BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 2 miesiąc temu #963364 przez malvi
Munkki kochana ja miałam tylko balsam Johnsona, ale odstawiłam bo Mały miał od niego alergię :P U nas zazwyczaj Krzysia kąpie M, ale jak akurat z jakiegoś powodu nie może to ja płyn do kąpieli otwieram sobie wcześniej i jak jedną ręką podtrzymuję Krzynia to drugą wlewam troszkę do wanienki i wodą z płynem go myję ;) Najlepsze to są w ogóle butelki z dozownikiem, ale my teraz używamy Oilatum i oni nie mają niestety takich butli :P
Podziękowania: munkki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963367 przez munkki
Malvi u nas tez wlasnie maz kapie i wczoraj o ten plyn to sie rozpetala III wojna swiatowa, ogolnie klotnia jak na rozwod sie zrobila bo co to ja kupilam... heh
ogolnie smiesznie o co ludzie sie potrafia klocic jak sa zmeczeni i zdenerwowani ;)
no nic dam mu instrukcje ze do wody i troche na reke tak jak mowisz... zobaczymy jak to pojdzie i czy nie zarzada jednak powrotu do oilatum ;0 tam to wlewalismy tylko do wody are tych dozownikow i tyle...

pauletta a alergia to jest stwierdzona pokarmowa czy moze na jakis proszek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963404 przez malvi
No niestety my też czasem się kłócimy o pierdoły...

A dziś mija rok, od kiedy dowiedziałam się o Krzyniu ;) ale ten czas leci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963411 przez kacha
Oj jak miło, że jesteście jednak :)

Pauletta - współczuję alergii, trzymam kciuki - oby problemy były przejściowe.

Munkki - Dusia ciągle w poduszce frejki leży, więc kiepsko z przewrotami jej idzie, na razie tylko czasami się z brzuszka fiknie. Ale za to manualnie jest coraz lepiej - akcje - wyjąć smoczek z buzi, obejrzeć, przełożyć do drugiej ręki, włożyć do buzi - mamy na co dzień. I śmiesznie ciągnie główkę do góry jak chce coś zobaczyć - M mówi, że brzuszki robi. I śmieje się w głos często.

Malvi - ja w niedzielę miałam rok od pierwszego testu ciążowego, wzruszona byłam bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963413 przez munkki
kacha u nas tez za tydzien bedzie rok od testu....
ja robilam pierwszy wczesniej i wyszedl negatywnie, dopiero po tygodniu wyszedl pozytyw :) cos czulam ze sie dzieje i postanowilam powtorzyc...
dziewczynki ponoc motorycznie troche inaczej sie rozwijaja od chlopcow... za to wiecej i szybciej gaworza;)
trzymam kciuki zey w koncu Dusia pozbyla sie tej frejki! kiedy macie kontrole?
my idziemy do doktora od rehabilitacji 14,02

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963483 przez pauletta
Dziewczynki ogolnie to mamy sluzoqe kupki i suche czerwone placki. Na brzuszku tez sucho.

Aalergolog szkoda gadac.
Nie pije mleka, nie jem serow itd.

Jeszcze sprobuje zmienic proszek, ludze sie, ze to, to...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963507 przez inez 83
pauletta u mnie było to samo przy synku, alergolog kazał całkowicie wyeliminować z mojej diety nabiał bo karmiłam piersią i tak też zrobiłam przy czym męczyłam się niesamowicie, jednak najpierw na ok miesiąc wyeliminowałam, a potem stopniowo wprowadzałam. W wieku 9 m-cy zrobiłam Małemu badania z krwi i okazało się, że jest uczulony tylko na żółtko i jajko jaja kurzego. Obecnie ma 3 lata i alergia zniknęła.
U Wiktorki też pojawiły się takie plamy jak piszesz i tym razem wyeliminowałam tylko mleko w czystej postaci czyli nie piję inki z mlekiem, nie jem budyniu i jest ok. Plamy zniknęły po ok. 2 tyg., natomiast normalnie jem inny nabiał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963544 przez pauletta
Inez dziekuje. Mam nadz ze u nas tez bedxie ok.
Maja/ma dopiero 3 mc to nie wiem czy jest sens teraz robic testy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963563 przez kacha
Munkki- kontrolę mamy w poniedziałek. Jeśli usłyszę że mała ma nadal tę poduszkę nosić to chyba się przejdę na konsultacje do innego ortopedy. Ten ponoć daje tepoduszki przy najmniejszych odchyleniach a dziecko słabo się rozwija ruchowo w tym badziewiu.
oglądamy z m "i kto to mówi" :lol: i wspominamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963599 przez inez 83
pauletta wydaje mi się, że nasze dzieci są zdecydowanie za małe na testy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963617 przez Marz-ka
My testy mieliśmy robione po 9mcu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963630 przez munkki
czesc dziewczyny,

przerabane z tymi alergiami:/
musze sie pochwalic: Staszek spal od 23:30 (ostatnie karmienie) do 7 rano! potem jeszcze chwile fikania w lozku plus drzemka z mama i od godziny regularny dzien. super:D

pozatym dzis dzien basenu wiec sie ciesze... z cwiczeniami troche odpuscilam, musze spowrotem w rytm sie wbic. a wy jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963651 przez pauletta
Na razie zmieniam proszek i zobaczymy. Testy w pozniejszym czasie
ZE spaniem u nas tragedia. , druga noc padam z tz na pysk.
Poprosze lek o skier. Do neuro bo oszaleje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #963678 przez malvi
A u nas chyba ząbkowanie... Noc do dupy, ale chociaż maleńki się uspokoił około 10 jak posmarowałam dziąsełka i dałam cyca... Bo tak to ryk - przed snem płakał równą godzinę i nie szło niczym go uspokoić, łóżeczko be, ręce be, cyc be, no wszystko dosłownie beeeee. Dobrze, że chociaż teraz chce jeść - nie wiem tylko czemu po kąpieli przed spaniem już nie chce cyca od kilku dni, podawałam kaszkę na moim mleku łyżeczką :/

Kacha to daj znać co z bioderkami. Mam nadzieję, że już uwolnią Dusię z tej poduchy ;)

Munkki super, że u Ciebie chociaż lepsze nocki :) Ja najpierw miałam jazdy z cycem (zastój) a później byłam przeziębiona, także prawie 2 tyg nic nie ćwiczyłam :/ ale dziś planuję wrócić na stepper, bo już się dobrze czuję, pomijając niewyspanie ;) i jakieś brzuszki muszę zacząć a jak się znów rozruszam to jakieś ostrzejsze treningi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963712 przez kacha
Malvi - dzięki, ja tez mam nadzieję, że w pon się okaże, że wywalamy tę cholerną poduszkę do kosza.

Ja mam znów cyrk z kręgosłupem, nie spałam dziś w nocy z bólu, na wtorek jestem umówiona do fizjoterapeuty. I jakoś tak przy tym bólu leci mi samopoczucie w dół, chodzę i krzyczę albo płaczę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl