BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 5 miesiąc temu #947626 przez agania123
klauduska89 moja lekarka prowadząca mówi, że tylko i wyłącznie cc. I ja chyba też bym tak wolała :) a co dalej zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947721 przez monia89
Karolincia ciężko brzuch duży a Antka trzeba ogarnąć.
5 i 6 wychodzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947727 przez Pliszka
Mamusia lutowa 2013 pozdrawiam serdecznie mamusie kwietniowe 2015 życząc zdrowych maluszków mnóstwa radości z macierzyństwa :)
Mogę Was poprosić o zagłosowanie na mój wierszyk? www.konkurs.inka.pl/konkurs/zgloszenie/2360
Bardzo dziękuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947730 przez sun333
Hej dziewczyny :)
Nareszcie jestem spokojna. Dzisiaj byłam na USG na Agatowej u dr Hameli-Olkowskiej. Najpierw wypytała mnie o wszystko o każde poszczególne badanie wykonane do tej pory, o leki jakie przyjmuję o choroby w rodzinie itp. Wymierzyła dzidziusia z każdej strony ze szczególnym uwzględnieniem główki. Powiedziała że wg niej wszystko jest w jak najlepszym porządku i w ogóle jest dla niej nie zrozumiałe dlaczego lekarz stwierdził, że komory są poszerzone skoro norma jest do 10.
No i najważniejsze Adaś pokazał nam jajeczka i siusiaka, więc w 100% jest moim wymarzonym chłopczykiem :)))))))))))))))))))))
Jak tylko skończyła wszytko mierzyć to odwrócił się dupką do ołtarza tzn plecami do usg i przytulił buzią do łożyska hehe :)
Całe badanie mamy nagrane na płytkę, łącznie z biciem serca i zdjęciami 3D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947739 przez Karolincia
Sun - Bardzo sie ciesze, że Adaś jest zdrowy !! Myślałam o Tobie własnie dzisiaj i o tym, że miałaś mieć usg na Agatowej, bo sama byłam ciekawa jak wygląda to badanie, które mam za tydzień - ciekawe czy Lilka pokaże Nam swoja pipke :) ;)
Jakie minki robił Wasz synuś?? :)
Najlepszy prezent jaki mogłaśs obie wymarzyć pod choinkę i z okazji Mikołajek - zdrowy Synek :) :)
Ile łącznie spędziłas u niej czasu w gabinecie ?? :) Długo czekałas na swoją kolej, były opóźnienia, dużo ludzi?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947807 przez sun333
Hej Karolincia

Nasz bąbelek jak zwykle boksował rączkami i się uśmiechał ale miałam wrażenie że został wybudzony ze snu :) przed badaniem mówiłam do niego żeby ładnie pokazał mamie jajka i pierwszą rzeczą jaką nam pokazała były właśnie jajka :) Ludzi nie było dużo ale opóźnienie tak ja miałam wejść o 10:30 a weszłam po 11. W sumie badanie trwało jakieś 40minut. Musisz też być z 15 minut przed czasem bo trzeba zapukac do takiego okienka i dostajesz ankietę wpisujesz tam swoje dane, przebyte chroby i infekcje w ciąży obciążenia genetyczne, sposób zapłodnienia, leki, daty badań itp generalnie zajmuje to chwilę. No i przed badaniem trzeba zrobić siku.

Masz rację to najlepszy prezent jaki mogliśmy dostać od Mikołaja :))))))) Zdrowie Adasia jest najważniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947815 przez Karolincia
Witaj Sun !! :)

Dziękuję Ci bardzo za taki szczegółowy opis, dobrze będe postępować według Twoich wskazówek i przyjade wczesniej :) Zawsze jestem wcześniej, bo się nigdy nie mogę doczekac wizyty albo usg :) :)
Ooo...posłuchał się Mamusi :) Ładnie jajeczka pokazał :) :) Może go faktycznie obudziła Pani ginekolog jak zaczeła badanie :) Słodziak się uśmiechał , Mały bokser rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947844 przez klauduska89
Sun333 super wiadomosc. Ciesze sie ze synek zdrowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947849 przez Karolincia
Klauduśka - a Ty jak sie czujesz?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947875 przez vestusia
Witam Was Mamuśki :)
Fajnie, że Dzidziusie rosną zdrowo i gratuluję tym, które znają już płeć.
U nas wszystko dobrze no i również mogę się pochwalić, będzie druga dziewczynka, więc cieszymy się ogromnie.
Miłego dzionka życzę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947878 przez Karolincia
Vestusia - GRATULUJĘ drugiej Księzniczki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947889 przez monia89
Vestusia gratuluje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947896 przez klauduska89
vestusia gratuluję drugiej dziewczynki :) Będą dwie księżniczki w domu.
Karolincia a dziękuję czuję się dobrze, dolegliwości ciążowe żadne mnie jak narazie nie dopadły. Od kilku dni biorę aby żelazo bo delikatnie mi hemoglobina spadła ale tak samo miałam w pierwszej ciąży, no i chwilowo odstawiłam witaminy bo zmieniłam z prenatal na falvit bo lepieju mi cenowo wypadały ale chyba mi nie pasowały bo strasznie do łazienki biegałam i myślę że to chyba po nich. Za klika dni zacznę znów brać i zobaczymy jak będzie, najwyżej znów kupię prenatal.

A tak wogóle to jak z naszą tabelką? kto się nią zajmuje i gdzie mogła bym ją podejrzeć? bo już się pogubiłam kto będzie miał córeczki a kto synków :) no i ciekawe której płci jak narazie więcej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947907 przez Karolincia
Klaudusia - To bierz bierz, żeby Ci hemoglobina ładnie wzrosła !!1 :) Dobrze, że masz samopoczucie pozytywne ;) Ja też nie narzekam ;) Osłabiona tylko sie coś czuje i w glowie mi sie kreci...ale to chyba pogoda...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #947925 przez vestusia
Moja hemoglobinka na razie jest na bardzo dobrym poziomie, jedyne co mi dokucza, to bardzo niskie ciśnienie. I jak ja mam nie pić kawy? :) W przeciwnym wypadku spałabym cały dzień. Ostatnio miałam 105 na 55 ;-) Jedna słaba kawa, z jednej rozpuszczalnej łyżeczki z dużą ilością mleka zdecydowanie poprawia mi nastrój :)
Byłyście już na glukozie? Ja na następną wizytę mam ją mieć, więc za jakieś dwa tygodnie idę ją robić. Lekarz zalecił pobranie krwi po godzinie i po dwóch od podania glukozy, a więc dwa razy. Z Zuzią miałam tylko po 2h od wypicia. Wtedy też mi smakowała, zobaczymy jak będzie teraz.
A któraś się zajmuje tabelką? Ja chyba mam troszkę zaległości w forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl