BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1008840 przez miśka23
A na tym zwykłym usg ?

Martyśka a ty jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008847 przez kakasia20
Witajcie w 80%bede mama majowa.
Tzn ...te 20%to gin musi potwierdzic .i test

Ostatni okres mialam 18.09.2015trwa 7dni cykl mam regularny co 30/31dni .
1pazdziernika kochalam sie z przyszlym mezem i sami nie wiemy czy doszedl we mnie ....ale raczej tak .
dzien po chcielismy sie popiescic co nie bylo mile dla mnie bo tak czulam.jak bym.miala pozamykane wszystko .tenp mialam w pochwie 37,37'3 ale spadla ..i mam jakis bialy gesty sluz i jedna piers mnie lekko pobolewa i jak siedze na lawce to podbrzusze boli i krzyz ehh .dzis szlam i sie pocilam ...a cieplo nie bylo u nas...hmmm
kolejny okres mam miec 17.10.2015wiec kiedy by test wyszedl wiarygodny czy beta??.
Wtedy kiedy sie kochamam chyba mialam plodne dni bo 14dzien cyklu
.a. juz 2dzieci wiec 3to bedzie niespodzianka dla przyszlego meza prosze o odp

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008848 przez miśka23
Nie wiem czy ja źle liczę???.... ale według mnie jeśli okaże się że to ciąża to będziesz miała termin na czerwiec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008849 przez kakasia20
No tak ale czeka mnie 3cc wiec 38tydz bede rozwiazana.dwa tyg predzej

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008851 przez miśka23
kakasia myślę że nawet gdybyś urodziła wcześniej dwa tygodnie- to nadal czerwiec. No i chyba jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy. Na test poczekaj do terminu @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008864 przez martyska
Miska na tym zwykłym mi lekarz powiedzał dopiero w 19 tc i to ze bedzie dziewczynka ;) a w 23 tc juz ze chlopak i tak zostało.

Kakasia no mysle ze Miśka juz wszystko powiedziala .... Test najlepiej w dniu spodziewanej miesiaczki a na objawy zdecydowanie za wczesnie...

A czuje sie nawet dobrze czasem mnie mdli ale nie ma tragedii ;) przy Igorze bylo duzo gorzej bo do 4 miesiaca nie bylam w stanie nawet wejść do kuchni i otworzyc lodówki bez mdłości a o zmywaniu nie wspomne także teraz jest raj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008906 przez Patikierc
Hejka ja tak na szybko!
Właśnie za chwile wyjeżdżamy :D Jednak jedziemy na Szklarskiej Poręby i w miedzy czasie mamy wycieczkę do Pragi i do Wrocławia zobaczyć to wielkie oceanarium B) wracamy dopiero13.10 ale odpoczniemy :D

Była u lekarza serce jest bije,natomiast już się zdecydowałam i wybierałam lekarkę tą pierwszą ma lepszy sprzęt,jest milsza,wszystko tłumaczy,jedyny minus ciut droższa,trudno. Wczoraj ta masakra pytam sie czy serce widać a ona "a no widać" a może mi pani pokazać "nie pani tego nie zobacz" no to ja a kiedy z mężem zobaczymy serduszko,"jak będzie pani miała USG połówkowe" Szok! A ta pierwsza na która sie zdecydowałam jednak ona kazała przyjść to bedzie 8-9tydzień i mowiła że z mężem koniecznie bo zobaczymy już zarys człowieka normalnie. Więc teraz już wiem że może wiecej zapłace ale ma lepszy sprzęt i to o dużo i podejście do pacjenta,traktuje indywidualnie a tamta hmm,nie jestes pierwsza i nie ostatnia czego nie wiesz to sie domyśl :D Ooo tak mogę to opisać :D
Naszczeście z kropkiem wszystko ok jest cofnięty o niecały tydzień 13,3mm rośnie byczek :D Dobra tyle o mnie!

kakasia20- no moje oko jeśli cykle masz 30/31 to owulacje masz dopiero 16-17dc (jak sie mylę niech mnie dzwieczyny poprawią) bo ja miałam podobnie miałam cykle 34dniowe i owulacje w 21 dc dopiero,więc myślę że mogły się zacząć dni płodne ale owulacja wystąpiła jak dwa dni pózniej bolały cię jajniki,tak na moje oko to wygląda więc jeśli pózniej nie było przytulanek to jakies 50% szans jest. Najlepiej zainwestuj w testy owulacyjne dostępne na allegro i sprawdź jak wygląda twój cykl,albo idź na monitoring cyklu. :whistle:

miska23- bez nerwów nie umiesz liczyć :D :D już byś chciała wiedzieć co masz? Boże ja u siebie nie dopuszczam innej myśli niż to że to chłopiec tak bardzo chce chlopca :D lecz,chyba zbrzydłam i lubie słodkie :D ale chce chłopca :D i już sie doczekać nie mogę żeby wiedzieć!

Aaa wczoraj jeszcze byłam na zakupach stanik dwa rozmiary większy musiałam kupić :whistle: masakra i super spodnie kupiłam z gumką nie ciążowe tylko z gumka ja mam rozmiar M ale kupiłam rozmiar L żeby było na zaś ciut luźne ale nie gniotą w bębenek :D bo już stare dzinsy musiałam rozpinać guzik bo mnie bolał brzuch jak siadałam albo sie schylałam. A co najlepsze nie przytyłam wcale a brzuch napęczniał będę dłużej gruba :D

martyska- a ja mam masakre dalej mnie mdli,lodówki nie otworzę jedzenia sobie nie zrobię :sick: bo samo przygotowanie jest straszne,i mam dalej bóle brzucha odczucie takiego rozciągania,rwania w środku nieraz aż jajniki mnie kują tak mocno. Zazdroszczę :blush: ze masz luz bluz :blush:

przepraszam ze wszystkim nie odpisze lecę dopakować się bo wczoraj już padałam o 21 i nie dałam rady się dopakować wiec muszę teraz :D pozdrawiam i odezwę się jak wrócę :D :kiss:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008908 przez owieczka1804
witajcie, co u was dziewczyny? u mnie tak troszke smutno. :( caly czas mam plamienia pomimo brania leków... :( sa to brazowe plamienia. sama juz nie wiem o co tym sadzic... :( juz bym chciala zeby to wszystko sie skonczylo. :( buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008936 przez gaguka
Owieczka trzymam kciuki żeby z Maleństwem było wszystko ok! Oszczędzaj sie!
Patikierc Afrykarium we Wrocławiu jest świetne, my mamy kartę roczną do Zoo i jesteśmy czasem nawet co tydzień po prostu na spacer ;)
Kakasia ja miałam miesiączkę równy miesiąc wcześniej niż Ty, a termin mam na 25 maja dopiero więc nawet przy CC to jak coś będziesz mamusią czerwcową ;) Poza tym skoro to Twoja 3 ciaża to powinnaś wiedzieć że na objawy to zdecydowanie za wcześnie...
Co do płci to z Zuzka lekarz już w 13 t.c. powiedział mi, że najprawdopodobniej dziewczynka, ale ostatecznie potwierdził na połówkowym ;)
Ja czuję się masakrycznie, mdłości mam coraz większe, Zuzka po 3 dniach w przedszkolu przyniosła infekcję i niestety mnie też dopadło :/ Na szczęście mi już przechodzi, ale u niej "wykluła" się angina więc mamy antybiotyk i póki co siedzimy w domu :/ Jutro mam gin, mam nadzieję, że w końcu zobaczę serduszko ;0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1008949 przez miśka23
Pati pewnie że chcę wiedzieć :) Ja czuję że będzie chłopak ale mam ogromną nadzieję że się mylę i będzie córcia :P

owieczka czemu nie jedziesz na pogotowie?? Trzymam kciuki, musi być dobrze :kiss:

Współczuję Wam mdłości. Ja jak jem zanim zrobię się głodna jest dobrze. No może raz na jakiś czas zdarzy mi się :sick: Ale z waszych opowieści to chyba nie mam najgorzej. Zapachy mi nie przeszkadzają. No chyba że coś naprawdę śmierdzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009038 przez kacha
Miska - ja o tym, że Wanda jest dziewczynką dowiedziałam się w 33 tygodniu. Panna się zasłaniała, krzyżowała nóżki i odwracała dupką. Także, ja, tym razem, nie nastawiam się nawet na połówkowe - dowiem się jak się dowiem, najpóźniej przy porodzie :cheer: W 13 tygodniu miałam USG genetyczne 3D na naprawdę dobrym sprzęcie, ale lekarz nic nie mówił o płci a ja byłam tak przerażona, że nie pytałam (myśmy to USG robili dwa razy bo pierwsze wyszło nieprawidłowe - nie była widoczna kość nosowa, co mogło świadczyć o chorobie genetycznej dzidziusia, ale za drugim razem okazało się, że jest ok)

Dziś miałam dobry dzień, choć bardzo męczący... Moja Wandka dawał mi w kość - nauczyła się łazić po schodach i wobec tego i ja muszę po nich chodzić - w górę obok dziecka, w dół z dzieckiem na ręku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009061 przez kakasia20
Witajcie. Dzis mija 7dzien od stosunku .
temp w pochwie spadla z 37,2na 36,8 ...
Wiec chyba przyjdzie okres i sie nam nie udalo . Czuje sie jakos jakvy mnie choroba brala boli gardlo ropa w gardle ....ehhhh
oczy mnie szczypia ...
Nie robie testow bo to za wczesniej .
bete tez nie robie bo pewnie 17/16.10 dostane @@@@@ ...((((
chyba juz sobie odpuscimyy starania .
z gory dziekuje wam za pomoc.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009219 przez kacha
kakasia - uspokój się dziewczyno przede wszystkim. Po 7 dniach od stosunku NIE JESTEŚ W STANIE STWIERDZIĆ, czy jesteś w ciąży czy też nie. Podwyższona temperatura (jeśli mierzysz ją prawidłowo to znaczy o tej samej porze i rano przed wstaniem z łóżka) wskazuje czy doszło do owulacji czy nie - trzy wyższe (ale musisz znać też swoje ciało i wiedzieć jakie temperatury są dla Ciebie niskie - są kobiety, dla których 72,2 to niska). O ciąży można mówić 18 -19 a na pewno 21 dnia wyższej temperatury. Weź na wstrzymanie, bo oszalejesz.

Co u Was dziewczynki? Ja dziś czułam się dobrze cały dzień, zdrzemnęłam się z Dulką i wstałam okropnie zmęczona - mdli mnie, chce mi się nadal spać i chyba sobie popłaczę... Ekh... A męża nie ma, wróci o 22.00 z pracy :( W ogóle to od kilku dni mam okropną potrzebę porozmawiania z kimś, kto mówi coś więcej niż MAMA, BAM, DAĆ, NIE.

Z dobrych wiadomości - mam jutro wychodne, idę do kina na na Chemię - na 20,40. Ciekawe czy nie usnę w tym kinie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009245 przez kacha
Hormony mi zrobiły niezłą wirówkę w głowie. Czekam na męża i ryczę i w zasadzie sama nie wiem dlaczego... Ekh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009247 przez miśka23
Kochana, a co się dzieje? Możesz nam się wyżalić, my też możemy wysłuchać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl