BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #927656 przez dotkawy
Yoozia normalnie jak scenariusz filmu, ale musiałaś mieć ciśnienie...a ten Twój ginekolog to chyba jakiś magik jest....hmmm zebys u niego na wizycie z nerwów nie urodzila....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927659 przez Caroina
Dotkawy Jak sie teraz czujesz, skurcze są?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927675 przez agniesia1604
ANIU gratulacje!!!!

Fajna taka kruszynka... pewnie jak będziecie wychodzić to niecałe 2500 będzie ważyła:)

Yoozia,
mówiłam Ci że w sumie dziwie się ze Ci antybiotyk zapisał. Poza tym mam nadzieje że wynik antybiogram to Ty masz.... i przedstawisz w szpitalu żeby wiedzieli jaki antybiotyk Ci podać.

Kurde a mi sie tak brzuszek rozrósł że normalnie na kanapie prosto nie usiade bo brzuch lezy na kanapie... tak tak na kanapie!!!!!!
Nie am to jak rozejście mięśni...
A skóra słuchajcie jak mnie ciagnie ...ech będę miałą tysiące rozstępów...juz mam ale to po poprzedniej ciązy i widać je teraz ...tak mysle ze z 50 szt by sie zebrało:))))

Moj Stas ostatnio jęczy ... a płacze kiedy siadam do kompa...masakra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927679 przez malvi
Ania gratuluje! To masz kruszyneczke :) i dziwi mnie troszke ze bolalo Cie szycie krocza, ja po calym bolu skurczowo-porodowym praktycznie tego nie czulam :P za to teraz czuje podwojnie jak sie goi :/

Zaraz przewine i nakarmie Mlodego i zaktualizuje nam tabelke (to co mam i to co wczoraj wyslaly mi Minnie i Edyta) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927702 przez edyta88
hej Mamuśki :laugh:
nareście słońce od razu żyć się chcę mimo glutów w nosie :lol:
GRATULACJĘ ANIU dużo zdrówka i przespanych nocy życzę!!!
Yoozia współczuję Ci znowu nie potrzebne nerwy...spokoju życzę :)

ja wczoraj zamarłam na chwilę o 24.00 złapał mnie bardzo silny skurcz trzymał z 1-1.5 min myślałam że to już :woohoo: a tu fałszywy alarm :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927735 przez malvi
Proszę tabelkę :)



aaa i kto może to niech się zarejestruje, to dostaniemy z Krzysiem książeczkę :)
www.bebiprogram.pl/to-co-kocham-najbardziej/polecenie/106005
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927740 przez Marza
Cześć dziewczyny :)
Dzisiaj nieco lepiej z siłami i zapałem u mnie, może to faktycznie zasługa słoneczka, ale powiem Wam, że temperatura nie jest wystrzałowa :S Byłam wyprowadzić psa i zmarzłam ! :angry:
Noc też ciężka, mało, że nie mogłam zasnąć to jeszcze tak mi się czas dłużył, że szkoda mówić... No, ale co nas nie zabije to nas wzmocni :lol:
Mój mały ostatnio w dzień jest bardzo spokojny, tylko nocami buszuje. Czy to normalne? trochę się martwię...

Yoozia ale przygoda ! Jeszcze ostatnio pisałaś, że przenosisz na pewno ciążę z tydzień, a tu taka akcja :woohoo:

Ciekawe która będzie następna :) Ja od dzisiaj odliczam 7 dni do wizyty i się dowiem kiedy szpital... Powiem Wam szczerze już bym to chciała mieć za sobą... To czekanie jest najgorsze, bo się dużo myśli na ten temat.

Malvi dziękujemy za tabelkę ! :) Piękna :) A Antek od Gwiazdki miał 3500 i 55cm :)

W ogóle ciekawe czemu Ewa się nie odzywa... Ktoś wie co u niej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927787 przez aneczka25
CZEEEEEEŚĆ KOCHANIUTKIE :)
A więc ANUŚ gratuluję!!!
A u nas.....hmmm...w poniedziałek byłam u GIN i wszystko jest ok poza ciśnieniem....to dość dziwne bo zawsze jak mierzę w domu to mam niskie od 116/64 do max 136/80 a u GIN w poniedziałek wyskoczyło mi 151/84 i moja GIN dała mi DOPEGYT no i biorę ale jestem zmartwiona:( Nie wiem co się dzieje z tym ciśnieniem i się martwię strasznie:( Czy któraś z was ma też z tym jakieś problemy?
KINGUŚ mam nadzieję, że dajesz radę!
Malvi zazdroszczę Ci, że już tak się dogadujecie z Krzysiem B)

Mnie ostatnio pobolewają pachwiny strasznie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927791 przez kacha
Aniu - gratuluję i zazdroszczę, że tak szybko poszło.
Ja już po wizycie. Główka nisko i mam 2 cm rozwarcia więc się coś tam zaczyna dziać w moim brzuszku. A po badaniu - nieprzyjemnym jak nigdy dotąd - pojawił się u mnie brązowy śluz. Złapałam mobilizację do prania- kto wie, może to ostatnia szansa przed porodem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927802 przez Marza
Aneczka ja od dwóch wizyt też miałam za wysokie ciśnienie... ta babka co mi to mierzyła mówiła, że to niedobrze,a mój gin nawet nie zwrócił na to uwagi ! Nie wiem czy to jego niedopatrzenie czy po prostu olewka, bo to już końcówka :angry:

Kacha może Ty jesteś następna w kolecje :P Ja też dzisiaj jakiś mam większy zapał do pracy :blink: Poprawiłam już w półkach ubrania, bo był lekki chaos, ogarnęłam moją mini kuchnię, pozamiatałam i przygotowałam obiad :) Prać też będę, ale to jak M wróci z pracy.
Wczoraj zrobiliśmy zakupy do niedzieli i nie muszę się nigdzie ruszać do końca tygodnia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927804 przez agniesia1604
no kochaniutkie....

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927808 przez Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927825 przez Caroina
Konkretne prezenty :lol:

Aneczka Nie martwiłabym się tym skoro zazwyczaj ciśnienie masz w normie. czasem takie skoki się zdarzają każdemu

Kacha Już dwóm dziewczynom po badaniu odszedł czop wiec moze i u Ciebie się zaczyna w końcu termin bliziutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927868 przez yoozia
hej mamusie. czuje sie dzisiaj fatalnie, jest 16.00 a ja dopiero zjadlam sniadanie. nie mam apetytu, a mala tak sie pcha w dol, ze mnie zgina i mdli :S

Agniesia nie wiem nic o tym wyniku antybiogram, ale w sobote mam wizyte, to moze cos sie dowiem od tego starego pierdziela :angry: w szpitalu nie pytali o to, ale powiedzieli, zeby niczego sie nie bac, dostane przy porodzie antybiotyk, a ten co on mi przepisal nie jest niebezpieczny, podaje sie go w ciazy, tylko po prostu na inne bakterie :S w kazdym razie kazali mi go wybrac do konca, czyli jeszcze tylko dzisiaj. i na szczescie juz koniec, bo mam po nim taka bieganke, ze brak slow :angry:

Marza chyba zmieniam zdanie. nie wiem czy w ogole pociagne do pazdziernika :dry: dzisiaj ledwo chodze, a jak juz chodze, to co chwila wydaje dziwne okrzyki jak mi sie mala wpycha w dole :whistle: maz sie bal isc do pracy :P

a wy jak sie czujecie?

aha. po wczorajszej akcji spakowalam torbe do szpitala :D w koncu znalazlam motywacje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927874 przez Marza
Yoozia miałam tam kilka dni temu... jak tylko chodziłam to mały strasznie się wiercił i to jakby przy samym wyjściu... Byłam z M w sklepie i musiałam co chwilę przystanąć, żeby nie krzyczeć, bo to było dziwne uczucie za każdym razem :D M mi wtedy powiedział, że już nie pojadę do sklepu haha Torba powinna być już dawno spakowana !!! :P Tak jak pisałam dzisiaj czuję się dobrze :) nawet miałam siłę i chęć na ogarnięcie mieszkanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl