lekarz zdiagnozowal angine,mamy antybiotyk na 10dni.kataru brak.za to kaszel ja meczy i czasem pojawia sie goraczka taka do 38.

Aggi widzialam ze pytalas o mm.Mery nigdy nie tolerowala mm.takze u nas byly raz dziennie kasze na mleku krowim.teraz w ogole nie ma mlecznych posilkow bo odkrylismy ze nie toleruje mleka.podajemy tylko przetwory mleczne typu ser bialy,serki itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032206 przez maybeline
Aggi duuuzo zdrowka dla Maksia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032236 przez aggi
Witam się :-) piękna pogoda :-) Maks póki co od wczoraj bez gorączki :-) tzn taki stan podgoraczkowy wczoraj miał. Oby to zęby były winowajca :-) S kupił mi wczoraj rower :-) jestem tak najarana na niego że szok :-) jeszcze tylko kwestia czy syn nasz będzie chciał w foteliku rowerowym jeździć :-)

inna pewnie że ojca Nadia potrzebuje, to jest niepodważalne tymbardziej jeśli lubi z nim przebywac. Super że masz pracę :-) gdzie? :-) dużo zdrówka dla Was ! :kiss:

maybeline słyszałam że angina panuje. Masakra. Zdrówka!!! Rozumiem, Maksiu odstawil się od mm, tzn daję jeszcze żeby wykończyć opakowanie ale już nie kupiliśmy nowego :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032264 przez aggi
Dzień dobry :whistle: piękna pogoda dziś ma być :whistle: chcę wam życzyć udanego dnia ! Polozylismy wczoraj Maksa i zrobiliśmy rundke na rowerach B) 10km:-) ponad 2 lata nie jezdzilam :-) bajka ! Tylko dupka boli :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032269 przez Inna607
Hej :)
Aggi tam gdzie pracowalam w sklepie spozywczym :)
Rower super sprawasama muze sie wziasc do roboty ;)
Nadunia u ojca na weekend matka praca dom praca dom :)
Piekna pogoda a ja lece do pracy ;D buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032287 przez aggi
inna wrocilas tam gdzie poprzednio? Też masz takie same warunki?

Piękna pogoda wykorzystana :-) wczoraj 12km z Maksiem na pokładzie :-) mega się mu podobało! Ja ze stresu to taka spocona haha :-) ale super, bardzo fajnie się jeździło :-) trochę ruchu mi się przyda :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032384 przez Inna607
Hej

Aggi tak tam gdzie poprzednio. Warumki te same ale co w miedzy czasie zdarzam sie zorientowac to bardzo dobre warunki a ja myslalam ze mialam tragedie :p


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Lece spac jutro druga zmiana.
Ale cieplutko u nas .... Mega dzis zasuwalam w krotkim rekawku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1032397 przez aggi
inna Maks też ciągle by jadł ;) wszystko wszędzie :-) także jak chce to dawać byle to nie są słodycze non stop ;) to dobrze że warunki ok bo teraz dobrą pracę mieć za godziwe pieniądze to trzeba mieć szczęście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032654 przez Inna607
Cześć kochane :)
U nas tragedia katarzysko dalej trzyma, kaszelek sie pojawil lecz osluchowo czysta to ja za cholere nie wiem co to za paskudztwo bylam znowu u lekarki i dalej mi wciska ciemnote ze byl wirus jakis i to musi minac..mam ochote zmienic ta babe:p

A to my pysiaki z rana :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032662 przez aggi
Witam się i ja ;) u mnie masakra. O ile Maks już nie kaszle, to ja zdycham na bol gardła od wczoraj :( niech się od nas te badziewiaki odczepia :pinch: mam dość.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032709 przez maybeline
Aggi u mnie tak samo.Mnie dopadło choróbsko;(az sie zwalnialam wczesniej z pracy bo czulam ze mam goraczke.;/

Dzis byłam na kontroli z Mery i osłuchowo wszystko dobrze,brak goraczki i kataru,ale ma jeszcze czasem kaszelek.Dała nam mucosolvan do inhalacji.

Inna śliczna Nadunia;)

Aaa jeszcze opowiem wam ze po lekarzu zaszłam do lumpexa bo w poblizu bylysmy.Moja córcia jest taka nie grzeczna w sklepie że szok...masakra,na rekach nie chce siedziec,jak ja puszczalam to uciekala.Miala ochote zrobic armagedon ze sklepu,ale ta zła mamusia jej nie pozwalała...wasze też są takie w sklepach??moze to ten etap,bo do niedawna spokojnie robilysmy zakupy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 tygodni temu #1032733 przez Inna607
Maybeline niestety u nas w sklepie jest to samo na rekach bee a puszczam to szaleje ehh tragedia jest czasem igarnac tego mojego potworka:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl