BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 4 miesiąc temu #952993 przez Myszata
Mesy wiki wypila cala butle z herbatka na raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953005 przez żana
Mesy tak, ja daje ze słoiczka. Około pół słoiczka na dzień. Sama najlepiej wyczujesz ile dać Patrykowi, no ale stopniowo coraz więcej i niestety jeden słoiczek czyli u mnie 3,60 zł na dzień pójdzie w pampersa :-p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #953013 przez mesy
Dzieki za rady :) u mnie w biedrze sloiczek marchewka pierwsza lyzeczka za 1.69 ....z bobovity . jutro lecę kupic więcej , bo dzis kupiłam tylko 3 :) i wzięłam jarzynowa w sloiczku od 4 msc :) będziemy walczyć i w week Patryk dostanie swojs pierwsza lyzeczke :D

A jak z kupami u was po tych sloiczkach ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953023 przez Myszata
Mesy ladna pomaranczowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953031 przez Miki
Hej :)

Jak po świętach? ;)
Nam zleciały niewiadomo kiedy :P Lidia dostała mase prezentów :silly:
No i w końcu mogliśmy nacieszyć się sobą w trójkę :woohoo: M. do pracy idzie dopiero w piątek :)

Byliśmy dzisiaj w tesco i obkupiłam Małą na przecenach :P
I przy okazji zrobiliśmy zapas słoiczków ;) Z tym że ja postanowiłam na hippa bo ponoć najlepszy... Jutro mamy w planie zacząć od marchewki... Mieliśmy czekać do skończenia 4 miesiąca ale w dzień Lidia strasznie się pręży i marudzi przy cycu i chcę jej trochę urozmaicić bo położna mówiła, że może jej czegoś brakuje... :whistle:

Honka świetni Ci Twoi chłopcy ;)

Myszata Wiki jest taka duża :woohoo: No i te włosy! :)
Podziękowania: honka_18, Myszata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953048 przez żana
Miki ja też miałam pierwszy słoiczek z hippa ale doczytałam ze hipp ma 80% marchewki 20% wody a gerber 100% marchewki a u mnie ta sama cena. tak więc póki co to postawiłam na gerber.

Mesy kupka pomarańczowa ani rzadka ani plastelina taka w sam raz :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953049 przez Myszata
lekarka powiedziala ze wiki jest juz w 4 mies i może dostawać jedzonko Wiki też do stalą pelno prezentów no jest juz Boska zaczepia mnie śmieje się w glos:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953101 przez Princessa27
Wiki ma włosy poprostu cudne.
Ja się wstrzymuje do 6 Mc z wprowadzeniem nowych produktów ale bardzo chętnie poczytam jak Wasze pociechy reagują i oczywiście czy im smakuje.

Lynka ty jesteś na cycu prawda? Tez zaczynasz wprowadzać po 4mc czy czekasz do 6 Mc?

Przede wszystkim chciałam życzyć Wam i Waszym rodzinom wspaniałej, szampanskiej nocy sylwestrowej aby nadchodzący rok przyniósł morze cudownych chwil z bobaskami, abyście dogadamy się z mezami/partnerami, żeby zdrówko Wam dopisało, a szczęście ani na krok nie opuszczali.
Wszystkiego najwspanialszego w Nowym Roku życzy Princessa z rodzinka.

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953140 przez Princessa27
no ja nie jestem az tak anty nastawiona do słoiczków ale i tak zabierzemy sie za nie po 8 marca :)

jesli macie ochote to poczytajcie

zielonyzagonek.pl/sloczek-fasftfood-dla-...na-miliony-rodzicow/

Princessa27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953149 przez Myszata
Princessa ja rozmawialam z moja lekarka czy mam Wiki gotowac sama marchewke czy ze sloika a ona mi powiedziala ze na pierwsze poznawanie smakow mam jej dawac sloiczek poniewaz wiecej chemi jest w marchwi co kupie w 'Biedronce" niz w tym sloiczku jak ogarnie to jedzenie to bede jej sama gotowac czy jak bede gdzies jechala to jej kupie bo nie bede jej wekowac zupek bo dziecko ma dostawac na swiezo ja tez nie mam przekonania chcialam gotowac ale jak ona ma anemie i zapach zelaza wykorzystany z ciazy i nie przyswaja z mojego mleka to musze jej dawac jedzenie zeby z niego czerpala witaminy bo to potrzebne do prawidlowego rozwoju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953165 przez lynka80
Witam ;)

jak dawno mnie tu nie było ;)
święta zleciały strasznie szybko :huh: na szczęście małż wraca do pracy dopiero za tydzień więc korzystam ;)

Princessa, zgadza się, my nadal na piersi. 15 stycznia idę do mojej pani pediatry na wizytę , jak to określiła celem ustalenia rozszerzenia diety Misi. Tak więc pewnie zaproponuje wprowadzenie nowych produktów po ukończeniu 4 m-cy, a jej ufam ;)
Poza tym, my od 6 m-ca będziemy dokarmiać się mm (wracam do pracy jak Marysia skończy 7 m-cy) więc wolę wcześniej zacząć warzywka podawać żeby nie było zbyt dużo nowości na raz.

życzę Wam dziś szampańskiej zabawy , wszystkiego naj w Nowym Roku, a przede wszystkich zdrowia dla wszystkich dzieciaczków :)



Rośnij nam zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953181 przez Myszata
lynka to szybko wracasz do pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953197 przez mesy
Myszata moja lekarka to samo powiedziała o kupnej marchewce :) tez chciałam sama gotowac , ale powiedziała , ze na pierwszy strzał lepsza ta ze sloiczka :)

Patryk dzis zaliczył jedna łyżeczkę msrcheweczki :) przyjal to na klatę :D zdziwiony czemu to nie mleko , ale dal rade :)

Szczęśliwego nowego dziewczyny :) my dzis bawimy sie ns białej ssli czyt. Lóżko i tv hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953217 przez Myszata
Mesy my też na bialej sali...Wiki SPI ale marudna glowka ja bolala bo plakala ubralam jej czapka i poszla spać..
Najlepszego Mamuski:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953286 przez Myszata
jak wasze malenstwa po sylwku??wiki przespala ma kolejny skok rozwojowy nie mogę jej ogarnac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl