BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1011348 przez gaguka
Ja na różyczke byłam szczepiona więc nie robiłam teraz przeciwciał. Z toxo nie byłam pewna wyniku bo nie dostałam informacji że "ujemny" tylko miałam wartości IGg=0,13; IGm=0,253, ale na szczęście wczoraj moja gin napisała mi że wyniki są ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011359 przez kacha
Hej, hej.
Moja Dula pozwoliła mi dziś pospać. Wstała o 8.50 (po dwóch porcjach mleka wypitych w nocy, ale tego nie liczę :) ) Leżałam sobie przy niej i czekałam aż się obudzi. Baardzo to było miłe. Niech żyje deszczowa szaruga!!! :laugh:

Zaraz zbieram się na wizytę do dermatologa. Pogoda taka, że najchętniej bym została w domu, ale jak trzeba to trzeba. No i może sobie wypiję kawkę na mieście, sama, bez marudzenia mojego szkraba :)

Miłego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011360 przez Emilia92
Hey dawno mnie nie bylo;)
Miska no super ze u cb juz 11 tydzien, mi wolno czas leci juz bym chciala w sumie brzuch i plec znac i kupowac..
Dobrze macie mozecie jesc co chcecie, nie to co ja ehhh;(
Uzywacie jakies kremy na rozstepy bo chce sobie kupic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011361 przez miśka23
Mi też się nie chce nigdzie ruszać ale muszę jechać do miasta :(

Emilia pisałam już wcześniej że kupiła olejek bio oil. Skóra jest po nim taka mięciutka mmm.....
Ja już nie zapinam się w swoich spodniach. Więc albo chodzę z rozpiętym guzikiem, albo zakładam legginsy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011362 przez Skalarek
Hej!
Mi też nic się nie chce jak widzę pogodę za oknem, a jak sobie pomyślę, że na 16 dopiero do pracy to juz w ogóle mi się odechciewa :(
Kacha to pospalas dzisiaj, oby wiecej takich leniwych porankow ;)
Póki co siedzę przy śniadaniu i planuje kopytka z gulaszem na obiad :P
Ja narazie smaruje sie zwyklymi balsamami. U mnie w rodzinie niby nie było rozstępów, wiec po cichu liczę na to, że i mnie oszczędzą :unsure:
No i ja póki co bez problemu dopinam się w swoje jeansy - zobaczymy jak długo jeszcze :P
Dziewczyny, a jesli wolno wiedzieć, to przytylyscie juz coś czy narazie nie bardzo? Ja mam 172 wzrostu, waze 67 a zaczynalam od 69 wiec poki co nic mi nie przybyło :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011370 przez miśka23
Skalarek ja właśnie muszę coś mieć na rozstępy bo moja mama ma bardzo duże. Po ciążach wracała do swojej wagi (czyli byłą bardzo szczupła) ale niestety te rozstępy jej zostały. Może chociaż troszkę uda mi się je zminimalizować. To że się nie dopinam nie oznacza że na wadze coś się ruszyło. Ważę na razie cały czas tak samo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011385 przez kacha
Ja mimo ogromnego apetytu mam kilogram mniej niż na starcie:) Dbam jednak o dietę, nie jem słodyczy, fast foodów itp. Jem tylko ciemne pieczywo, codziennie na kolację jem ogromną porcję sałatki. Nie chcę zbyt dużo przytyć. Mimo to już się nie mieszczę w niektóre ubrania. Najczęściej chodzę w sukienkach i one są dobre ale rajstopy mnie strasznie cisną i się zsuwają. Muszę kupić ciążowe.
Emilia- widzisz, nie tylko Ty się ograniczasz z jedzeniem. Uszy do góry:) Nie jest łatwo ale i Tobie i dzidzi wyjdzie to na zdrowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011415 przez Emilia92
Kacha a kto jeszcze sie ogranicza z jedzieniem?
Mi sie stale chce jesc. Eh;(
Ja tam chudne i nie tyje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011426 przez Patikierc
hejka chwilke mnie nie było ale jestem,byłam wczoraj u lekarza,wyniki generalnie dobrze kropek duży :D ale niestety płytki krwi mam 60tysiecy bardzo niskie. Jutro zapylam do hematologa i może on coś wiecej powie czy jakieś leczenie czy co robimy z tym czy to tylko jednorazowy wybryk.. trzymajcie kciuki!!

Ja jeśli chodzi o wagę zaczynałam 62,7-63kg a teraz 63,7kg dokładnie tyle wczoraj jak stanełam na wagę u lekarza o godzinie 20 :D bo obiedzie i w ubraniu :D wiec w sumie nic nie przytyłam :D ale strasznie mi brzuch wywaliło i spodnie mnie cisną w pasie wiec nie zapinam,a teraz sie wycwaniłam i kupiłam takie spodnie z gumka ale nie na brzuch ciążowe tylko zwykłe z gumka :D super sprawa czarne i jeansy.
Ja mam dalej mdłości nic jeść nie mogę dalej.. mam nadzieje że już nie długo.. teraz tylko przebrnąć z tą krwią.. :(

aaa ja ostatnio sie dowiedziałam ze bardzo dobry krem jest Mustela-na rozstępy super koleżanka mi poleciła co prawda 107zł ale starcza na 3-4 miesiące :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011428 przez miśka23
Ja postanowiłam zamówić legginsy na all ciążowe ocieplane. Będę miała coś wygodniejszego. Ale to będzie na razie jedyny zakup. Planuję jakieś ładniejsze spodnie kupić sobie na święta Bożego Narodzenia, widziałam ładne w hm.

Pati to już nie kropek ale pewnie mały człowieczek. Kropek to mógł być na pierwszym usg :P Cieszę się że wszystko dobrze, no i daj znać co jutro znachor Ci powie.

Kacha ja za to jem ciasta, staram się nie jeść jakiś sklepowych słodyczy tylko coś domowego. Dlatego na weekend będzie u mnie: ilovebake.pl/2014/10/24/tort-ferrero-rocher-najlepszy-przepis/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011436 przez kacha
Miska- ale wypas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011438 przez miśka23
Zobaczymy czy tak samo będzie smakował jak wygląda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011441 przez Skalarek
Miska robiłam juz to ciasto i jest przepyszne <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011666 przez Skalarek
Co tu taka cisza? Jak sie macie? Jakie plany na weekend? :)

Ja planuje jutro umyć okna, oczywiście z pomoca mensza :evil: i chyba zrobie galaretke drobiowa bo mam straszna ochotę :P
A pozatym to wam powiem, że mam w pon to usg i jakos tak sie denerwuje, zeby wszystko bylo dobrze z malenstwem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011672 przez miśka23
Skalarek wszystko będzie dobrze :) tylko musisz w to wierzyć :kiss: Ja po ostatniej galarecie spędziłam pół dnia przy klopie..... nigdy więcej :P

Ja nie mam większych planów na weekend, ale może jeszcze coś się zmieni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl