BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 5 miesiąc temu #948193 przez beadka7
hej :)
Byłam w czwartek na wizycie, niestety dzidzia była tak ułożopna, ze lekarz nie wypatrzył płci :( kolejne badanie 29.12 :(
ale coś czuję, że pójdę wcześniej dodatkowo żeby przed świętami poznać co tam siedzi :)
Mdłości przeszły mi całkowicie, czasem tylko na jakieś zapachy mam odruch wymiotny :sick:,
według wagi lekarza 2 kg na plusie... jednak jak się ważę w domu, o tej samej porze i na czczo, to mam 0,5 kg- do 1 kg więcej. Lekarz waży mnie w ubraniu i butach no i wizyty mam zawsze ok 18 więc wieczorem też inna waga :)

Dziewczyny mam pytanko.... a wy robicie badania prenatalne z racji swojego wieku ?? ja nie dostałam wskazania na te badania i się zastanawiam. Jestem przed 30stką, ciąża rozwija się prawidłowo więc u mnie nie ma potrzeby.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948229 przez betka81
Witam sobotnio!

U mnie dziś ponury dzień, taki tylko do spania :S
beadka szkoda, że didzia taki wstydzioch i nie chciał fotografować swoich intymności.
Moja starsza córka tak się chowała, że do końca nie wiedziałam co tam ukrywa ;)
Zazdroszczę Ci dobrego samopoczucia bo u mnie lepiej ale jeszcze nie do końca :sick:
Ja się nie ważę i nie przejmuję wagą, w poprzednich ciążach tyłam po 20 kg i szybko zrzucałam więc co ma być to będzie.
Jeżeli chcesz koniecznie znać płeć to się wybierz jeszcze przed świętami na 3D jest dokładniejsze i tu raczej nie będzie pomyłki.
Co do badań to ja się nie zdecyduję a właśnie skończyłam 33 latka :(

Miłej soboty :cheer:

I dziewczyny wpadajcie tu częściej!!!!!!
Podziękowania: beadka7

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948263 przez Aga1984
Witajcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948264 przez Aga1984
Nie wiem co jest ze nie wkleja sie cały tekst który napisałam...tyle sie nastukalam a tu witajcie masakra...wiec zacznę raz jeszcze albo na raty bede wklejała żeby powtórki nie było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948265 przez Aga1984
miło zobaczyć nowe wpisy...ja tez ostatnio mam lenia nic mi sie nie chce a jeszcze synek cały tydzień w domu bo chory i przyszlyvtez bedzie bo kropimy oczka przed okulista wiec mam dość...mamo mamo i mamo...
Podziękowania: betka81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948268 przez Aga1984
Cieszę sie ze poniedziałek już tuż tuż bo mam wizytę zobaczę kruszynkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948269 przez Aga1984
Na płeć nie liczę bo to początek 12tygodnia bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948270 przez Aga1984
Niewiem czemu mi tekst wciąż ucina może dlatego ze z Kom pisze???jak myslicie
Podziękowania: Azja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948271 przez Aga1984
Skorki za literówki ale na Kom cieżko...pozdrawiam Was mamusie i piszcie....kissss

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948275 przez betka81
Aga ja też się cieszę, że są nowe wpisy bo ostatnio nasze forum coś zastoju się dorobiło.... :( ale mam nadzieję, że się to zmieni i że będziecie zaglądały codziennie.
Nie mam pojęcia dlaczego ucina Ci posty bo ja prawie cały czas piszę z telefonu i jest ok. Ale czasem to forum wariuje na innym wątku gdzie jestem to trzeba nadpisywać po 4 posty aby się nowa strona pokazała bo inaczej nie widać postów więc nie wiadomo o co chodzi.
Z chorym synkiem współczuję miałam to przez ostatnie 2 tygodnie.
Jak tylko będziesz po wizycie to daj znać co i jak. Z płcią może być jeszcze za wcześnie ale może przy następnej wizycie.
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948469 przez Izek
Dziewczyny czy to możliwe że czułabym już ruchy dziecka?To 12/13 tydzień,więc chyba za wcześnie.Spytałam lekarki na prenatalnych i zaprzeczyła,mówiąc że macica jest dość gruba i nie ma takiej możliwości jeszcze.Za to moja lekarka powiedziała że to jest indywidualna sprawa i bardziej możliwe przy szczupłych osobach.Myślałam że to flaczki,ale teraz już jestem niemal pewna -głównie jak położę się na plecach i przyłoże rękę do dołu brzuszka,czuję takie smyrnięcia.

betka81 ja nadal odczuwam mdłości od czasu do czasu, mieszkanie też sprzątam na raty a właściwie dopiero muszę się za nie zabrać bo do tej pory nie miałam na to siły,przez 1,5 miesiąca wszystko pozostawione było same sobie i lepiej na to nie patrzeć ;)wielkim wyczynem było pomycie naczyń. Nie ma porównania do tego co było wcześniej ,choć spać chce mi się często nadal.Ale nawet kawę pierwszą udało mi się już wypić.Jest sukces,jest radość;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948504 przez nadinchen
Ja dostałam skierowanie na badania prenatalne bo w rodzinie mam osobę chorą z zespołem Downa. Wizytę kolejną mam 22.12 i jestem ciekawa czy też już będzie wiadoma płeć czy nie :)

Izek ja się też czasami zastanawiam czy np nie czuje juz ruchów dziecka - czasami takie dziwne odgłosy z brzucha słyszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948521 przez kasiek9472

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #948529 przez Izek
Nadinchen -odgłosy to raczej nie mają tu nic wspólnego z dzidziusiem,to raczej flaczki.Ja raczej czuję jak coś się przesuwa,przepycha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #948547 przez betka81
hej :laugh:
korzystam z tego, że Iga mi zasnęła to mam wreszcie chwilę na forum...

Izek jeżeli jesteś bardzo szczupła a dziecko w miarę silne to możliwe, że czujesz ruchy. To serio jest sprawa indywidualna. Co do samopoczucia to chyba mam tak jak Ty. Tylko, że u mnie naczynia zmywał mąż do tej pory od tygodnia ja. A sprzątanie dokładnie jak u Ciebie no mój M przy dwójce nie miał na to siły a teraz brud i kurz z kilku tygodni ogarniam stopniowo. Ale zobaczymy jak to będzie bo czas mam jak Igę oddam na przechowanie do mamy ;) I czasem mi też się coś wydaje tylko, że ja nie szczupła ale to moja 3 ciąża...

nadinchen oby badania u Was nic nie wykazały niepokojącego. I może już poznasz płeć bo to będzie 15 tydzień u Ciebie.
A co do ruchòw to Izek ma racje to nie bulgotanie a takie smyranie albo delikatne pukanie od wewnątrz. Ale jeszcze trochę i wszystkie będziemy czuły ruchy dzidziów.

Ale się cieszę, że zaglądacie... Tylko coś mało aktywnych dziewczyn :( Dziewczyny odzywać się no już!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl