BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 3 miesiąc temu #954726 przez nelka
Toffik u nas kupa zawsze z sygnałem dźwiękowym ;-) mimo że nie ma zatwierdzenia żadnego to nie da się nie zauważyć że pielucha się wypełnia, co często ma miejsce w gościach przy jedzeniu...

Bo tak naprawdę jak dziecko zaczyna pełzać czy raczkować z takiej pozycji zaczyna siadać. Przynajmniej Zosia tak robiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954727 przez pauletta
Kacha tak, mniej nosze Maje , bo Mniej jest wymagajaca juz :-). Bo wczesniej
masakra.

Anetka B jest boski.

Ja dzis wyspa jupi. I maja 4 noc ma ten sam rytual. Ale raczki skrepowane :-)


O usnela na macie wlasnie a misiekgra jej nad glowa :-) :-) :-). Hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954752 przez yoozia
Aneta, Twoj syn miazdzy system :D tez mialam takiego baczka za dziecka :)

Nelka, Ty masz dwoje dzieci, wieksze doswiadczenie wiec biore sobie do serca Twoje rady. a ten moj baczek rwie sie do siadu lezac, gdy biore ja na rece itd... to co mam wtedy robic? ona sie wtedy tak cieszy :D

A ty pazdzierzu mialas juz tu nie pisac, zdaje sie... i nie napisalas tego co Nelka. pisalas cos od rzeczy o krzywiznach :D polecam sie ode mnie odkolegowac. i od ''pazdzierzanek'' ogolnie. twoja kariera super pomocnej piguly legla w gruzach :) zreszta po co ja ci odpisuje? :blink: jak to mawia moj maz... ruszysz gowno, zacznie smierdziec :silly:
Podziękowania: julka, malvi, jagodzianka44

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954777 przez jagodzianka44
Anetka zakładaj tego fb, Caroina już to zrobila! Ucaluj Bartka! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954804 przez nelka
Yoozi rwie się bo wtedy lepiej widzi to co jest wkoło niej i nie ma co się dziwić. A nie podnosi tej główki bo próbuje się obrócić? Może spodoba jej się jak ją będziesz "kulać" na boki. Dobre ćwiczenie żeby maluch nauczył się sam przekręcać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954821 przez yoozia
Nelka, jak probuje sie przekrecic na bok, to lezy na plasko i stara sie zarzucac dupke :D a tak to ewidentnie zrywa sie do siadania. Ale postaram sie to ignorowac, bo krzywizny jej sie nie wytworza :silly: a i sprobuje z tym kulaniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954906 przez Aneta_78
-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954910 przez kacha
Duśka od dwóch dni nie używa smoczka. Wypluwa. Łapę woli. Tak czytałam, że koło 4 miesiąca życia potrzeba ssania zmienia się w potrzebę poznawania otoczenia. Poszłam dziś do sklepu po nowe smoczki do butelek (od 3 miesiąca, haha :) ), chciałam kupić też uspokajacz, postałam przy półce i zrezygnowałam. Jak nie chce to odstawiamy. I kupiłam super śliniak - taki kołnierz, ma też zabezpieczenie na plecki. Dla mojego ulewacza bomba, może nie będzie trzeba się przebierać trzy razy dziennie...? Sprawdził się w domu, dobrze chłonie, jutro jeszcze dwa kupię.

Aneta - Co Cię ganiało dziś w ten mróz?
A co tam za obiadek stoi na drugim planie za bączkiem? Coś już Jaś zaczął chrupać?
Podziękowania: Aneta_78

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954919 przez Aneta_78
:woohoo:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954939 przez kacha

Aneta_78 napisał: Kacha Jabłko- gruszka (deserek) to jest kochana... :


Nie widzisz, że nie widzę - Nie widzę - A widzisz :laugh:

Jutro właśnie po skierowanko do okulisty rano idę (do okulisty mam termin na koniec lutego, czekam od połowy grudnia, niech żyje NFZ), ciekawam ile sobie w kolejce posiedzę. Nastawiam się na ostrą batalię. Ostatnio byłam w mojej przychodni rejonowej w sierpniu, z wielkim brzuchem, jak, za przeproszeniem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
- ława emerytek, ciężarne według nich nie miały pierwszeństwa, bo to nie ginekolog przecież. Ja że mam z żołądkiem problem. One - to ginekolog pomoże, internista nie. Kij im w oko, siadłam sobie na zydelku, piętnasta w kolejce, za mną przychodzi dziewczyna z nogą spuchniętą jak balon. Serio, w życiu czegoś takiego nie widziałam. I płacze z bólu i prosi, że tylko zapyta doktor czy na ta nogę to ona pomoże czy na pogotowie. A babki - nie, to na pogotowie trzeba. Ona, to ja może jeszcze doktor zapytam. Nie puściły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954952 przez nelka
Hehe Aneta nie znam twoich okolic ale powiem ci że do Ikea zawsze jest po drodze tylko inną drogą ;-)

Ja dzisiaj sama na polu walki bo M w pracy na popołudnie i te moje dziewczyny to chyba są w jakieś zmowie. Na zmianę dzisiaj marudziły :-( a na koniec oczywiście obie miały problem żeby iść spać... Naprawdę oszaleć można. Teraz jak dla mnie opieka nad jednym dzieckiem to kaszka z mleczkiem w porównaniu z opieką nad tymi moimi dwiema czarownicami.

A tak wogle to od czego będzie zaczynać poszerzanie diety? Owoce, warzywa czy kaszka? Niby pierwsze polecane jest jabłuszko albo marchewka. Tylko że podobno marchewka może uczulać. Czy od razu tatar i golonka? :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #954955 przez Aneta_78
[-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #955019 przez Aneta_78
...

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955023 przez nelka
Aneta plac zabaw już otwarty :-D
Z tego co mi wiadomo nic się nie zmieniło i nadal jabłuszko i marchewka na początek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #955026 przez pauletta
Anetka baczek super.

Sie witam :-)

5 noc ladna i jestem zadowolona :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl