BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1002875 przez Marta1985
ja mało czasu mam i troszkę w marcówkach podpisuje :)

my we wtorek byliśmy u lekarza :) 1,8 cm :) A na prenatalne umówiłam sie na 2 października :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002877 przez Heathera
Ja biorę Pregna Plus czyli kwas foliowy i dodatkowo witaminki.
A usg miałam robione teraz, a następne dopiero w następnym trymestrze będzie tak jak miałam w pierwszej ciąży.
Macie już jakieś objawy ? Ja na początku tylko ból piersi, głód i częste sikanie a dzisiaj zaczęły się mdłości, raz zwymiotowałam i ogólnie kiepski dzień dzisiaj mam. W poprzedniej ciąży wymiotowałam codziennie i to nie tylko rano przez jakieś 2 miesiące :/ Mam nadzieję że teraz trochę chociaż mniej tego będzie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002880 przez Karii
O widzę ze mamy podobna sytuację ja tez mam.synka ponad trzy latka a urodził sie akurat 21 kwietnia 2012

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003097 przez Heathera
Karii to fajnie dwójka kwietniowych będzie :) U mnie synek się urodził 23 maja chociaż termin miałam z @ na 06.06 a z usg w ogóle na 20.06.
A dzisiaj jakoś brzuch mnie trochę pobolewa jak na @....ma albo miała któraś z Was tak ? Mam nadzieję że to nic złego, czytałam że macica sie powiększa i że może tak ciągnąć jak na @ ale w poprzedniej ciaży nie pamietam żebym tak miała. Jakoś się boję żeby nic złego nie było:/ Nie boli mnie mocno tylko tak troszkę i jakiś czas bolała mnie rano po brzebudzeniu, póżniej przestało i teraz znowu...



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003137 przez Karii
Normalne ja miałam to samo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003231 przez Heathera
A no to jak normalne to dobrze, nie wiem ja jakoś w tej ciąży panikuje strasznie :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1003256 przez natB
Witam heather ;) co do objawów, ja dalej walczę z bólami żołądka rano, wymioty, mdłości to już standard :) oby szybko 1 trymestr zlecia, liczę ze jak wrócę do pracy o ile wrócę to wszystko w miarę przejdzie eh

Ja na prenatalne nie musze się zapisywać, bo będę miała normalnie na wizycie ;)

Szczerze zastanawiam się, czy nie próbować przelozyc wizytę na wcześniej, bo dalej przy większym wysiłku czyli chociażby chodzenie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
euh :/

No ale nic, wizyta w sumie już niedługo bo 18 września :) mam nadzieje, ze usłyszę same dobre informacje.. O tyle jestem spokojniejsza, że objawów mam full i trochę i się ciągle nasilają :P

A z witamin tez biorę pregna plus :)

Ja mam synka niecałe 2 latka ma :) Od pon. Idzie do żłobka, puszczam go ze względu na to, że jeszcze na trochę chce wrócić do pracy uporządkować niektóre sprawy.. Ale po cichu liczę, zw od stycznia uda mi się go już zapisać do naszego przedszkola :).. Po pierwsze dlatego, że będzie taniej ( bo żłobek prywatny) q po drugie juz będzie wśród,, swoich,, dzieci :)

No to się rozpisalam :) heh miłego dnia :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003293 przez JoanaG
poczytuję Was na telefonie i ile razy próbowałam coś skrobnąć tu, to zawsze po 2-3 zdaniach tekst wywalało mi w kosmos... WRRRRR :angry: :unsure:

u mnie nadal spadek formy, chociaż coraz rzadziej wymiotuję, to ciągle dokuczają mi wszelkie zapachy :sick: i ogólnie nie mam siły na nic, mieszkanie wygląda jak 8 nieszczęść, a ja choć mam wiele zapału jak przyjdzie co do czego i zabiorę się za jakieś porządki, poschylam się, pokucam i już mi słabo, kręci mi się w głowie, brakuje mi powietrza i oblewają mnie zimne poty..... no nic, liczę na to, że już za 3 tygodnie siły witalne wrócą :) od samego początku jestem na L4, więc od tego leżakowania w domu zwyczajnie szlag mnie trafia :P

Miłego weekendu ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003338 przez Heathera
Myślałam, że to tylko ja się męczę np przy głupich porządkach w domu w tak wczesnej ciaży ale widze że nie :P . Dzisiaj np stwierdziłam ze trzeba w końcu posprzątać po tylu dniach nic nie robienia mieszkanie strasznie zapuszczone no to sprzątałam w ten sposób że pól godziny sprzątania, z 20 minut leżenia tak mi słabo. W ogóle teraz co 3 godziny musze coś zjeśc inaczej też znowu mi słabo, gdzie w poprzedniej ciąży nic prawie nie jadłam przez wymioty. Masakra. jeszcze zostało mi pozmywać, odkurzyć, wywiesić pranie i zrobić ciasto na wieczór panieński szwagierki, ale to już męża poprosze o pomoc trochę. Na razie musze zjeśc obiad :P
Własnie a te usg prenatalne to chodzi o te między 11 a 13 tygodniem ciąży ? Ja właśnie nie wiem, czy one jest może obowiązkowe? tzn że mój ginekolog musi mi je zrobić czy musze sama o to zadbać i sie zgłosić ?Bo w poprzendiej ciaży nie miałam tego usg, miałam tylko w 19 tyg i jakos ok 30. A teraz jak już wiem o tym usg to chciałabym je tez mieć.

Miejmy nadzieję że szybko nam ten 1 trymestr zleci i te wszystkie dolegliwości odpuszczą, bo przeważnie 2 trymestr jest o wiele spokojniejszy :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003361 przez JoanaG
Heathera ja sama zapisałam się na to usg, choć moja gina wspominała mi o tym.





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003502 przez Heathera
Hm...no to przy najbliższej wizycie spytam ginekologa :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003929 przez Emi86
Witam
Ja również mam termin na kwietnia a dokładnie na 30 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004935 przez Karii
Ale tutaj cisza, a szkoda...Jak wam mija ciąża? dolegliwości dokuczają? U mnie na szczęście jest już lepiej, wizytę u lekarza mam w następny poniedziałek a USG 9 października, będzie to 13 tydzień myślicie że nie za późno?? Widać już u Was brzuszek, u mnie bardzo już go chyba nie dam rady ukryć, mój pierwszy synek urodzony również był w kwietniu więc mam super porównanie. W pierwszej ciąży brzuszek był widoczny w połowie października a teraz już muszę chodzić w spodniach ciążowych bo w nic się nie mieszczę, Ponoć w drugiej ciąży szybciej widać ale żeby aż tak.

Pozdrawiam wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005217 przez Mamusia
a ja tutaj nowa.... dzisiaj ide na trzecią wizyte do ginekologa mam nadzieje ze z fasolka wszystko ok :P :P
termin z OM mam na 1.04 z USG na 4.04 więc zobaczymy.... jak się dziewczyny czujecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005218 przez Mamusia
co do brzucha mam ten sam problem już mam taki jak w piątym miesiącu z poprzedniej ciąży.... masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl