BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1013378 przez Ewelina87
Baby, nie odzywam się do Ciebie za bolognese!

FOCH! :P ;) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013379 przez Miluniaa
Ooo Ewelina naczynia ja Ci powiem, że już nie pamietam kiedy zmywałam :D u nas w domu naczyń sie nie zmywa wszystko idzie do zmywarki nawet szklanka po wodzie :lol: takie z nas legaty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013381 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Ooo Ewelina naczynia ja Ci powiem, że już nie pamietam kiedy zmywałam :D u nas w domu naczyń sie nie zmywa wszystko idzie do zmywarki nawet szklanka po wodzie :lol: takie z nas legaty


ja na zmywarkę muszę poczekać do czasu, kiedy się przeprowadzimy :P. Tutaj nie ma na nią miejsca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013385 przez Miluniaa
Ja tez mam malo miesca szafke wywalilam, a zmiesciłam dla mnie reczne zmywanie to strata czasu i wody;d;d :whistle: no i oczywiscie lenistwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013391 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: Ja tez mam malo miesca szafke wywalilam, a zmiesciłam dla mnie reczne zmywanie to strata czasu i wody;d;d :whistle: no i oczywiscie lenistwo


Gdybym męża miała na miejscu, to myłby wszystko. A tak... do piątku wieczora nie mogę czekać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013403 przez Miluniaa
No tak mąz najlepsza zmywara na swiecie :laugh: mam pomysl po co sie meczyć zostaw do piątku :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013408 przez Miluniaa
Baby a śpisz z rogalem ? Mnie bolał jak pojechałam do teściów i nie wziełam swojej poduchy :)
W sumie to mam 2 z motherhood i z granulkami
mother jest super mieciutka i wielgachna, a z granulkami ma taki plus, ze mozna wykopac sobie w niej dolek i polezec na brzuszku nic nie uciska :) Ja kocham dwie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013481 przez baby_55
U nas do zmywarki idzie wszystko poza nożami, tego nie pozwalam, bo stal ostrzowa nie bardzo nadaje się do zmywarki, a szkoda mi porządnych ostrych noży do siekania ;-) nie chcę, żeby mi pordzewialy

Śpię z rogalem juz od dawna, bez tego nie dałabym rady, nie jestem w stanie się bez niego ułożyć do spania :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013508 przez Miluniaa
Baby ja z lenistwa na nic nie patrze wszystko wrzycam :D Ostatnio zepsułam tak swoją nowiutką maszynke do mielenia :D:D Taka była piekna błyszcząca, a teraz mam matową hahahah no ale już bez wyrzutów sumienia ja wrzucam :D No nie spodziewałam sie ze ten metal tak zareaguje ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013533 przez baby_55
Ja bardzo uważam, bo raz sobie tak zniszczyłam łyżkę do lodow, a co do noży to lubię mieć porządne, dobrze naostrzone, bo potem łatwiej się sieka takim nożem cokolwiek, mam w ogóle hopla na punkcie kuchennych akcesoriów ;-) muszą być porządne i zadbane :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013616 przez baby_55
Przyjęli mnie na oddział, dostałam zastrzyk i kroplowke i leżę, szyjka dalej się skraca i na dodatek przepuszcza juz palec... Oby te leki pomogły, niech wytrzyma te kilka tygodni w brzuszku, tam mu będzie najlepiej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013620 przez madziaska
baby, trzymaj się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013627 przez Miluniaa
Ojej baby niech jeszcze troche wytrzyma kazdy tydzień teraz ważny ... a ile maluch waży ?? Leż odpoczywaj, a my trzymamy kciuki dawaj nam koniecznie znać co u CIebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013629 przez baby_55
Waży 1400g, wiec juz nieźle, ale i tak przydałoby się, żeby jeszcze trochę posiedział ;-)

Po pierwszej kroplowce juz mi trochę skurcze ustąpiły, więc jest postęp :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013638 przez Ewelina87

baby_55 napisał: Przyjęli mnie na oddział, dostałam zastrzyk i kroplowke i leżę, szyjka dalej się skraca i na dodatek przepuszcza juz palec... Oby te leki pomogły, niech wytrzyma te kilka tygodni w brzuszku, tam mu będzie najlepiej :-)


baby! Wszystkie tu trzymamy kciuki za Was!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl