BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1014584 przez madzialenka
hej Ewelina:))) no mnie maly zarazil,katar i bol gardla juz mam:((((( czuje sie wypluta:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014588 przez Sandra123456
Hej dziewczyny jak tam u Was? U nnie beta z czwartku wynosi 108,15. Ale juz nie sprawdzam. Chciałam sie tylko upewnić czy ciąża jest na 100% ;) 23 pierwsza wizyta i jestem ciekawa czy bedzie juz cos widać. Na 3 grudnia umówiłam sie to zupełnie innego lekarza, chce miec dwóch dla porównania, ponieważ temu do którego ide 23. Zdarzyło sie pare rzeczy z ciężarnymi w ostatnich latach, dlatego nie jestem co do niego przekonana. Jak narazie wcinam kwas foliowy i witaminę C, nie zaszkodzi, a nadmiar wysiusiam;) nysle tez o rutinoscorbinie zeby sie przypadkiem nie Zarazić w pracy. Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014590 przez Sandra123456
No pierniczki od odnośnie sytuacji we Francji, masakra.... Byłam za tym zeby uchodźcom pomoc ale aktualnie jestem na stanowcze NIE . Większość z nich to młodzi aktywni mężczyźni... Powinno walczyć o swoje kraje a nie u nas w Europie urządzać takie sceny;( przeraża mnie to. Tym bardziej Ze moi najbliżsi mieszkają za granica koło Anglii.... Wracają w grudniu, mam nadzieje, ze nic sie tam nie wydarzy, bo bobofrut czeka na tatusia w Polsce;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014596 przez Sevilla
Francja masakra, brak mi słów dla takiego barbarzyństwa

Ja rano bez gorączki, natomiast gardło czerwone i zawalone czopami ropnymi. Czekam w kolejce na pogotowiu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014599 przez Sandra123456
Duzo odpoczywaj kochana !!! Twoje zdrówko najwazniejsze, a i maluch skorzysta;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1014604 przez Sevilla
Niestety skończyło się na antybiotyku. Lekarz dał Duomox, można stosować w ciąży i w I trymestrze. No to ciążę zaczęłam z anginą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014609 przez Sandra123456
O kurczę to trzymaj sie cieplutko!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014611 przez madzialenka
ale przynajmniej szybciej dojdziesz do siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014650 przez piernikarczyk07
Kule Sevilla współczuje Ci strasznie tej anginy...mnie cały czas mdli i już zaczynam mieć dość...Zdrowka!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014794 przez piernikarczyk07
Dzień Dobry!! Każda w niedzielę odpoczywała chyba co? My byliśmy na urodzinach szwagra męża i wróciliśmy o 20-padłam jak małe dziecko :blush:
Dziewczyny a ja znowu w panice.... :dry: mnie chyba piersi powoli przestają boleć a na 100% zmalały... :huh: Czytałam w necie że jest to objaw ciąży która się nie rozwija... :( Tak sobie pomyślałam że moze poszłabym do jakiegoś innego ginekologa tylko po to zeby sprawdzić czy jest ok? U mojego mam wizytę 3 grudnia to kupe czasu...a z drugiej strony jak dowiem się czy jest cos nie tak teraz czy w grudniu to i tak nic nie zmieni :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014796 przez Sandra123456
Hej! Ja odpoczywałem w najlepsze.... W pracy:(
Pewnie na Twoim miejscu poszłabym do lekarza tak jak mowisz. Aczkolwiek w ogole ich juz nie czujesz? Chodzi mi o toczy rzeczywiscie wszystkie dolegliwości Ci ustały? Czasem jest tak ze przyzwyczajamy sie do pewnego bólu. Sama nie wiem:) daj znac co postanowilas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014799 przez Sevilla
Poczekaj jeszcze dzień, dwa. Ja w ciąży z Maksem tak miałam, że jednego dnia nagle objawy ustawały, panikowałam a po dwóch dniach wracały ze zdwojoną siłą lub dochodził nowy. 2 dni temu też piersi przestały mnie boleć i myślałam, że po ptakach, bo choróbsko. A tu na drugi dzień znów zaczęły mnie boleć i doszło mwga dużo śluzu białego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014800 przez madzialenka
czesc dziewczyny..Ewelina.spokoojnie..jestes na lipcowkach i musi byc dobrze:)))ja sie troche uspokoilam i stwierdzilam,co ma byc to bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014803 przez piernikarczyk07
Faktycznie ja się chyba przyzwyczaiłam do tych piersi, bo teraz jak wciągnełam biustonosz znowu bolą....Też zaczynam uważać że co ma byc to będzie, mdłości też mi już popuszczają ale za to śpie po 3 razy na dzień a w nocy budzę się od 2 i kręce w łóżku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014804 przez madzialenka
Ewelina bedzie dobrze,poprostu to sie robi dla nas wszystko naturalne:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl