BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #853563 przez meli1990
według niego to raczej zero nadziei. Ja nie wiem od jakiego tygodnia widać by było. jeśli bym była w ciąży to byłby początek 4 tygodnia według @. więc chyba było by już coś widać czy nie?


asiulaa05 gratuluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853573 przez Anabelle
meli1990 napisał:

według niego to raczej zero nadziei. Ja nie wiem od jakiego tygodnia widać by było. jeśli bym była w ciąży to byłby początek 4 tygodnia według @. więc chyba było by już coś widać czy nie?


asiulaa05 gratuluje

wg miesiączki jestem w 5 tygodniu, a dzisiaj lekarka mi powiedziała, że nie bedzie nic widać jeszcze. Idę dopiero za tydzień do speca od usg na wizytę. Jak szukałam info o niskim hcg to dziewczyny pisały że nawet je na laparoskopię do szpitala wysyłano, nie godziły się, bo nie było miesiączki i później ciąza pokazywała się na usg w 7 czy 8 tygodniu. Więc czy ja wiem...

4 tydzień to młoda ciąża.. bardzo młoda. A nigdy nie wiadomo gdzie się komórka zagnieździ albo kiedy doszło do zapłodnienia. W sumie 4 tygodnie od OM to ok 2 tygodniowa ciąża, przy czym zapłodniona komórka zanim się zagnieżdża to może minąć 4-6 dni o ile dobrze pamiętam, więc wychodziłoby, że ciąża mogłaby się rozwijać w ścianie macicy dopiero tydzień.

Ale nie jestem lekarzem. Jestem tylko zdziwiona, że lekarz od razu spisał ciążę na straty.
Robiłaś hcg? Wynik z krwi jest wiarygodny.


ASIULA
Oj jak ja Ci zazdroszczę kobieto! ;D ;D
Piękna fasoleczka i bijące serduszko :ohmy: :ohmy: :cheer: :cheer: :cheer: :kiss: :kiss:

Ah :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853581 przez meli1990
nie robiłam. poczekam jeszcze jak się @ nie pojawi to zrobię test a jak dalej nie będzie to pójdę do niego na usg poza kolejką i wtedy zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853586 przez asiulaa05
Dziękuję :) mimowszystko ze sie boje to jednak wgłębi serce sie ciesze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853591 przez Anabelle
meli a kiedy powinna byc @? bo nie pamietam. Mimo wszystko trzymam kciuki, żeby nie przyszła.

asiula - zawsze są jakieś obawy, taka rola matki ;) zawsze się martwi o swoje dzieci ;) prawidłowo rozwijająca się ciąża to jednak naprawdę wspaniałe wieści :) nic tylko się cieszyć - z całą resztą sobie poradzisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853623 przez xpatiiix3
asiulaa Ale super, gratulacje :) ale chyba zostajesz z Nami listopadówkami, co.? hehe gratulacje ,ciesze się ogromnie, że serducho bijące już jest :) ja czekam do 20 marca będzie wtedy 7+6tc, czyli koniec 8tc, więc serducho musi być i idę już do swojego ginka :)

meli ja również mocno trzymam kciukasy, żby jednak się udało :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853640 przez villemo-16
hej, moge sie przylaczyc? jescze nie wiem czy listopadowka jestem, bo na 1 usg lekarz stwierdzil tylko ciaze i nie podal daty porodu, ale nie omieszkam sie spytac za tydzien ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853642 przez villemo-16
hej.

ja ostatni okres mialam 03,02. 2014r. a.... 07.03. na usg byl juz pecherzyk. Czyli okres mialam miec w poniedzialek, a w piatek bylo juz widac pecherzyk. ale lekarz dosc dlugo go szukal i mowil...ze jak nie znajdzie, to nic nie szkodzi, bo ma prawo jeszcze nie byc, wszystko zalezy od sprzetu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #853644 przez vika
Meli moja przyjacióla w zeszłym roku była na porządnym badaniu u specjalisty w łodzi byla w 4 tyg i lekarz ciąże zobaczył dopiero dwa tyg póżniej :ohmy: :ohmy: :ohmy: a miala robine badania w celu ustalenia z jakiej przyczyny nie może zajść w ciąże :ohmy:
asiula GRATULUJĘ :kiss: :kiss: :kiss:
Vilemo witamy :) rozgość się :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853646 przez villemo-16
mam juz jedynego synka. urodzilam 1,5 roku temu. tera zpoczatek 2 ciazy. testy wychodzily z mega blada kreska. dopiero na usg zobaczylam pecherzyk. jeszcze bez serduszka... czekam na wizyte za tydzien, aby zobaczyc serduszko....
Ta ciaza, podobnie jak wczesniejsza- rewelka. bez zadnych mdlosci, czy niedogodnosci. funkcjonuje jakby nigdy nic.

Dziewczyny, to glupie pytanie, ale serio nie wiem.... pozwalacie sobie na 1 kawe dziennie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853649 przez vika
wiem,że nie jedna by mnie zlinczowała ale ja pije dwie kawy jedną rano sypaną i po poludniu bardzo slabą rozpuszczalną kremowa pół na pól z mlekiem ...moja pani GIN wychodzi z zalożenia,że nie można dać się zwariować i w małych ilościach kawa nie szkodzi za to np.mówi bym nie piła czarnej herbaty podobno bardziej szkodzi jak kawa.....ja tam nie wiem ale bez kawy nie umie funkcjonowac próbowałam wielokrotnie w stwierdziłam,że nie będę się aż tak katować ...nie piję alkoholu nie palę papierosów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853656 przez asiulaa05
Oczywiście, że zostanę z wami, nigdzie się nie wybieram :)

Cały czas myślę jak sobie poradze ze szkoła i w ogole jak mam to powiedzieć mojej wychowawczyni bo ja cały czas sie z nią kłócę więc nie będzie to łatwa rozmowa.;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853678 przez villemo-16
asiula - to Ty mlodziutka jestes? dobrze zrozumialam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853694 przez asiulaa05
dobrze zrozumiałaś. Mam 18 lat dopiero

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853696 przez villemo-16
eeeee, to nie taka juz mloda ;) w szkole oparcia brak, a rodzice juz wiedza? Wazne, by Oni Ciebie wspierali i dali oparcie.... reszta sama sie ulozy.

w tym roku matura?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl