BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 6 miesiąc temu #939665 przez malvi
Anetka Azalia dla kobiet karmiących ;)
Właśnie wyczytałam że Młody prawdopodobnie nie chciał mi dziś spać w nocy bo dałam mu za mało wartościowy pokarm (bardzo mało wczoraj zjadłam i byłam zmęczona) :/
właśnie mu dorabiam mm i może się jeszcze prześpimy...
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939679 przez kacha
Witam o poranku - dziś od 4 tylko drzemka, bo Duszka obudziła się na jedzonko i nie miała ochoty spać. Leżała u mnie na brzuszku, mruczała, stękała i ćwiczyła podnoszenie łebka a ja sobie drzemałam do 6, kiedy to stwierdziliśmy z M, że kawa nam lepiej zrobi niż takie spanie :)
Ewcia witaj w klubie mam dużych dzieci, moja Kruszyna miała 4065 przy narodzinach :)
Dziewczyny, czy któraś z Was nie używa tabletek anty, tylko stosuje npr??? Ja właśnie zamierzam zacząć obserwacje po porodzie, nie karmie piersią, więc mogę być już płodna i zastanawiam się jak się do tego zabrać po tak długiej przerwie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939684 przez Ewciaa
kacha no to witaj w klubie kruszynek jak zniosłaś poród?
mam pytanie czy któraś z was używa kropli sab simplex jesli tak jak je sie podaje i od którego tygodnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939699 przez Ewciaa
julka no własnie Espumisan już podaje ale zabardzo nie działa niestety:/ no to też nie małe mój był 3 cm dłuższy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939708 przez Ewciaa
a jakiej mm używacie bo ja bebilonu ale przy apetycie małego obawiam się że zbankrutuje:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939713 przez jagodzianka44
Ja uzywalam bebiko Comfort 1- problemy z brzuszkiem, przeszliśmy z bebilon HA- ulewanie nosem,nie najadała się a teraz dajemy nan i póki co jest ok :)

Anetka może nie wytrzymałam do konca naturalnego i wzięli mnie na cesarkę ale tez wiem co to za bol haha :). Właśnie mój gad wstal ❤

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 16 godzin temu #939721 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939723 przez Ewciaa
no musimy dac ale zastanawiam się czym się różni np.Bebiko a jest o połowe tańsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939726 przez Marza
Witam się dzisiaj z moim miesięczniakiem ! :D Ale to przeleciało :D Kurczę ani się obejrzałam, a tu już nam miesiąc minął :)

Wieczorem nie mogliśmy Miłoszka uśpić tak wojował... ale jak zasnął to wstał dopiero po północy (jadł po 5,5h !, byłam w szoku). Noc udana, pospaliśmy prawie do 9, ale o 7 ciężko mu było zasnąć... Teraz też był zmęczony strasznie,a musiałam go położyć na łóżku i się z nim położyć, bo w łóżku ryk jakby go ze skóry obdzierali.

Anetka poród też ciekawy... Przygody z szyciem też nie za fajne :S

Jagodzia ja nan używam od samego początku i zielonej kupki ani razu nie mieliśmy :P

Ewciaa my dajemy nan i nie ma żadnych problemów :) A cena wg mnie nie jest taka zła :) W biedronce kupujemy dwupak, bo się najbardziej opłaca :)

M obiecał, że nas dzisiaj zabierze na zakupy ! :D i kupi coś fajnego mi i małemu :D

Lecę sprzątać póki mały zasnął i odwiedzić wc na szybko haha :D też tak macie, że biegniecie za potrzebą i w ekspresowym tempie się uwijacie? :D haha bym miała nianie jak yoozia to bym miała łatwiej :D i Yoozia super, że teściowej powiedziałaś co i jak. Mam nadzieję, że jest tak jak chcesz w dalszym ciągu i ona tylko gotuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939728 przez Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 16 godzin temu #939729 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)
Podziękowania: jagodzianka44

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939734 przez Ewciaa
mój narazie akceptuje zwykły bebilon... Starszy syn pił też comfort ale za to ani kaszki ani obiadki za bardzo mu nie smakowały i po 6 miesiacu zmieniłam na bebiko :)ma może któreś z waszych dzieciaczków problemy z noskiem tak jak by katar a nic się nie leje troche się tego boje nie wiem czy juz go przeziebienie dopadło:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 16 godzin temu #939739 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939741 przez jagodzianka44
Ewcia u mojej tak sie katar zaczynal :\. Albo Ci sie jeszcze nie podśluzowal, mojej jak miała katar to nie splywal nosem, bo byl taki jak flegma zalegal bardziej.. Moim zdaniem bebiko od bebilonu opakowaniem sie rozni, bebiko i bebilon to to samo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939742 przez jagodzianka44
Marza no nam lekarz mowil ze norma są zielone kupki po nan.. U nas póki co występują ale raczej z przeziębienia.. :\

Anetka ja mimo bolu po głębszym zastanowieniu sie wolałabym naturalny :) nawet z gazu nie skorzystałam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl