BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #932694 przez Gochens
Nelka podczytuje raz na jakiś czas ;)

gratuluję wszystkim "nowym" mamuśka B)
U mnie bez zmianczekam na poród jak na zbawienie jeszcze tylko 2 tygodnie, młody ładnie juz przygotowany do porodu szyjka też także mam nadzieję że urodze w terminie

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932697 przez pauletta
Nelka mam takie same obawy co do meza. A jak chce z nim rodzic. Opieke wezmie pewnie chociaz moja gin pow. Ze tylko po cc przysluguje no ale kazala sobie przypomniec na ucho.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932698 przez malvi
Pauletta tak to te pieluszki właśnie :woohoo: jak dla mnie są najlepsze, mają wycięcie na pępuszek i do tego są najtańsze. My już musimy się chyba przerzucić na dwójki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932705 przez yoozia
Dziekujemy za gratulacje :) fakt nacierpialam sie niezle, ale jak tylko polozyli mi mala na piersi, to momentalnie o wszystkim zapomnialam.

Malvi u nas tez vacuum nie zostawilo jakichs wielkich sladow. Lekko wciagniety czubek glowki, ale juz wyglada lepiej niz wczoraj. Dobrze ze ran zadnych nie ma. Mala teraz pieknie sie najadla z obu piersi i spi jak aniolek :woohoo: w koncu zdjeli mi cewnik i kroplowke wiec moge jak czlowiek sie poruszac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932717 przez malvi
Yoozia to super że tak je. Mój głodomorek cały czas głodny i nie ma szans go oszukać smokiem :P teraz leżał przy cycu godzinę i się nie najadł bo przysypiał, odłożyłam go do łóżeczka to zaczął płakać i skończyło się tak że teraz jemy jeszcze odciągnięte mleko z butli :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932749 przez kacha
Ja już. Rodziłam 22 godziny bo mała duża jak na mnie- 4065. Parcie- 2 h. Przed parciem 3 h rozwarcie 9 cm. Mimo to było w sumie do wytrzymania- mąż był najcudowniejszym wsparciem jakie mogłam sobie wymarzyć. Mała jest cudna. Nacięcie mam i boję się co dalej. Na razie jednak bardziej martwi mnie podwyższone crp małej- dostaje antybiotyki i problemy z jedzeniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932754 przez inus23
Gratuluje Kochane.. Powiem szczerze że ostatnio jakoś tu nie zaglãdam, bo też chcę mieć już Maleńkà przy sobie a tu ciãgle nic ..:( termin na jutro a szyjka wczoraj jeszcze 1.5 cm więc niestety dużo, na ktg zapisał się jeden skurcz a mój lekarza stwierdził że już nie mam po co do niego przychodzić i nie kazał się zapisywac na kolejnà wizytę..
Wszyscy ciàgle dzwoniã piszã czy już.. Mam tego dość do tego na uczelni masakra jeden projekt za drugim
Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932755 przez inus23
Tabelka wyglàda już bardzo inponujàco..:) a tu Nawet nie połowa miesiàca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932759 przez pauletta

kacha napisał: Ja już. Rodziłam 22 godziny bo mała duża jak na mnie- 4065. Parcie- 2 h. Przed parciem 3 h rozwarcie 9 cm. Mimo to było w sumie do wytrzymania- mąż był najcudowniejszym wsparciem jakie mogłam sobie wymarzyć. Mała jest cudna. Nacięcie mam i boję się co dalej. Na razie jednak bardziej martwi mnie podwyższone crp małej- dostaje antybiotyki i problemy z jedzeniem.


Gratulacje. Zdrówka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932760 przez pauletta
Agniesia cos nie pisze.

Ja 12 dni do terminu... Po weekendzie chce juz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932761 przez nelka
Kacha gratulcje! a tak się bałaś porodu a tu mimo że tyle trwał to było ok.

Inus ja też mam termin na jutro ale jestem jeszcze umówiona na środę do doktorka bo jak się nic nie wydarzy to będziemy się umawiać do szpitala na wywołanie.

No nic skoro Polska wygrała dzisiaj z Niemcami 2:0 to jest szansa że i mi się dzisiaj poszczęści i urodzę :laugh: tymczasem idę spać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932774 przez yoozia
Kacha gratuluje :) dalas rade i jeszcze mowisz, ze nie bylo tak zle wiec niepotrzebnie sie tak stresowalas :) ale 22 godz omg podziwiam. Ja przy ostatniej 7 godzinie chcialam sie juz poddac, ale na szczescie wybili mi to z glowy i maz i polozne.

U nas zaczal sie problem z karmieniem, tzn pokarm jest, mala ma apetyt i co 3 godz wola o cyca, ale sutki mi tak popekaly, ze niemal placze przy karmieniu. Nie wiem czy cos robie nie tak, teraz przy nastepnym karmieniu ma przyjsc polozna i sprawdzic co sie dzieje. Ale jak to boli... Zeby nie ten bol to moglabym ja caly dzien na cycu trzymac. W nocy prawie nie spi za to pol dnia przesypia, ale to pewnie moja wina bo w ciazy ze wzgledu na zmiany meza prowadzilam bardziej nocny tryb zycia, to teraz mam za swoje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932780 przez inus23
Kochane a jak to jest z tym wywołaniem? Ile najdłużej czekajà na to? Bo coś kiedyś słyszałam że nawet dwa tyg. A ja już nie chcę tyle czekać ..:(

Nie mam już siły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932784 przez nelka
Yoozi całkiem możliwe że mała nie bierze do buzi całej brodawki dlatego masz je poranione , przynajmniej u mnie tak było. Smaruj maścią i może spróbuj dopóki się nie zagoją karmić z nakładkami.

Inus to wszystko zależy od twojej lekarza i szpitala w którym będziesz rodzić. Jeżeli to twoja pierwsza ciąża i nie ma żadnych innych przesłanek to mogą czekać z wywoływaniem do 42tc. A masz już jakieś rozwarcie, szyjkę skroconą albo skurcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932786 przez yoozia
Nelka, polozna sprawdzila jak karmie i mowi ze jest ok. Dala mi masc i nakladki. Jest mala ulga. W nocy juz myslalam ze wysiade z tego bolu :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl