BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 1 miesiąc temu #1058775 przez Smerfetka005
Halo halo odzywac sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058780 przez madzialenka
A się dziś opalilam....mmmm;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058782 przez magmus88
Mmmm Madzia :) Ale Ci zazdroszczę :)

Pytanie do mam cycowych - ile razy dziennie karmicie swojego malucha? Jak ogólnie wygląda taki Wasz schemat?

Bartek super opanował siadanie. Nie zdążę się obrócić a on już siedzi hehe.

Mąż pojechał dziś z kumplem na piwo. A ja przeglądam neta za letnimi ubraniami dla młodego. W TV nic nie ma ciekawego... więc tak szperam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058783 przez madzialenka
Hmm Magmus opalilam się kopiac ogrodek;))haha więc nadal zazdroscisz?;)a skąd przeglądasz ubranka dla małego?może coś podlapie?U nas cyt leci jak chce mala .zwykle rano, przed drzemka później dalej czasem po drzemce ale to minuta Max przy po południowej drzemce i na noc po kąpieli a w nocy to już zależy od malej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058784 przez Smerfetka005
Madzia jak to jest? Bo dobic sie nie moge do Ciebie, widzisz roznice jak Twoj syn byl maly a teraz Zuzia? On byl grzeczniejszy jak byl taki jak Ona? A jak jest w ogole Zuzia? Grzeczna czy nalezy do dzieci ktore potrzebuja bardzo duzo uwagi? Pytam z ciekawosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058785 przez magmus88
No bo u nas to wygląda tak...

z rana cyc, w ciągu dnia w sumie tylko raz cyc, i później na spanie. W nocy przeważnie między 00 a 1, później koło 4.

Podajecie maluchom może jakieś jogurty, czy serki?

Madzia - ja akurat OLX przeglądałam :) także ten tego :D

Muszę się w tygodniu do galerii wybrać. Moze pooglądam coś na żywo w H&M i C&A... polecacie moze jakieś inne sklepy dla maluchów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058790 przez madzialenka
Magmus Zu nie lubi jogurtow;) tzn miesiąc temu nie chciała tych dla dzieci więc dalej nie probowalam;)

Smerfetko nie ma co porównywać dzieci swoich a co dopiero czyjś.ja nie narzekam mimo jakiś małych różnic jest tak samo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058804 przez Smerfetka005
Ok ja tylko zapytalam przeciez to nie grzech :) sluchajcie jak wyszedl pierwszy zabek to za jaki czas wyzynal sie 2 u waszych szkrabow??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058811 przez Sevilla
Smerfetka trudno mi określić, czy któreś było bardziej lub mniej grzeczne, każde z nich ma inny temperament :) Ruchliwe są tak samo na tym etapie. Basia jest tylko ostrożniejsza :)

Magmus akurat mam przerwę w szyciu, czekam na materiały i na włóczki, bo zamówienie na torebki się trafiło. Tak więc w przerwę wykorzystuje na sprzątanie przed świąteczno - wiosenne.

Madzia i jak spodnie? Młody zadowolony, bo w końcu mi nie odpisałaś. Mam nadzieję, że służą :) Przynajmniej w te chłodne wieczory :P

Co do karmienia. U nas rano cyc (koło 6-7) o 8 kaszka, 9.30 cyc, 12 -12.30 Obiadek +cyc, 15 cyc, 17 owoc lub jogurcik (jeżeli do porannej kaszki dałam owoc) + cyc, 20-20.30 cyc i w nocy cyc. Czasami raz w nocy, czasami cztery razy w nocy. Do picia dostaje wodę. Staram się trzymać tego schematu, jednak czasami są dni marudne i jest tylko cyc, bo nie chce nic do dzioba wziąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058831 przez madzialenka
Pisałam Ci wtedy priv Sewilla ;))
spodnie idealne na wieczorne i poranne eskapady gdy temp jest jeszcze niska;)ostatnio mieliśmy ognisko to długo też posiedzielismy;) mlody nie pogardzil spodniami;))
czape od weekendu już odstawilismy;)

A U nas..ruszyły prace z ociepleniem domku;) hałas..Zu od dziś z katarem więc będzie meksyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058834 przez Sevilla
Haha to ja gapa. Myślałam że mówisz we własnym imieniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058842 przez madzialenka
Hehehe nie.jeszcze tego samego dnia i tak miał już na tyłku bo mówi że w innych już kostki mu było widac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058844 przez Smerfetka005
Madzia zaprezentuj spodniaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058869 przez Sevilla
Hahaha to dobrze, że zrobiłam ciut dłuższe niż podałaś mi wymiar hahaha... rosną te dzieciaki, ja non stop odkładam Maksa bluzki :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058877 przez madzialenka
Sevilla teraz młody przystopowal trochę bo aż takiej różnicy nie widzę po ubraniach ale fakt.poprzednie dresy miał do kostek bo byłokres zże poszedł w górę znów piorunem.mam już w zanadrzu bluzki na krótki i długi rękaw na 134 ale przy tym chudzielcu kosmicznie wyglądają na nim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl