BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1017320 przez madzialenka
Dziendoberek

My już po śniadanku,w nocy nadal kiepsko sypiam,śmieję się ze wszyscy się uwzięli i budzą mnie w nocy bo chcą mnie przygotować do nocnego wstawania później:) tylko kurna kiedy ja się w końcu wyśpię? w dzień się snuję jak cień ze zmęczenia a nie daj Boże w dzień spać to o nocce mogę zapomnieć.I tak błędne koło się zamyka,no ale cóż.
mnie brzusio coraz rzadziej pobolewa,za to cycki...mmmm dwie bomby,kamienie już nie wiem jak to nazwać.W każdym bądź razie mega bolą zwłaszcza w nocy jak cyckonosza nie mam na sobie.

Miłego dnia życzę Wam kochane i serdecznie witam kolejną lipcową mamusię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017330 przez Dorcik 1979
Ja nie mam żadnych objawów. Ale z poprzednimi maluchami też na początku nic mi nie było. Syn jest wczesniakiem, w 26 tygodniu odeszły mi wody chociaż ciąża przebiegała dobrze. Udało nam się przetrzymać do 30 tygodnia. Na początku było ciężko ale wyrósł na zdrowego chłopaka. Nikt nie wie dlaczego odeszły mi wody. W drugiej ciąży już dmuchalam na zimne i się oszczedzalam, udało się bez problemów dotrwać do końca chociaż bolał mnie prawie caly czas brzuch przy chodzeniu. Teraz znowu się martwię czy wszystko bedzie dobrze. Termin mam na 5 lipca według ostatniej miesiączki. Mój lekarz jeszcze nie założył mi karty ciąży, bo jest jak sam to określa przesadny i zrobi to dopiero po 12 tygodniu. Nasyepna wizyta 18 grudnia. Juz nie mogę się doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017334 przez piernikarczyk07
Sevilla z tego co ja pamięta Panika rozwodzi się z męzem który chce odebrac jej synka :( Panika daj znać jak z mieszkanie? I dlaczego tak długo nie widzisz małego?!

Dorcia a nie powinna być karta ciąży założona do 10tyg? Inaczej są później problemy z becikowymi? Kule w sumie nie wiem ale jakos tak obiło mi się o uszy..
Ja ide w czwartek dopiero na 18.45 więc nie wiem jak zniosę ten cały dzień ;) Mam nadzieję że jeszcze przed świętami bede miała następną wizytę w sumie 3tyg wypadało by 24 grudnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017337 przez Dorcik 1979
Mój lekarz założył taką swoją kartę, więc z zaświadczeniem nie będzie problemu. Ja muszę i tak chodzić do niego prywatnie bo NFZ nie podpisał z nim kontraktu. Nie chce innego lekarza, bo jemu ufam. Pierwszą ciążę prowadził inny i trochę się sparzylam. Do swojego mogę zawsze zadzwonić gdyby się coś działo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017341 przez Sevilla
To wizyta musi się odbyć do 10 tyg., karta nie ważne kiedy jest założona. A swoja droga jaja różnica, jak chodzisz prywatnie, to i tak Ci wypisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017344 przez Dorcik 1979
Powiem szczerze, że trochę to głupie z tym 10 tygodniem. Ja cały czas karmilam córkę i tylko raz dostałam okres. Objawów ciąży nie mam żadnych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017349 przez piernikarczyk07
Ja chodze prywatnie i powiedział ze nie załozy karty wczesniej jak około 10tyg...Ale Dorcik ma rację ja gdybym nie starała się o dziecko do dziś bym nie wiedziała ze jestem w ciaży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017351 przez Dorcik 1979
O córkę staraliśmy się 2 lata, a tu taki psikus. Chcieliśmy trzecie dziecko, tak za pół roku. Tydzień temu przechodzilam angine i musiałam brać Duomox. Teraz trochę się boję czy antybiotyk i gorączka wpłynęły na maleństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017361 przez piernikarczyk07
Nie martw sie na zapas...Sevilla tez była chora i ja rownież (2 tyg sie męczyłam) lipcowe dzieciaczki to silne dzieciaczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017366 przez Sevilla
Dorcia ja też brałam Duomox, bo mnie angina dopadła, do tego dojdzie pobyt w szpitalu wśród wszelkich zarazków, bo młody miał zapalenie płuc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017483 przez Dorcik 1979
To mnie pocieszylyscie. Czasem dopadają mnie jakieś czarne myśli. Staram się myśleć pozytywnie, ale nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u gina a to dopiero 18.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017489 przez piernikarczyk07
A Karolina jak wizyta?! Zagladam sprawdzam a tu nic...hallo hallo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017499 przez karolina.w2
Nie moge sie pozbierac. Zarodek ma 6 mm i brak akcji serca. Tydzien temu mial 3mm wiec urosl za malo. Bhcg podobno za wolno wzrosla. Jutro ide do szpitala na obserwacje badania itp ale nie wiem czy mam miec nadzieje. Powinien miec 2cm a ma 6mm. Czy ktoras z was przeszla dwa poronienia zatrzymane pod rzad? Jakie badania robilysciw po poronieniu? Mi zalecila kariotypy to koszt 700zl ale ja mam zdrowe dziecko wiec nie rozumiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017505 przez piernikarczyk07
O matkooo :( Tak strasznie mi przykro...ja pitole co za miesiąc..
Nie wiem nawet co mam Ci napisać tak czekałam na kolejne dobre wieści :(
U mnie bedzie tak samo czuje to...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1017507 przez Sevilla
Karolina ja po dwóch poronieniach miałam badane kariotypy, ale dostałam skierowanie na NFZ, zarówno ja jak i mąż.

Bardzo mi przykro kochana, wiem, że to boli, bo sama przechodziłam to dwa razy pod rząd. Różnica była taka, że ja jeszcze nie miałam wtedy dziecka. Ty masz jedno, zapewne piękne i zdrowe, drugie też się pojawi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl