BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 4 miesiąc temu #950402 przez iska
Agania gratulacje :)
foty dzieciaczkow sliczne... juz by sie chcialo przytulic :)
ja tez łykam żelazo.. ale jedna tabletke rano na czczo.. i tak biore juz od tygodnia.. a dzis myslalam ze umre... . dzis po raz pierwszy w zyciu spocialam sie w toalecie.. godzine mnie skrecalo.... az szymek sie pytal czy mi miety zrobic i chcial mi brzuch masowac.....
przy zelazie bierz sliwki suszone na trawienie... ja jutro sobie kupie koniecznie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950412 przez Karolincia
Iska - Biedaku po czym Cie tak skręcąło?? :( Współczuję :( Kupie kupie jutro :) :) Ja zjadłam dzis 2 kg pomaranczy tak mnie nasżlo :P hehehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950431 przez sun333
Agania gratki z okazji obrony - może teraz napiszesz za mnie licencjat :D
Vestusia kanapa poduszka pod nogi i chillout po takim wysiłku ;)
karolka chyba muszę ci wysłać wątróbkę w moim wykonaniu a napewno z przyjemnością będziesz jadła ;)

A ja kurde nie pamiętam kiedy byłam w toalecie na dłuższym posiedzeniu - wiem że to niedobrze ale co poradzę jak nic nie idzie. Ja juz przed ciążą miałam klopoty a teraz to już się nie mówi. Staram się jeść jabłka dużo pić ale chyba taka moja uroda. Boję się zmuszać do tej czynności żeby nie nabawić się hemoroidów :/
Ale tak źle i tak niedobrze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950439 przez Karolincia
Sun - A poprosze chętnie spróbuję wątróbki w Twoim wykonaniu :)

Ojj...aż tak kiepsko ?? :( Ile razy w tygodniu odwiedzasz toalete na dłuższe posiedzenie? Mówiłaś o tym lekarzowi?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950443 przez sun333
Karolka raz może dwa - szczerze to się jakoś nad tym specjalnie nie zastanawiam ale zdaję sobie sprawę że chyba normalny człowiek powinien robić to raz dziennie. Lekarzowi nie mówiłam ale wiem co mi powie - 1. takie są uroki ciąży 2. proszę dużo pić 3. spróbować suszonych śliwek i activii 4. proszę jeść jogurty i kefiry. Problem w tym że ja to wszystko robię i nic. Nie chcę się faszerować tabletkami na przeczyszczenie nawet tymi ziołowymi. Może to taki mój urok :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950459 przez Karolincia
Sun - Moze faktycznie taki Twoj urok :( Bidulko Ty :*
A jak sie czjesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950497 przez Karolincia
Dzień dobry Mamuśki :) :)

Dziś dzwonię do zusu w sprawie pisma, które mi wczoraj przysłali...nic jeszcze nie wiaodmo, ale juz przynajmniej cos sie ruszyło - powiadomili mnie pisemnie o wstrzymaniu wypłaty zasiłku chorobowego :/ Podali w piśmie nr do pani ktora sie sprawa zajmuje i dzis do niej dzwonie żeby mi powiedziała kiedy dostane pismo z rzadanymi wyjasnieniami itp...
A jutro na 10 ide do fryzjera na balleyage - 2 miesiace temu robiłam to juz odrosty są , trzeba odświerzyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950562 przez vestusia
Witam Mamuśki :)
Jejor, ja wczoraj faktycznie jakaś padnięta byłam, ale co się dziwić. Dziś więcej odpoczywam, choć ogarnęłam już przedświątecznie łazienkę, choć i tak na moje za tydz. znowu czeka mnie dokładnie to samo. Dobrze, że nie mam wielu metrów do sprzątania :)
My kompletujemy pokój Zuźki, łóżko wczoraj też zamówiliśmy, więc fajno.
Ojejor, ja bym wątróbki do ust nie wzięła, jakoś mam złe wspomnienia z dzieciństwa ;-) Na sam zapach mi się podnosi i jestem gotowa zwymiotować ;-D
Karolincia, Ty bierzesz ślub za te 3 tygodnie? :D
No i fajno, że wizyta u fryzjera, ja wczoraj u kosmetyczki tylko hennę z regulacją brwi robiłam, bo naturalne mam tak jasne, że ich nie widać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950567 przez klauduska89
Karolincia dziwna sprawa z tym zusem, jak to moga wstrzymac wyplate pieniazkow? Mam nadzieje ze szybko sie wyjasni.
Ktora dzis ma miec wizyte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950595 przez agania123
Dziękuję za gratulacje ☺dziś wizyta ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950597 przez Karolincia
Vestusia - Ja muszę zrobić balleyage bo 2 miesiace temu robiłam i mam odrosty , poza tym podetne tył (mam fryzure boba z przodu dłuższe lekko za ucho z tyłu krótsze) :)
Wróciłam właśnie z zakupków kupiłam dwie blachy tortownice i keksówke oraz ozdoby do ciast :) posypke gwiazdki cykrową, i takie kolorowe cukiereczk do posypania ciast :) Rekaw do pieczenia itp... ;) :)
Nie dziwie sie , bylaś zmęczona :) Ooo..fajnie i jakie łóżeczko?? :)

Klauduśka - Wstrzymali moj zasiłek, bo beda wyjasniać z moim zakłądem pracy...moze do 3 miesiecy sie ciągnąc sprawa wrrrr....dobrze że mamy oszczedności, bo tak to za co życ?

Agania - powodzenia na wizycie!!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950616 przez vestusia
Karolincia to widzę podobieństwo, bo ja też na Boba jestem ścięta ;-) Choć zapuszczam teraz, bo w zimie gorzej mi się układa (tzn. teraz jest ok, ale jak założę czapkę to będzie kiszka) i tak już tył troszkę podcięłam aby się bardziej równał z przodem i rósł sobie :)
No i nie odpowiedziałaś czy bierzesz ten ślub czy nie :P
Z ZUSem przewalone, oni to zawsze się przyczepią.
Fajnie, że zakupki zrobione i widzę będziesz tworzyć jakieś pyszności :) Ja piec nie umiem, ale może kiedyś się nauczę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950628 przez Karolincia
Vestusia - Biore biorę ślub ! :) 31 Stycznia :) Niestety musieliśmy przełożyć bo Dziadek mi zmarł 25 listopada :( i nie chciałam tak od razu po jego smierci brac ślubu, poza tym w urzędzie stanu cywilnego okazało się że odpis skrócengo aktu urodzenia musi być maxymalnie pół roku przed ceremonią ślubu wydany a ja miałam stary :P Rodziłam się w Poznaniu , więc wysyłałam wniosek pismo do urzedu stanu cywilneog do Pozniania :czekałam pnad tydzien na odpis :( ale wazne że ślub się odbedzie... :)
Tym ZUSEM juz sie nie martwie tak, przynajmnije wiem na czym stoje ...tylko denerwujące to jest.. i kasa niewiadomo kiedy bedzie..Plusem jest to ze wszystko bedzie ZUS musiał mi zwrócić, za wszystkie zwolnienia lekarskie :D
Ja pieke od najmłodszych lat :) Nauczysz sie Kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950702 przez monia89
Ja codziennie do wc nie chodze ale to dla mnie standard ale i tak musze pic activie bo bez tegi to chyba raz na póltora tyg ;)
wątróbki nigdy bym nie tkneła.
Generalnie potrobów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #950707 przez agania123
A to moja Hania
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl