BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 2 dni temu #982074 przez tysiiiak
Woda morska i octanisept to podstawa :) chodź woda morska to raczej nie codziennie. Codziennie to sól fizjologiczna do oczek i noska :)
Ja używałam ziajke i Kuba był uczulony niestety na płyn nawilżający do kąpieli ;( a była fajna,tania i Wydajna. Nie ma co też od razu kąpać W emolientach codziennie bo skórka się przyzwyczai. Ja teraz chyba kupię rossmanowskie produkty ale polecam też nivea ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu #982090 przez meridka
Dzięki Tysiak :) Jako niedoświadczona mama dla mnie to póki co abstrakcja ;)

Trochę dzisiaj poczytałam o połogu i mi się odechciewa... :O Mam w ogóle schiza z moimi piersiami :> dzisiaj miałam dzień edukowania się również o laktacji... i.... nie wiem czy to przypadek, czy o co chodzi, ale jak opowiadałam mężowi o tym co wyczytałam to mąż mi zwrócił uwagę że mam mokrą plamę na bluzce :> stanik też mokry ;> taka plamka dokładnie w miejscu sutka. Czyżby to był pierwszy wyciek pokarmu ?! :ohmy: :dry: :blink: A może poprostu się poplamiłam ;> nie wiem będę obserwować sytuację. Informator GOOGLE mówi że po 20 tc czasami tak bywa... więc nie ma się czym martwić, ale się zdziwiłam, bo taki niesamowity zbieg okoliczności, że akurat o tym mówiłam....

BTW boję się tych pękających bolących brodawek ;/ w tym magicznym poradniku który właśnie studiuję piszą coś o maści MALTAN można to już stosować 2 m-ce przed planowanym porodem... stosowała może któraś z Was ? albo zamierzacie się zaopatrzyć ? Z jednej strony pewnie wszystko wyjdzie i tak dopiero po porodzie, co tak naprawdę jest potrzebne i bezsensu kupować specyfiki których potem może się w ogóle nie użyje.... ale z drugiej strony LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ i PRZEWIDYWAĆ niż potem stękać i płakać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu - 9 lata 2 dni temu #982104 przez tysiiiak
Polecam lanoline np purelan i własne mleko plus wietrzenie ;) ja.nie miałam poranionych skutków ;) fakt początki były bolace ale do przezycia ;) potem już sama radość :) co do połogu to pierwsze kilka dni było to takiE bleeee a potem przez 3 tygodnie jak okres ;)

Ja nie mam siary. Przy Kubie też dopiero po porodzie miałam ale to tak jest potem ze tylko pomyslisz o karmieniu i mleko leci :P dlatego duża rolę przy karmieniu odgrywa to co siedzi w głowie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 dni temu - 9 lata 2 dni temu #982109 przez natinka
Witam się wieczorkowo, tak szybko chcę wam streścić co na wizycie:
No więc dalej nieciekawie z tą glukozą, dalej ślad w moczu. W tym tygodniu muszę powtórzyć niestety 75g tak jak ty Roxi, na samą myśl to mi niedobrze, bo dopiero robiłam to badanie. Dodatkowo pojawiły się bakterie w moczu i leukocyty znacznie podwyższone. Lekarz przepisał mi globulki dop. Całe szczęście, że nie trafiłam na patologię! któraś z was miała też infekcję, tylko nie pamiętam :(
No i najważniejsze o wyjeździe nad morze mam zapomnieć :( a pilnować gniazdka ;) no ale cóż jak ryzyko to lepiej siedzieć na tyłku! Może tutaj gdzieś blisko podjedziemy na parę dni, Zakopane lub Szczawnica...
wiewiorka gdzie taką piękną sukienkę wyhaczyłaś? strasznie mi się podoba, były też inne kolory? (bo ja blondynka, to raczej od bieli stronię), ile kosztowała?

Uciekam do lulania, bo mi się oczka same kleją, jutro coś więcej naskrobię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982123 przez Lusek
Hejko Kobitki ciężaróweczki :cheer:
Witam się z ranka bo wczoraj to jakoś mało czasu miałam.
No wczoraj to pojechałam standardowo do piekarni a potem po zakupy a i do lidla bo była kapusta za 1,99zł na gołąbki hihi :P .Potem wpadłam na chwilkę do dziadków no i wróciłam do domku.Zrobiłam obiadek i pojechałam po zaświadczenie od gin na te ćwiczenia do szkoły rodzenia. Pojechałam na szkołę rodzenia.Dość ciekawe te ćwiczenia wam powiem. Najbardziej podobały mi się na piłce i wcale nie jakieś tam szaleńcze ale trochę spocić się szło.
Potem do domku i było już zbyt późno i mnie jeszcze jakoś pachwina boli chyba od chodzenia po bruku. :angry: Bo u nas na starym mieście niektóre chodniki to z bruku sobie zrobili i musiałam naciągnąć :angry: :unsure: boli cholernie :unsure: Może przejdzie.
Dziś ma być ładnie. :cheer: Zobaczymy hiiii :) Dziś będę odpoczywać.

zoryja piękną sypialnię masz :) (Macie)
8 kłuć bllleee to tragedia, nie no u mnie to z tym nie było problemu gorzej z gulkozą. Jeśli chodzi o żelazo to też biorę leki, to chyba normalne że maluszki wyciągają wszystko hehe :cheer: :) :) No to się zdziwiła kuzynka co ???? no właśnie dlatego ja też wolę 100% wiedzieć,ale jak mówisz z chłopca ciuszków można ubrać dziewczynkę a na odwrót troszkę gorzej :) ;)
Ciuszki superanckie :) dla małej :cheer: ta kiecka z dżinsu wow :woohoo: super podoba mi się ;)
Brzusio piękniuchny, ładnie rośniecie :cheer: :silly: Super :)

czajusiątko tylko spokojnie, nie szalej tam za bardzo z tym praniem dywanów :) ;)

natinka powiem ci że ja uwielbiam kwiatki w sumie wszystkie, ale wolę w doniczkach :P bo mam je na długo he :) :P a też potrafię z samochodu wysiąść np na spacerze gdzieś w lesie czy po drodze i np wykopać jakieś fajne kwiatki (tylko nikomu z ogródka hehe :P )takie np z dzikich stawów żeby sobie do stawu wsadzić :laugh: Fajna sprawa :)

wiewiórka no kiecka superowa, Fajnie w niej wyglądasz :cheer: ;) A czemu chcesz stringi???? nie lepiej ładne figi w kolże skóry ;) :P Fajnie brzzuszek wyeksponowany jest :cheer: :) super :)

nat19 brzusio piękny, rośniecie i rośniecie :) :cheer: ;) super. zgrabniacha jesteś :) B)
NO czas leci nieubłaganie :blink: :silly: ale cóż jak to będzie leciał przy dziecku dopiero hehe :P ;) :)
no masz rację że upały są gorsze ale ja tak lubię ciepło ehhhh :P ;) chociaż 27 stopni z lekkim wiatrem :P

8kasia8 Lody najlepsze na gardło hehe :P ;) to na kogo tak krzyczałaś że aż głos straciłaś ;) hihi. Dobrze bądź mózgiem operacji. :P ;)

roxi1987 Fajnie że Twoje kobitki mają się dobrze B) że widziałaś je . NO pewnie że plotkują a co tam mają siebie w środku, ale super widok co ? ;) :)
NO to kłucie to nie takie straszne ja już się nie boję tych kłuć ale jak słyszę glukoza to mnie wzdryga brrr :blink: :sick: Ja też miałam 75g, ale powodzonka będę ci życzyć :)

Tysiiak no na pewno teściowa Ci zazdrościła tego tortu, że sama tak nie potrafi. Super ze wszystkim smakowało :) Kubuś to mały wstydniś co ? okupował mamę hehe :P :cheer: miałaś przynajmniej mniej pracy w obsłudze gości hehe :) i fajnie że się imprezka udała :)

meridika no super te kocyki ale naprawdę drogie szok :blink:
NO Oliatum to polecała nam położna na szkole rodzenia (tylko wiem że cena jest dość dość wysoka) ja też ogólnie chce spróbować ZIAJKI ale też BAMBINO słyszałam że są dobre kosmetyki dla dzieci. Jejku jak TY z tymi wszystkimi kremami i cała resztą jesteś daleko i oczytana jak coś to tam pisz co wyczytasz z tego super poradnika :cheer: :)

natinka lepiej dmuchać na zimne , pilnuj gniazdka i już a morze i wycieczki poczekają :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982167 przez ZoryaX7
Hej!!!

Czajusiątko zazdroszczę energii. Ja wczoraj miałam jeden z gorszych dni i totalnie nic mi się nie chciało, ale dziś radość życia i energia wróciła. Mam nadzieję, że się nie przeforsowałaś.

Wiewiórka nie pomogę, bo nie noszę. Ślicznie wyglądasz i jesteś bardzo zgrabna. W sukience idealnie wyglądasz.

Nat19 widzę, że Ty nadal Chudzika jesteś. Ja na pewno 8-9 kg na plusie. Dziś na wizycie się przekonam. Mojej wadze domowej muszę wymienić baterie. Ja dziś spałam długo, bo do 10:30, ale wczoraj wstałam 5:30.

Kasia Mam nadzieję, że z gardłem już lepiej. Mi lekarka polecała miód. Ładna ta kuchnia. Ja uwielbiam jasne kuchnie :) Sama mam szafki jasnoszare a płytki na ścianie jasny róż, a podłoga jasnoszara. Ja wszędzie mam jasne podłogi. Najciemniejsza u nas jest sypialnia, ale za to w radosnych barwach :) Żeby wrzucić zdjęcie z balkonu muszę posprzątać po remoncie, a ja wczoraj siły nie miałam. Na balkonie to nic takiego nie ma. Pomalowane ściany, gres położony barierka odnowiona i stolik i dwa krzesła doszły. Może 27.05. wreszcie Wam się Wasze dzieciątko pokaże. Ja dziś o 17.20 mam wizytę i ciekawe czy Ania jest nadal Anią. Lody uwielbiam i nd przesadziłam, bo zjadłam 3.


Roxi ja też miałam 75 g glukozy i 3 pobrania krwi, ale jak pisałam mi się wkuwały 8 razy, bo ja nie mam żył widocznych i krew jak się w niektóre wbiła to nie chciała lecieć :( i mam brzydkie siniaki. Na szczęście jakoś po glukozie czułam się dobrze. Faktycznie Słodko Twoje dziewczynki musiały wyglądać tak ułożone. Ciąża bliźniacze są faktycznie ciążami wysokiego ryzyka i najważniejsze, że wszystko u Ciebie dobrze. Faktycznie cześć ubranek z 5-10-15. Ten szary pajac z różowymi dodatkami jest bardzo fajny, bo jest mega mięciutki, taki trochę pluszowy, więc troszkę cieplejszy. Ja jeszcze tych ubrań nie prałam, więc nie wiem jak się zachowuję po wypraniu. Dobrze, że nie wiedziałam o tej promocji, bo pewnie bym coś dokupiła, a mój mąż się już się śmieje, że Ania go zaraz z półki wyrzuci. Trochę wpadłam w szał zakupów, jak jestem na zwolnieniu.

Tysiiiak super, że wszystko się udało i tort pyszny.

Meridka śliczne te kocyki :) Moja bratowa używała octenisept na kikut pępka i była zadowolona. Ja też jak pomyślę, że będą mi pękać brodawki , a małą bym chciała karmić piersią to też zaczynam się bać. Po urodzeniu dziecka to ten pierwszy miesiąc będzie najgorszy, bo będziemy się wszystkiego uczyć, a potem mam nadzieję, że będzie lepiej.

Natinka Współczuję glukozy. Mam nadzieję, że wszystko teraz wyjdzie dobrze. Ja uwielbiam góry, a Szczawnica mi się kojarzy super. Pierwszy wspólny wyjazd z moim mężem był do Szczawnicy :) i pogoda wtedy była rewelacyjna.

Lusek Dzięki, ale malutka jest ma 9 metrów. Na razie nie ma tam szafki nocnej, bo tam musi stać łóżeczko, ale jakoś sobie nie wyobrażam, że naszą Małą do jej pokoju odsyłamy. Pewnie trochę z nami pomieszka, a potem zrobimy jej pokój. Ja zakochałam się w tej sukience, ale pewnie będzie mega niepraktyczna na szczęście rozmiar powyżej miesiąca, no chyba ,że mi się jakaś mała grubaska urodzi :) To wczoraj miałaś bardzo aktywny dzień. Dopiero zauważyłam, że Ty jesteś 31 tygodniu, to już pięknie. Mam nadzieję, że ból w pachwinie szybko minie.

Ja dziś się czuję znacznie lepiej niż wczoraj. I taka piękna pogoda :) Ciekawe, czy mi dziś zrobi USG. Chciałabym podejrzeć małą :) Odezwę się po wizycie.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982176 przez agnieszkazst
Meridka polecam książkę Thomasa Brazeltona "Rozwój dziecka 0-3". Tu przykładowy link na allegro: allegro.pl/rozwoj-dziecka-0-3-t-brazelto...gwp-i5078485780.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982178 przez agnieszkazst
ZoryaX ubranka dla Niuni super!! I wyglądasz cudnie, sypialnia piękna jak jej właścicielka :) Ja z wyprawki dla Esterki mam na razie 4 bodziaki, nic więciej, chyba muszę zacząć się rozglądać bo jestem z Was wszystkich coś mi się wydaje na szarym końcu z wyprawką ;)

Paulinka tak mi przykro że jeden z Synków jest chory... Bądź dzielna Kochana, już jesteś bardzo dzielna...

Wiewiórka sukienka piękna!!

Nat brzusio rośnie rośnie :) :)

Roxi tak jak piszesz, czas tak leci że szok..... Nie obejrzymy się a nasze Skarby już będą na świecie :) ciekawe czy będziesz pierwsza :)

Meridka jeśli chodzi o kosmetyki dla Noworodka ja z doświadczenia polecam z firmy Mustela :) Co do pielęgnacji kikuta pępowinowego położna raczej nie powie Ci nic innego jak Octenisept bo teraz są takie odgórne zalecenia w branży medycznej ;) Ja używałam jałowych gazików nasączonych spirytusem 70%. Wg mnie to jest najlepsze. No ale każda Mama decyduje sama. Co do plam na bluzce to normalne że już troszkę pokarmu Ci się pojawia, u niektórych kobiet tak to jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982181 przez Lusek
zoryax no nie martw się że mała sypialnia ja też mam malutką ale jest coś też musze zdemontować żeby wstawić łóżeczko a nie można pozwolić w pierwszym okresie życia dziecka żeby spało samo :) ;) A to nic że powyżej miesiąca ale jest super .Mała modelka rośnie w twoim brzusiu widzę hehe :cheer: Ja jak będę wiedziała na 100% że będzie dziewczynka to wtedy też kupie jakieś fajne kiecki hihi :cheer: No tak już 31 tc leci czas .
Zdaj relacje jak po wizycie i jakie wieści z brzuszka :cheer: :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982183 przez Magiczna
Hej Dziewczyny!

Nat Tak! 4 lata minęły! Rocznica udała się super, wszystko poszło zgodnie z planem! Jaki śliczny brzusio! Chudzino Ty! Zazdrość mnie zżera :D
Zorya Genialną fototapetę macie w sypialni! Super to wygląda! I zazdroszczę szafy w sypialni. Ja co prawda mam podobnych rozmiarów ale w przedpokoju. Ale zawsze podobały mi się takie w zabudowie zawsze w sypialni.
Śliczne masz te ubranka dla córci! Te koralowe spodenki cudne Brzusio cudny :)
Czajusiatko Widzę motorek się załączył Tobie! :D Tylko nie szalej za bardzo :)
Natinka Rocznica udała się super :) Kurcze , mam nadzieję ,że te globulki Ci pomogą. Współczuję powtarzania glukozy :/
Wiewiórka Piękna ta sukienka! Gdzie ją zakupiłaś jeśli można wiedzieć??
8kasia8 To chyba od popędzania Męża straciłaś głos hihi :D Mam nadzieję,że Ci się już polepszyło! Daj znać!
Roxi Ale super to musiał być widok jak zobaczyłaś swoje córeczki :) Czas leci masakrycznie szybko! Ale jak przeczytałam że u Ciebie to jakby 33-34 tydz to normalnie aż się przeraziłam! Matko jak to mało nam wszystkim zostało do spotkania z dzieciaczkami :)
Na giełdzie kupiłam sobie kapcie na sezon wiosna-lato bo te co miałam to typowo zimowe.
Meridka Ja też się skłaniam ku Octaniseptowi bo same dobre opinie o nim słyszałam. Na szkole rodzenia też nam położna wspominała o Lanolinie że jest najlepsza na brodawki.
Lusek Ale się nalatałaś! Dzisiaj zrób sobie dzień Leniucha :D

Wczoraj byłam w szkole rodzenia. Na początku były ćwiczenia, a potem położna opowiadała dokładnie o porodzie. Kurcze ,żeby to tak wszystko prosto wyglądało jak w teorii to byłoby super. Ale ta pogadanka sprawiła ,że czuję się trochę lepiej, bo przynajmniej MNIEJ WIECEJ wiem jak to wygląda.
Za tydzień jak będzie wolna porodówka to idziemy zwiedzać. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało.
Dzisiaj w końcu dostałam mejla że paczka z łóżeczkiem została nadana. Już się doczekać nie mogę. Udało mi się też trafić w netto naklejki na ściane. W sam raz nad łóżeczko będzie. Wrzucam foto! To jest miniaturka jak to ma wyglądać. Jak rozłożymy łóżeczko i je przykleimy to wrzuce foto jak to wygląda w całości. Wzór wychodzi bardzo duży.
Czas zacząć ogarniać obiadek!
Miłego dnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982206 przez wiewiorka
meridka maść kup na brodawki przydatna. Kup koniecznie taka, którą nie trzeba zmywać przed karmieniem. Na początku mnie bardzo bolało karmienie. Gdzieś po tygodniu bylo lepiej. Przed porodem smarowałam ale nie jakoś regularnie. watpie ze to cos wczesniej daje. Ja miałam maść na piersi z ziaja
natinka jeszcze była sukienka w kolorze błękitnym i różowym. w happymum kupiłam za 220 zł
Lusek oznaczaja się majtki w tej sukience bo to materiał miekki, dresowy stąd stringi

tu macie adres z sukienkami: www.happymum.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982208 przez czajusiątko
Kochane cieszę się, że tyle piszecie, ale jakoś nie daję rady Was doczytać, wczoraj odwaliłam kupę roboty i dziś był w planach odpoczynek, ale jakoś mnie naszło żeby przearanżować kącik dla Oliwii w naszej sypialni, zrobiłam jej taki mini pokoik. Muszę jeszcze skończyć ewidencję faktur męża i mam nadzieję, że jutro już dam radę Wam poodpisywać. Trzymajcie się mamuśki, czekam na wieści po wizytach :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982212 przez meridka
Natinka- najważniejsze jest teraz zdrowie dziecka, jeszcze sobie kiedyś odbijecie ten wyjazd. Ja też miałam "liczne bakterie w moczu" - eh muszę powtórzyć to badanie. a masz jakieś objawy, tj swędzenie, pieczenie, (o parcie na pęcherz nie pytam - bo to chyba mamy wszystkie :D ) ?
Wiewiórka - super wyglądasz w tej sukience ;) No ale jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie ;) Ja też ze stringami nie pomogę. Czytałam gdzieś, że niby nie powinno się w stringach w ciąży chodzić bo jest większe ryzyko infekcji - ale tak odświęta to wiadomo nie zaszkodzi. Też muszę zainwestować w jakąś nową bieliznę, bo tyłek mi się powiększył w ciąży i czuję, że coraz bardziej upięte mam majtki :P
Lusek - no to miałaś intensywny dzień :D 1,99 zł za kapustę mówisz :D ja jeszcze nigdy nie robiłam gołąbków - może kiedyś się przełamię, jak do gotowania zup ;P a ten poradnik czytam z familyservice "HAPPY BABY". Jak dla takiego laika jak ja jest tam parę nowinek. DLa niektórych te rzeczy mogą być oczywiste... Ja np wcześniej nie wiedziałam, że też trzeba witaminę K i D noworodkom podawać już od początku. Żeby zapobiec krzywicy i problemom z krzepliwością. Liczę na to, że te "oczywistości" przekażą nam położne w szpitalu, albo ta środowiskowa mnie trochę podszkoli...
zorya - ja też mam czasem takie dni, żebym najchętniej leżała w łózku cały dzień. W dodatku jak mamy remont to materac mam rozłożony w salonie, więc mam wszędzie blisko :P Mój mąż się śmieje że teraz mam tam swoje obozowisko :P TV w zasięgu wzroku, gazetki o dzieciach, szafka ze słodyczami ;)
Super te ciuszki :) Sporo tego masz - widzę, że też niektóre już większe. Ja jeszcze nic nie kupowałam, jak się uporamy z remontem to posegreguje to co dostałam w spadku. W planach mam nie kupować za dużo ubranek- ale jak wyjdzie to się okaże ;) :P
agnieszkazst- dzięki za linka z książką :)
Magiczna - fajna ta naklejka na ścianę :D no i sówki - także jesteście TRENDY ;) mi się podobają te trzy sówki które mam w avatarze ;) zastanawiam się czy by nie pokusić się o namalowanie ich przy łóżeczku - no ale zobaczymy ile mi czasu zostanie i czy będzie wena ;)

Ja dzisiaj miałam intensywny poranek. Kupiliśmy już farbę do sypialni - WRZOSOWY ŚWIT z duluxa (wrzosowa) i ZIMOWY PEJzAŻ (szara). Poszłam na kompromis. Wprawdzie wrzos mało chłopięcy, ale szary rekompensuje :P a w końcu to nasza sypialnia :P jak będziemy robić kiedyś pokoik dla Kornela to kupimy mu bardziej męskie kolorki :P
Poza tym kupiłam dzisiaj koszyk cały truskawek! :) Zaraz idę je umyć i będę się zajadać :P Oprócz truskawek mam też ostatnio wkrętkę na arbuzy :D mniam!
U nas cały czas piękna pogoda, ale coś zapowiadali że popołudniu ma się zepsuć - burza, grad i gwałtowne ochłodzenie- niestety....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982213 przez meridka
wiewiórka - na pewno się zaopatrzę w coś na te brodawki :) Widziałam, że to koszt ok 10 zł - więc nie aż tak dużo. Podobno najważniejsze jest dobre przystawianie do piersi - tj cała brodawka a nie sam sutek no i odpowiednie opróżnianie, żeby nie robiły się zastoje, zmiana pozycji do karmienia.... ale wiecie, teoria teorią :D a jak to będzie w praktyce to zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu #982219 przez nat19
Hejka!
Dziękuję za pochwały brzuszka każdej z osobna i wszystkim razem ;p
Zrobiłam obiad S. poleciał do pracy, zrobiłam mu na wynos <3 bo by już nie zdążył zjeść… pogoda ogółem super, ale widzę ciemne chmury nadchodzą ! jutro chyba się do reserved wybiorę i z w ogóle z camarelo weszły nowe wersje wózków i niektóre kolorystyki są bombastyczne ;p i się zastanawiam ostatecznie co kupować, bo na bank już jestem zdecydowana na te firme, bo wózek waży jak na razie 9kg i to jak na razie jest najlżejsza wersja jaką znalazłam z gondolą ;p no i ma amortyzacje chociaż w stooke amortyzacja jest w stelażu, ale jakoś nie jestem do niej przekonana, ze jest ;p a ja mam ledwo 156 ;p tylko gondola mnie troszku przeraża bo jest duża, ale no nic najwyżej wózek na „raty” będę znosić najpierw stelaż potem gondola z dzieckiem bo gondola jest duża 85cm ma a inne 70-75cm max i osobiście lepiej się czuję przy takich wózkach rozmiarowo ;p ale z drugiej strony dzidziol wiecej miejsca będzie miał, albo stelaż będę przypinać na klatce schodowej na dole do drabinek? Bo boję się, że ktoś mi zapito li wózek ;p taki tam darmowy fitness będę miała z 4rtego piętra ;p
Teraz czas się pouczyć.
Kasia- jak to straciłaś głos! Ooo, co Ty, mi tam lekarz kazał jeść miodu ile wlezie ;p i jadłam ;p i wszystko gra, teraz S. zamówił jakiś miodek z mleczu od koleżanki z pracy, która sama robi i czeeeekamy ;ppp i tak jak Tysiiiak pisała można tantum verde, chociaż tez opinie są podzielone, zresztą co inny lekarz to inna opinia ;p mi w aptece powiedziała babka że można, ginekolog, że można ;p a internista że można ale ostrożnie ;ppp no czasem tak jest, budzisz się i okazuje się że jest się chorym ;/ ale liczę, że odzyskasz głos! ;p a co do debaty, i w ogóle całych tych wyborów i kandydatów to tylko jeden obrazek mi się z tym kojarzy : demotywatory.pl/4499895/Debata-skonczona-niech-narod-wybiera
Roxi – uuu to widzę, że wolne od życia Ci się szykuje super ;p taki relax przed macierzyństwem ;p też miałam 3 wkłucia chyba większość z Nas trzy razy kłuta była, wgl dają skierowania na 50g glukozy? Bo wiem, że istnieje takie coś ale podobno lepiej jak się obciąża 75g (pociesze Ciebie 3 razy piłam pyszny roztwór 75g ;pp) to jest po prostu słodkie bardzo, ale nie tak jak rozpuszczony cukier tylko dla mnie takie to mdłe było nie mam nawet do czego to porównać ;o ale jak będziesz mogła cytrynę wciskać to korzystaj ;p pewnie sobie opowiadają historie i komentują co słyszą p;
Trzecie prenatalne mam za już dwa dni aaaa;p jestem ciekawa jak jest ułożona, dzisiaj jak leżałam mówię do S.” zobacz tu mam miękko a tu taka kula twarda!” S. dotyka mina myśliciela i mówi „hm może to główka” a za chwilę ta „kula” była po drugiej stronie brzucha, ale to takie śmieszne uczucie było ;p obstawiam na piąstkę albo piętkę ;p
Tysiiiak – super, że urodzinki się udały, Kubol za malutki jest jeszcze, żeby ogarnąć takie wydarzenie ;p no nie dziwię się że tortem byli zachwyceni wszyscy, bo i ja złapałam zdziwko potężne ;p
Meridka- obczajałam te stronę z tymi kocykami bomba… w ogóle podobają mi się girlandy z tej strony jeszcze jakieś serduszka, chmurki i na ten kocyk cOtton classic chyba sama się połaszę bo śliczniutki jest ;p a ten drugi kocyk to co go widzę to inna cena, czy to w sklepie dziecięcym czy na necie ;p ale na tej stronie najdroższy ciekawe rzeczywiście w czym tkwi różnica ;p a i tak dwa kocyki mam zamiar kupić ;p
Na pupke ciągle słyszę „sudocrem” ;p
Natinka – dlaczego musisz powtarzać obciążenie glukozą? Ja miałam te infekcje ;p w sumie 3ci miesiąc się ciągnie, leukocyty i bakterie mam podwyższone w moczu ale w porównaniu do tego co było to moim zdaniem jest super. ;p ja furagine brałam ;p
Zoryax – nie wiem w którym miejscu chyba w nadgarstkach haha ;p trzymam kciuki za wizytę ! ja chciałam w 60kg się zamknąć ale to raczej nierealne ;p czyli w +8kg bym miała bo jak w 8tyg się warzyłam to 52 kg jakoś miałam, ale to nierealne bo apetyt zaczął mi wzrastać i ciągle jem ! ;p staram się chociaż owoce wpierdzielać ostatnio na noc zjadam budyń z lodami ;ppp
Magiczna – super ta naklejka! ;p w ogóle mi się naklejki na ściany podobają ! niby nic a niekiedy tak fajnie mogą ozdobić pomieszczenie ;o
Czajusiatko – czekamy! ;pp super, że zrobiłaś Oliwci mini pokoik ma taką strefę dla siebie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl