BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 3 miesiąc temu #835399 przez Justineva
yoozia napisał:

hej wszystkim. kurde czuje taki niedosyt po tej wizycie. jestem troche zawiedziona. bylam przyjeta jako ostatnia i w dodatku pol godziny po czasie :/ lekarzowi juz sie chyba nic nie chcialo i na odpiernicz mnie potraktowal... tlumacze mu sytuacje, ze jestem 3 miesiace po stracie [zreszta on o tym dobrze wie] i mowie, ze mialam od poniedzialku do wczoraj kremowo brazowawy sluz i zrobilam dwa testy, ktore wyszly pozytywnie. co najlepsze wzielam je ze soba i mu pokazalam, a on mi na to, ze nie wie... zawolal swoja zone, ktora tam jest pielegniarka i mi mowi, ze jeden [ktory robilam jako pierwszy] jest wg niej negatywny, a drugi ''tez taki nie bardzo pewny'' :O no normalnie szlag mnie trafial. z mezem niedowierzalismy. skonczylo sie na tym, ze pobrali mi krew i w poniedzialek rano mam im zadzwonic czy dostalam okres czy nie. jesli tak no to po sprawie, a jesli nie to dopiero wtedy wysla krew do laboratorium :/ i wyniki bede znala dopiero w srode :O a no i test kazal mi powotrzyc dopiero w czwartek jesli nie dostane okresu. jestem troche podlamana po tej wizycie. nawet mnie nie zbadal!!! powiedzialam mezowi, ze nigdy wiecej nie zgodze sie na tak pozna godzine wizyty, bo im sie zwyczajnie juz chcialo do domu i mialam wrazenie, ze nie traktuja mnie powaznie. co najlepsze wrocilismy pol godziny temu do domu i zrobilam test trzeci raz. i powiedzcie mi ile widzicie tu kresek? bo wyszedl mi tak jak dwa poprzednie i dla gina i jego zony, to jest negatyw :/



Yozia , wynik testu odczytuje sie do pewnego momentu, zależy od testu , ale chyba do 15 min. Po tym czasie wynik moze być błędny.
O tym to chyba powinna pielęgniarka czy tez lekarz wiedzieć .... Hmmmm....
Jeżeli niedowierzali, mogli kazać zrobic ci na miejscu kolejny

Dziwny przebieg miała ta twoja wizyta ;)

Moze spróbujesz umówić sie do innego lekarza ?

Głowa do góry ! Załączony wynik ewidentnie wskazuje na ciąże :)

Pozdrawiam gorąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835403 przez ann-sunshine
Przepraszam że znowu się tu do was wtrącę, ale nie mogę po tym co przeczytałam.

Yoozia, bez łaski, no zachowanie lekarza bez komentarza. Poszukaj laboratorium które zrobi Tobie test z krwi i wyniki będą tego samego dnia i sama zrób betę, bo się zamęczysz nerwowo. Krechy na teście jak malowane, ciąża jest pewna. Nie zamartwiaj się, będzie dobrze. I rozważ może zmianę lekarza.

A co do wklejania zdjęć na forum to muszą być małe. Z reguły trzeba je najpierw zmniejszyć lub skompresować.

Gratuluję zafasolkowanym, rośnijcie zdrowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835544 przez marzenap
cześć dziewczynki :laugh:
yoozia to zdęcie i ten wynik ewidentnie wskazuje na ciąże mój pierwszy test też tak pokazał :)
dobrze Ci dziewczyny radzą zmień lekarza i wykonaj betę z krwi

Nie martw się jesteś kochana w ciąży i z tego się ciesz

Miłego dnia :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835566 przez gwiazdka2014
yoozia ja bym ci moj test pokazała, myslałam że mam halucynacje :P ale dziewczyny kazały mi isc na bede i pierwsz 123, druga 370, a dziś po tygodniu od pierwszej bety 3500. Ja do tego lekarza bym już nie poszła...

Kinga2424 byłaś już u lekarza, zazdraszczam...
Może mi sie uda dostać w poniedziałek, nie moge się doczekać :)))))))
Będziemy w podobnym terminie rodził :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #835777 przez Kinga2424
yoozia napisał:

dzieki dziewczyny, wasze posty mnie podnosza na duchu, ale mimo to ciezko mi sie juz cieszyc, bo ten gin mi nagadal, ze dostane okres, testy sa negatywne i ze to pewnie zaburzenia hormonalne :/ przez to ciagle tylko mysle, zeby okresu nie dostac i ciagle chodze do wc sprawdzac czy faktycznie nie krwawie :( przede mna ciezki tydzien czekania na dobre wiesci...


Cześć
yoozia Radziłabym jutro z samego rana iść na badanie BHCG, a następnie poszukać jakiegoś dobrego lekarza (najlepiej takiego, który ma wejście na szpital, w którym będziesz rodzić. To naprawdę jest duży PLUS).
julka Bardzo Cię proszę o dopisanie mnie do meldunku z datą 4.10. Jeśli to nie jest dla Ciebie problem.

Życzę Wam wszystkim miło spędzonego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835797 przez gwiazdka2014
Hej dziewczyny, idę we wtorek do lekarza, przeziebilam się :'( kaszel mnie meczy :'( a jak u was? Jak się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835928 przez ann-sunshine
Yoozia, nie ma bata że w ciąży nie jesteś, 3 testy mylić się nie mogą. Zresztą potwierdzenie dostaniesz jak zobaczysz wynik bety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #835969 przez Justineva
Hej DZiewczyny :)

Jutro mam znów wizytę, tym razem u innego gin.
Niepokoje sie poprostu obecnością tego krwiaka.
Oczywiście naczytałem sie multum rożnych rzeczy na ten temat.
Jedna informacja przewijała sie jednak przez wszystkie materiały, a mianowicie : LEŻENIE
Wskazane jest aby sie oszczędzać, leżeć wtedy krwaiak moze sie wchlonac...

Lekarz na wizycie nic mi nie powiedział abym miała jakoś zmienić tryb życia...
Pozatym jakoś ospale podszedł do tego terminu, nawet nie zmierzył wielkości pecherzyka, ani zarodeczka, ani krwiaka...
A na usg była diametralna różnica ich wielkości.. Ehhh...

Być moze panikuje na zapas, ale chciałabym aby tym razem sie udało ! Chciałabym za 8 miesięcy urodzić zdrowego bobasa... ;)

Dość już wylanych łez !!!

Julka : z tego co kojarzę ty rownież masz jutro wizytę, napisz co i jak :)
Yoozia: nie masz możliwości aby prywatnie zrobic bete ? Napewno wynik rozladowalby to napięcie, niepewność ...


Buziaki Kochane !!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836191 przez marzenap
cześć dziewczynki :)

Ale nas jest już duzo na forum :laugh: :laugh:

Ja wizytę mam we wtorek stresuje się strasznie ;)

Niestety ale mój M.jest w szpitalu i czeka go jutro operacja więc nie pójdzie ze mna na pierwsza wizytę do gina szkoda bardzo ale jego zdrowie jest wazniejsze później jak bedzie dzidziuś juz większy to się napatrzy na usg :lol: :lol:

pozdrawiam dziewczynki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836197 przez marzenap
julka napisał:

Hej Marzenka, zdrowka dla M. A jaka bedzie miec operacje?
Ja mam wizyte jutro (dobrze pamietasz Justi:) ale wiecie co, to jeszcze wcale nie musi nic byc widacw USG, wiec moze Twoj emek duzo nie straci, Marzena ;)


Przepuklinę będą mu usuwać :( rok temu miał wycinane kamienie na woreczku zółciowym i po tej operacji zrobiła mu się przepuklina a że on pracuje w hurtowni to od dźwigania mu taka urosła jak główka noworodka 3 msc czekał na ta operację :(

Też tak myslę ze to jeszcze za wcześnie na zobaczenie dzieciatka :laugh: napatrzy się jeszcze chłopina :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836200 przez julka
No, jak sie chlopak naczekal to juz niech go nareperują, coby mogl Bąbelka dzwigac jak sie urodzi :) trzymam kciuki, to nieduza operacja, pewnie na nastepny dzien wyjdzie ze szpitala, co? Wszystko bedzie dobrze!
Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836376 przez marzenap
Cześć zafasolkowane! :kiss: :kiss:
Mój dzisiaj ma operację na 12:00 mam nadzieję że wszystko ok.Ok.14:00 jadę do niego to Wam napisze co i jak :dry:
Ładny dzień się u nas szykuje słoneczko swieci w sam raz na spacer :) :)
Mdłości mi minęły tylko dół brzucha boli a tak to czuje się :lol: :lol: dobrze
A wy dziewczynki jak tam meldować się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836416 przez malutka
yoozia na prawdę jakaś dziwna ta Twoja wizyta...
Na moich pierwszych dwóch testach druga kreseczka była tak słaba, że wołałam M do łazienki żeby się upewnić, że nie wyobraziłam ich sobie :D
W piątek mam kolejną wizyte, lekarz mówi że już powinno bić serduszko, tak nie mogę się doczekać! :):):)
Rano robiłam badania i czekam na wyniki, oby wszystko było w porządku. A Wy robicie już jakieś badania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836435 przez marzenap
witam :)
ja jutro mam wizyte u gina i na pewno skieruje mnie na setki badań :lol:
więc od jutra bedę latać od lekarza do lekarza hehehehe
yoozia koniecznie daj znać jak po wizycie buziaczki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #836444 przez gwiazdka2014
Hej

trzymam za nas wszystkie kciuki, byłam dziś u lekarza :) na razie nic widać nie było.. za 2 tygodnie wizyta... dodaje wam fotkę

na razie maleństwo właśnie tak się prezentuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl