BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1030750 przez kameame
hej Kochane :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla wszystkich kobietek, tych w brzuszkach i biegających po domu też :)

ja już po połówkowym :) bąbelek to 100% kobietka, w końcu badanie 8 marca ;)
wszystko ok, 434g ;)


ja dziś od mężulka dostałam płytę Ani Dąbrowskiej a wieczorem jakąś dobrą kolację zrobię, dzisiaj mamy 12lat razem :)


pięknego dnia życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030751 przez kameame
magmus- fajnie masz z tą szafą :) mega oszczędność, u mnie niestety nie m takich zdolniachów :)

Cornik, trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030761 przez zoi
magmus spoko, dam radę odezwać się jeszcze. Aktualnie leżę i umieram...mega zgaga jak ostatnio tydzień przed porodem i okropne poczucie przepełnienia. O, właśnie pojawiły się nudności. :sick: Słowo daję, że nikt mnie nie namówi na następne dziecko, choćby mi szejk arabski chciał kupić stado wielbłądów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030780 przez Karington
Dzień dobry ;)
Ja już na nogach...wczoraj tak się objadlam, że miałam wrażenie iż eksploduje mój brzuch... Nigdy więcej;/ był twardy jak skała.. Hehe
Zoi To współczuję, że aż tak źle się czujesz;( ja akurat też nie mogę narzekać. Oprócz tego, że teraz zaczęło mnie ciągnąć w pachwinach. I jak za szybko się z boku na bok przewracam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030782 przez Anna1991
Zoi tak jak przeklinałam swoją poprzednia ciążę tak powiem ze ta jest bezobjawowa... tylko brzuszysko rośne. :) A byłam przygotowana na najgorsze bo złe samopoczucie mnie dopadło jak i w 1 trym. tak i w 3 trym. Ja sie tam nie zarzekam ze to ostatnie dziecko. :) Jak zgaga Cie tak męczy może powinnaś przemyśleć o wyeliminowaniu niektórych produktów. :/

Ja dziś już wróciłam z badań. W piątek odbiór wyników.... no i rodzice do mnie w piątek przyjeżdżają wiec odpocznę od brania córki ze sobą. :)
Patrzę na skierowanie na badania.... A tu?.... jakaś Renata wpisana zamiast mojego imienia. :D Heheh A niby tak zawsze sprawdzam co wypisuje lekarz. :) :P

MIŁEGO DNIA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030783 przez Karington
Ja na pierwszym usg mam Karolina zamiast Karina napisane;) ale byłam zła wtedy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030785 przez Anna1991
Mnie to juz tam kojarzą bo ja stały bywalec od 2óch lat. :) No moje imie już zmieniali nie raz na Renatę, Klaudię i Delfinę. Ale taka pomyłka juz dawno mi się nie zdarzyła... mam nadzieje ze na l4 dobrze miałam napisane. :P Bo zaczynam powątpiewać troszkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030820 przez madzialenka
DZIEN DOBRY ALBO NIE DZIEN DOBRY..WALCZE POL DNIA Z PITEM I WYSLAC NIE MOGE;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030831 przez stemioszka
a w czym problem?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1030884 przez Ewaaa1988
Witam. Ja juz po wczorajszej wizycie. Wszyskie kosci, narzady pomierzone, wszystko jest w najlepszym porzadku, dzidzius byl obrocony bokiem wiec gin nie potwierdzil na 100% ze to dziewczynka ale w koncu zobaczylismy ja na 4d i mamy juz filmik w domku wiec sobie podgladamy kiedy chcemy, za bardzo fotogeniczna nie jest bo zaraz zaslonila twarz raczka :cheer: No i na razie wazy 294g wiec malutka bo zamiast wazyc na 21 tydzien ciazy to wazy tyle co na 20tc ale to i tak wszystko jest w normie. ;)

A ja leze od wczoraj w lozku non stop i wylewam mam nadzieje ostatnie poty bo juz mam dosc tej choroby. Raz mi zimno raz goraco, poce sie, glowa boli, kaszel juz sie przeobrazil w mokry i cale gardlo mnie boli z tego kaszlu. Od wczoraj jestem na wit. C, syropie prawoslazowym, jakims proszku do rozpuszczania na grype z naturalnych skladnikow np. czarnej pozeczki, bzu itp no i na paracetamolu. Ciekawe kiedy sie wylecze... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030890 przez Sevilla
Ewa to faktycznie drobinka :) u mnie 1,5tyg temu młoda ważyła 330g. Choć pociesze Cie młody był mniejszy i chudziutki się urodził

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030891 przez Justyna89
Ewuś w takim razie bardzo się cieszę,że wszystko u Was w porząsiu :) teraz byle do kolejnej wizyty :) Pozdrawiam Ciebie i wszystkie Was dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030900 przez Ewaaa1988
Nastepna wizyta juz 30marca czyli za 3tygodnie, ciesze sie ze nie bede musiala 4tyg czekac :) No i glukoza przede mna :( ciezko bedzie... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030905 przez Justyna89
Ewa ja mam wizytę za tydzień równy i pewnie po tej wizycie też mi da skierowanie lekarka na test obciążenia glukozą... bleeeeeee :sick: Ale dla naszych bąbelków damy radę kochana!!! :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030920 przez madzialenka
A co tu za cisza????ej gdzie Was wszystkie posialo????hmm???Magmus,Sevi,Lustig i reszta?

gratuluje udanych wizyt i 3mam kciuki za nastepne

Lustig sprawdz poczte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl