BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1034976 przez Sevilla
My w sobotę wyprawialiśmy urodziny Maksa. Troche pogoda szwankowała, goście, ale najważniejsze, że mój synek zadowolony.

Ja właśnie leżę i odpoczywam a M. z małym pojechali odwieść moją siostrę na dworzec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034984 przez Panika992
Hej kobitki, nie odzywałam się ostatnio...
W poniedziałek wylądowałam na IP ze skurczami, wzięli mnie na ktg, usg, badanie. Później decyzja o kroplówkach rozkurczowych i sterydach. Coś moja mała zaczęła za szybko pchać się na świat. Wypuścili mnie dopiero w piątek z zaleceniem wypoczynku, mam nic nie robić w domu, brać 3-4x dziennie nospe i robić sobie króciótkie spacerki. Na szczęście mam w domu idealnego mężczyzne, który robi wszystko i dba o mnie jak nigdy nikt :) Mała dostała zalecenie, żeby jeszcze z dwa tyg poczekać w brzuszku :) niech da nam czas dopiąć wszystko na ostatni guzik przed jej przyjściem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034989 przez magmus88
Hej :)

Paniki, ściskaj nogi ile wejdzie :) Dobrze, ze wypuścili Cię do domku :) a bardzo dokuczały Ci te skurcze, ze pojechałaś do spzitala??

Kobiety, jaki materac dla malucha wybrać??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034997 przez madzialenka
Hej ja mam juz drugi raz kokos - gryka. Nie wiem jak inne mamusie;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035004 przez magmus88
Dzięki Madzia za odpowiedź :)

Pytam o te materace... bo na allegro oglądam pościele i ten allegrowicz ma tez materace do łóżeczka i ma jeden rodzaj.

Ja dziś mam endokrynologa... ech. Mam dość tych lekarzy hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035008 przez Sevilla
Panika ściskaj nogi, choć widzę na suwaczku, że u Ciebie aż taka tragedia by nie była skończony 34tc a leci 35, więc w pewnym sensie luzik :) Choć jasne, że lepiej będzie jak młoda jeszcze trochę posiedzi w brzuchu.

Ja się cieszę, że jutro wizyta, ale nie ukrywam, że się również boje. Dostałam zalecenia by się oszczędzać, a ja praktycznie przez te 3 tygodnie niemalże funkcjonowałam na full a już ostatni tydzień na pewno i tylko leki rozkurczowe brałam, jak brzuchol się spinał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035011 przez Sevilla
A co do materaca ja mam kokos-pianka-gryka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035014 przez Justyna89
Wow, no to mnie zaskoczyłaś Panika :ohmy: :ohmy: :ohmy: A ja właśnie tego się tak straszliwie boję-porodu przedwczesnego...
Dobrze, że na czas trafiłaś do szpitala :) Trzymam kciuki by jeszcze Malunia posiedziała w brzuszku no i jak już z niego wyjdzie to koniecznie się nam chwal :)
Co do materaca-ja też kokos pianka gryka tak jak i Sevilla :)
Pozdrawiam i ściskam Was mocno dziewczęta hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035017 przez magmus88
Jeszcze jedno pytanie organizacyjne :PP

Ile kupujecie podkładów poporodowych??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035022 przez Ewaaa1988
Ja rowniez juz zakupilam materac kokos gryka pianka.

A podkladow na poczatek mam 3 paczki czyli 30sztuk, jak braknie to eMek bedzie latal i kupowal co zabraknie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035025 przez Sevilla
A ja podkładów poporodowych w ogóle nie używałam, ale też po cc byłam tak wyczyszczona, że tyle o ile krwawiłam. Tym razem też nie kupuje, u nas położne dawały do domu po kryjomu, bo nikt ich z tego nie rozliczał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035029 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035032 przez madzialenka
Cornick mam nadzieje ze nastroj szybko powroci...i bedziemy mobilizowac do kompletowania wyprawki;)) nie ukrywam ze to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy dla mnie podczas ciazy;) juz nie patrze ze pieniadze sie wtedy ulatniaja. ;)) odkopalam posciele po synku,nie patrze ze niebieskie czy cosik.

Sevila ladnie to tak szalec wbrew zakazom???? To juz ostatnia prosta..uwazaj na siebie.

Magmus cycki do przodu jeszcze troche sie pomeczyc musisz z tumi lekarzami.co do podkladow ja planuje kupic jedno opakowanie czyli 10 szt.w domu i tak chodzilam z podpaskami zwyklymi.bo z podkladem sie czulam jak z pampersem wielkim;)) ale wiadomo teraz moze byc inaczej i tez P bedzie najwyzej latal i kupowal jak braknie,zastanawiam sie jedynie czy jest sens kupowac laktator przed porodem czy po porodzie ewentualnie o ile bedzie potrzebny...??

Dzis bedziemy malowac pokoj malego,jeszcze panele i wsio;) przynajmniej z jego pokojem bo trzeba pomalowac pokoj Zuzi i salonik;)) ale to juz z gorki chyba bedzie;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035033 przez Justyna89
Magmus ja tak jak i Sevi,podkładów nie używałam. Kupiłam za to duże podpaski i wsio, a po kilku dniach i tak na zwykłe podpaski przeszłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035034 przez Anna1991
Panika to sie oszczedzaj. :) Nie wiem czy zaciskanie nog pomoże ale ogolny spokoj napewno ci sie przyda. :)
Ja mam materac kokos pianka kokos. Nie narzekam. :)
Podkładów kupuje 30 jesli chodzi te do gaci. Ja mocno krwawiłam poprzednim razem. Jak by co mam komu oddać. :) Te podklady na łóżko to 10szt. mi starczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl