BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 3 miesiąc temu #954114 przez klauduska89
tak myłam i myję do tej pory syna dłonią :) i tak jak pisze Vestusia płyny do kąpieli dla dzidziusia najlepiej kupować 2 lub 3w1 są po prostu wygodniejsze i nie stoi nam kilka buteleczek na wannie :) ja na początku używałam z firmy Hipp a teraz Nivea i obie polecam. Co do przewijaka to wiele mam z niego rezygnuje a nam się bardzo przydał, szczególnie w pierwszych dniach po porodzie gdzie ciężko było mi się schylać, a tak mogłam synka na łóżeczku przewijać i później jak już wyrósł aż ciążko było mi się przyzwyczaić do przebierania na łóżku, ale fakt można sobie bez niego spokojnie poradzić :) Nasz szpital też należy do tych mniej zamożnych i trzeba mieć wszystko ze sobą, łącznie z papierem toaletowym ;)
Karolincia to że bolą więzadła to zupełnie normalne, wszystko się musi porozchodzić do porodu. A co do bólu brzuszka to różnie to bywa więc nie wiem co Ci doradzić, jak się niepokoisz to skonsultuj to z lekarzem, mogą to być bóle związane właśnie z rozciąganiem się macicy, skurcze przepowiadające Broxtona-Hicksa czy jakoś tak, ale może też coś się tam niepokojącego dziać jak skracanie szyjki macicy. Wszytsko zależy jak boli.
Ja miałam docelowo mieć jutro wizytę ale że święto to chciała dziś iść do innego lekarza w mojej przychodni a tu już numerków od rana nie ma...zła jestem. muszę jechać z samego rana w środę może się dostaję do jakiegoś innego lekarza.
Na obiadek dziś gotuję ogórkową i do tego smażona rybka z ziemniaczkami i jakaś surówka. a wy co smacznego pichcicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954120 przez sun333
U mnie dzisiaj na obiad udka pieczone z kurczaka, ziemniaczki z koperkiem i buraczki smażone z jabłuszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954127 przez Karolincia
Ja dziś mam pierogi z kapustą i grzybami do tego surówka z buraczków :) :)

A ja kupiłam Szampon, emulsje do kąpieli i krem do buzi Oilatum baby .
Jak się skończy ta emulsja to zaczne kupowac własnie nivea lub hipp ;)

Klauduśka - Ja również zakupiłam przewijak i mam zamiar z niego korzystać ile sie da ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954135 przez vestusia
Nio kusicie pysznościami na obiad :)
Ja poszłam dziś na łatwiznę i robię spagetti, będzie na dwa dni.
Za oknem pięknie pada śnieg, więc po południu wybiorę się z Zuzią na sanki, niech wie, co to jest :D

Ja również Nivea polecam, dla Zuzi mam część kosmetyków z Nivea, ale do kąpieli to ona już ma zupełnie inne, bardziej kolorowe i pachnące, więc malutka dzidzia będzie miała swoje. W ogóle zdziwiłam się, bo u mnie w Rossmannie nie ma kosmetyków z Hippa. Zawsze były, a teraz nie ma, dziwne. Będę musiała jechać chyba do supermarketu i tam może dostanę, bo nie wiem gdzie indziej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954146 przez sun333
A ja chciałam zameldować że dzisiaj oddelegowałam męża swego żeby zapisał nas do szkoły rodzenia - ubaw był po pachy zadał mi chyba ze 100 pytań zanim zadzwonił do szpitala blady z przerażenia hehe :)))) "a co jak ona mnie zapyta o coś a ja nie będę wiedział?? Proszę zadzwoń sama" a ja na to "jesteś tatà to napewno sobie poradzisz" i udało mu się hehe :) 16.01 zaczynamy zajecia - czyli w 27 tc. Zajęcia trwają 5 tyg więc myślę że w sam raz - skończymy w 32tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954162 przez klauduska89
spagetti też bym bardzo chętnie zjadła tyle że mój brzdąc nie przepada :/ U nas dziś piękna pogoda, słoneczko świeci, kałuże zniknęły i jest na plusie :) mogła by już przyjść piękna i ciepła wiosna bo taka zima to nie zima. śnieg leżał nie cały tydzień, za to synek miał mega ubaw na sankach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954171 przez Karolincia
Vestusia - :) I jak te kosmetyki Nivea uczulają?? Nie wysuszają skóry ??

Sun - Hahaha to faktycznie ubaw po pachy z Męzula miałaś :woohoo: :woohoo: U mnie szkoła rodzenia sie zaczyna od 32 tygodnia :blink: :blink: ... Obym zdązyła do końca chodzić :) :)

Klauudśka - Przynajmniej zdązył się wyszaleć na saneczkach ;) :) Oj tak też się wiosny nie moge doczekac :( U mnie tez świeci słoneczko ale dalej wiatr wieje i jest chłodno mimo wszystko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954178 przez vestusia
Sun jesteś niezła, ja nie wiem, czy namówiłabym mojego do takiej rozmowy telefonicznej. Pewnie skończyłoby się krótkim "jak chcesz chodzić, to sama dzwoń" :) Fajnie, że zadzwonił i fajnie, że będziesz chodzić. U nas podobno są zajęcia, ale u mnie ten problem, że to w godzinach popołudniowych a mój pracuje na zmiany, więc nie miałabym co zrobić z Zuzią. Nio ale chyba przy następnej wizycie zapytam to będę wiedziała.
Klauduska przynajmniej synek nacieszył się śniegiem, tyle dobrze.
Karolincia z Nivea nie uczuliły, ale Zuzia późno zaczęła ich używać. Na początku tylko Hipp, w międzyczasie też Emolium było a potem, pewnie grubo po skończonym roczku, zaczęłam stosować Nivea. Było ok, choć ja wolałabym coś bardziej pachnącego :D
Jejor ale się napracowałam. Pozdzierałam tapety w pokoju z dwóch ścian i kawałka, tak więc mojemu mężulkowi została tylko jedna cała ściana i ta, na której jest okno i to nawet nie cała. Mam nadzieję, że będzie ze mnie dziś dumny, bo się napracowałam. No a teraz robię obiadek, bo jestem już baaaardzo głodna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954255 przez Karolincia
Vestusia - Gratuluję :D Kawał dobrej roboty !! :) Podziwam Cię, że dałaś radę tyle zrobić ;) Mezus musi to docenić, bo wkład swój w remont masz i to spory :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954483 przez vestusia
Witajcie w ten wtorkowy poranek. Ależ się nie wyspałam, coraz bardziej dokucza mi ból kręgosłupa.
Mam nadzieję, że u Was noc minęła lepiej.
Wysłałam zaproszenie do grupy na fb, jakby któraś się zastanawiała kto to taki tam się chce dopisać do grupy :)
Idę ogarnąć siebie, Zuzię i mieszkanie ;-)

Miłego Wtorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954529 przez Karolincia
Witajcie Mamulki :)

Mi dziś noc minęła szybciutko pare razy na chwilę się tylko przebudziłam , bo mnie ciągnęłow pachwinach :) Wyspałam się :)

Vestusia - Nie zazdroszczę bólu kręgosłupa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954551 przez MlecznaMama
hej kochane?!
zagląda tu Nikaa?
Nikaa co Cię tak mało na MAcówkach? ;);) ty masz acebooka no nie? wiesz co tam u Dziubaska? jak dasz adę jej tam wspomnieć to powiedz że czekam na maila od niej! buziaki kochana i napisz co u Ciebie????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954596 przez Nikaa
Mleczna Mama wywołana do tablicy stawiam się ;)
no mało się udzielam bo grudzień i styczeń to taki nasz lekki hardcor imprezowo-rodzinny
tj. 15 grudnia urodziny mojego Taty, 24 wigilia + urodziny teścia, 2 dni świąt, potem 29 grudnia urodziny Mamy mojego męża, 30 imieniny urodziny mojego Taty, 31 sylwester, 1 styczeń - imieniny teścia , 7 stycznia - urodziny mojej Mamy - zaznaczam wszystko świętowane i obchodzone bo nasze rodzinki uwielbiają takie imprezki :laugh: :P w tym maratonie czasu brak na większe udzielanie się na forum ;)
u mnie ok - wszystkie badania w porządku, Leonek dzielnie potwierdza za każdym razem, że jest Leonkiem :laugh: :laugh: :laugh:
rodzina dopytuje kiedy planujemy trzecie bo cytuję naszą rodzinę: "bo tak dobrze znosisz ciąże" "nic nie narzekacie" "naprawdę nadajecie się na rodziców" "Miki jest cudowny i widać, że Leonek też (to po zdjęciach usg) więc wiecie ... " :P :P :P tse tse tse
a co tam u Ciebie MlecznaMamo
ps. jasne że dam znać Dziubaskowi ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954599 przez Karolincia
Nikaa - Wreszcie się odezwałaś!! Myślałam, że zapomniałaś już o Nas ;)
Ho ho ho.....hardcore imprezowy jak sie patrzy :D :) A Wy co na to trzecie Maleństwo?? :D Chcecie?? :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #954650 przez agania123
Cześć dziewczyny! Jutro mam wizytę o 17.15. Wcześniej chyba czeka mnie jeszcze wizyta z Natalka u lekarza,bo coraz więcej kaszle i jakiś stan podgorączkowy dostała. No i jeszcze kolęda jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl