BezpiecznaCiaza112023

Sierpnióweczki 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1033461 przez ona19
Wg mnie te nosidełka zwykłe sa tak źle wyprofilowane, ze taki maluszek to siedzi zgarbiony w tym :( widziałam jak się synek męczy jako maluszek w tym nosidle i powiedziałam sobie, że dla drugiej dzidzi kupie już leżący. U nas w Pl sa drogie strasznie bo zaczynaja się od 450zł... ale mysle, że bardzo fajne, można poźniej podnieść to oparcie i służy dłużej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033466 przez madziutek
Jesli chodzi o te foteliki to sie z Wami zgadzam. Ja od samego poczatku wiedziałam że nie chce takiego nosideła fotelika bo mam wrażenie ze dziecko w nim takie skurczone i mu nie wygodnie. Do samochodu czy samolotu rozumie bo chodzi o bezpieczeństwo. Ja czasem widzę młode mamy jak sie spaceruja z dziecmi i te foteliki sa do wózków podpięte to mi żal. Nie wiem czy jakby taka mamę położyc do takiego wózka czy byłoby wygodnie:) Zgadałam się ostatnio z moja przyjaciółka która mieszka w Norwegii teraz urodziła tam drugie dziecko) i mówiła, ze połozna wypowiadała sie odnosnie tych fotelików. Maksymalnie dla małego dziecka to 1,5godz. maks w takim foteliku, bo naturalną pozycja dla dziecka jest pozycja leżąca:) U nich wogóle maja inne podejscie do dzieci:):):)
Ja rozgladam sie za głebokim +spacerówka, fotelik mam po córce i tak służył nam tylko do jazdy samochodem:):)
Fajnie ze dodajecie zdjęcia bo mozna cos podglądnąć:):)
Myslałam tez o tej dostawce ale chyba ten kosz lub kołyska beda praktyczniejsza bo ja przeniosę w dowolne miejsce. Sama nie wiem bede szukac i oglądac moze cos upoluję fajnego na necie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033478 przez Dziki Imbir
nie wiedzialam, że są takie kosmiczne nosidełka. Super. Myśmy kupili używane maxi cosi, ale to tylko do samochodu i potem, jak już maluszek zaczynał jeść stałe pokarmy, a krzesełko do karmienia było za duże, to go w nosidełku karmiłam - obfajdane było dokumentnie. Jak tylko dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, kupiliśmy większy samochód i spokojnie do bagażnika wchodzi wózek z gondolą, nawet go składać nie muszę, jeszcze rozłożone łóżeczko turystyczne by się zmieściło.

Ja do poradni cukrzycowej jeżdżę już 3 miesiące, chociaż jesem na granicy normy i w zasadzie nic ciekawego tam się nie dzieje, poza tym, że słucham sobie serduszka małej w takim przenośnym ktg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033480 przez Mama Tygrysa
Och no właśnie, my też nie mamy fotelika. Dla syna mieliśmy pożyczony maxi cosi. Uzywaliśmy go tylko do auta. Jak syn wyrósł z niego po pół roku, to oddaliśmy. Muszę się zorientować czy dałoby radę jeszcze raz pożyczyć. A jak nie to będę szukać w używanych, bo szkoda nam wydawać tyle pieniędzy na nowy skoro dziecko nie pojezdzi w nim dłużej niż 6 miesięcy.
Udało się nam kupić pierwszą rzecz- komode na ubranka. Dziś wieczorem mąż ją przywiezie. A ja od wczoraj kombinuje jak by tu przemeblowac sypialnie żeby się wszystko zmieściło. Też mamy 2 pokoje, z czego jeden przechodni. W sypialni trzeba jakoś upchnąć 2 szafy, 2 komody, 2 łóżeczka i nasze łóżko. A w najbliższych tygodniach wybiorę się do mojej mamy, bo mam u niej schowane kilka pudeł z ubrankami po synku. Muszę to poprzegladac i zobaczyć co trzeba dokupić.
A moja kuzynka za jakieś 3 tygodnie rodzi i już mnie trochę zazdrość bierze ;) no ale nam już też nie tak wiele zostało do sierpnia

[/link] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033505 przez Sylwia Cz.
Ja również wkrótce wybieram się na krzywą cukrową..z tego co wiem...zajmie to 3 godziny :sick: tak mi mówiła lekarka.Jeśli chodzi o rzeczy dla dzidzi,ostatnio godzinami siedzę i szukam...czegoś fajnego i w atrakcyjnej cenie.W ten sposób kupiliśmy już komodę za 60 zł(mega pakowną)mebelki (za 120) i kołyskę za 250zł.Swoją drogą myślałam że kołyski są maciupkie i tak naprawdę dzieciątko niewiele tam pobędzie.I się zdziwiłam..polecam właśnie do małego wnętrza,też z tym walczę(niedługo zostanę ekspertem od zadań specjalnych)wcześniej brakowało nam miejsca w pokoju,a teraz doszły meble komoda,kołyska...i nie jest najgorzej:) jedyny minus...kołyski którą kupiliśmy to taki że płozy ma dość szeroko rozstawione,będzie troszkę kłopotu z wciśnięciem jej w kącik koło narożnika ale coś wymyślimy.Znalazłam fajną rzecz do małego pomieszczenia(może którąś mamusię zainspiruje)
olx.pl/oferta/lozeczko-na-kolkach-dla-ni...pDHD.html#b591a2d4c9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033506 przez Sylwia Cz.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1033512 przez ona19
Sylwia Cz kołyska super, a pokaz komode i mebelki? Ja dla syna na ciuszki ostatnio dokupiłam na allegro taka zwykłą za 100zł. teraz chciałabym kupić jeszcze jedną jakaś na ciuszki dla maluszka, ale mąż nie będzie chciał się zgodzić, bo mamy dwie duże szafy 3 komody, a mi nadal mało półek :)

My nie będziemy kupowac kołyski, tylko leżaczek, albo huśtawkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033513 przez Sylwia Cz.
Mamy już upatrzony zaklepany wózek ze spacerówką i z nosidełkiem (za 130zł)później kobietki porobię zdjęcia,jak Mąż wróci z pracy..bo moim telefonem co najwyżej zabić można:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1033514 przez ona19
Wózek można własnie na olx upolować fajny, wczoraj za 250złdo negocjacji widziałam właśnie taki jak ja kupiłam tylko w innym kolorze i też własnie 3w1.
Dla syna miałam używany i teraz też szkoda było mi kupowac nowego, bo z doświadczenia wiem, że na wiosnę bedę już szukać spacerówki jakiejś małej fajnej, wiec wózek pozłuży troche dłużej niz pół roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1033515 przez Sylwia Cz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033516 przez ona19
Sylwia fajne te komody, Ty brałaś z tego oogłoszenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033517 przez ona19
dziewczyny mam propozycję, zakładamy wątek na fb? tam jakoś mi bliżej i zdjęcia moża łatwiej dodawac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033518 przez Sylwia Cz.
Ona19...nie...właśnie je znalazłam:) ja już zaopatrzonam w komodę :P fajny pomysł z tym FB ...jakby szybciej i sprawniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033519 przez ona19
To co zakładam grupę :) załozę zamkniętą i podam Wam link na priv tutaj, a potem zmienimy na tajną ok?? Kto chętny prosze o wiadomosc na forum to podam linki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1033520 przez Sylwia Cz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl