BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1042527 przez mavi31
Sander podziel się hihi
Wpraszam się na kawę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042528 przez Inezka
Sander, ale cudo :woohoo: Wygląda bajecznie , a jak musi smakować...mniam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042530 przez Megi
Przepis prosze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042534 przez sonia3
HONKA myslalm tutaj o prywatnych badaniach, ktore pewnie najtansze nie sa? Wiesz ja cukru w moczu nie mam, na czczo z krwi idealny a krzywa cukrowa wyszla taka ze nastepnego dnie mnie polozyli na oddziale:-( i niestety potwierdzili cukrzyce.
SANDER za pol roku tez poprosze o przepis i zjem sama pol nawet moze mnie mdlic :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042535 przez Mena
Sonia a Ty tylko na diecie jesteś ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042536 przez masuska
Inezka owsianka na śniadanie jest dobrym rozwiązaniem na zaparcia i do tego śliwka.

Sander jak wypieki? Pavlovą uwielbiam, robić i jeść:) Kurczaka na butelce już nie robię, bo strasznie piekarnik mi się brudzi. Myślałam że to juz wyprawka dla maluszka:) Dobra widziałam zdjęcie, jest cudna:)

Kejt nie wiem co przeżyłaś, mogę się jedynie domyślać. Straszne jest to że my kobiety czasem musimy tak cierpieć, bo miłość matki w/g mnie jest najsilniejszą. Mimo że te moje dziecię doprowadza mnie nie raz do szału to dałabym się za niego pokroić. Tak jak piszą dziewczyny, staraj się myśleć pozytywnie, ten maluszek tego potrzebuje.

Honka zdrówka Artkowi, a który miał szczepienie?

My dziś znów w trasie, tym razem Olsztyn i tam trochę pierdołek typu gniazdka, klamki, 2 kinkiety. Nic więcej mnie nie zachwyciło.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042537 przez honka_18
Sonia toż to pisze ze jest darmowa :P w całym moim mieście nikt nie robi badań prywatnie, a prywatnie przyjmuje tylko dentysta, ale kobiety w ciąży tez maja go za darmo
Prywatnie mogła bym iść do polskiego ginekologa ale najbliższy przyjmuje w Londynie, a to dla mnie za daleko

Masuska Adam miał szczepienie, mówi ze rączka jeszcze trochę boli ale już się naprawila :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042541 przez Inezka
Masuska, dzięki za ten wpis o rabacie w smyku :cheer: Oglądałam wczoraj tą promo, ale nie wiedziałam, żeby trzeba 2xwpisywać kody do rabatu i taką świetną cenę uzyskać :woohoo: właśnie kupiłam synowi kurtkę zimową narciarską za 67zl. A w środę też mu kupiłam kurtkę, ale w c&a przez neta i trochę droższa. Zobaczymy, która fajniejsza jak przyjdą.
PS. Jutro owsiankę zaserwuję sobie na śniadanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042542 przez Sander
Przepis na blaty bezowe
gotuj.skutecznie.tv/2014/05/dacquoise-ve...las-vel-tort-bezowy/
O
Ja krem robie z 2 kremowek z biedronki po 330 ml i 2-3 łyżki cukru pudru. Można dodać jeszcze mascarpone 250 gram - wtedy jest jeszcze lepszy. Na blat bezowy nakładam 3/4 kremu, na to drugi blat, reszta kremu i owoce - najlepiej maliny, truskawki i posypać cukrem pudrem. Blaty można też kupić.
A kurczak na butelce wspaniały!! Cały zjedzony! Tzn ja zrobiłam na słoiku i dziś chyba zrobię drugi tak mi smakował!!!
Ja kurtek na zimę akurat mam Dla Isi. A dla maluszka jak będzie chłopak to musze kupić.
Musaska czyli urządzasz??
Moja Isia chora :-( gorączke dostała w nocy... I nie wiem czy to pęcherz czy biegunka... Bo wczoraj była raz i dziś tez raz. Jutro lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042543 przez masuska
Sander ja robię 2 rodzaje torcików bezowych:
Ten jest zarezerwowany na mamy urodziny w czerwcu www.mojewypieki.com/przepis/tort-bezowy-...rbarem-i-truskawkami
A ten to robię na różne okazje www.mojewypieki.com/przepis/biala-pavlova .
W sumie to to samo ale inne dodatki:P Polecam Ci spróbuj ten z rabarbarem i truskawkami, obłędny :)

Z urządzania to mi zostało jeszcze pomalować 2 pokoje i korytarz + położyć panele, a dalej to już meblowanie.

Inezka
nie ma za co, sama skorzystałam i myślę że świetna oferta. Szczególnie że kilka dni temu oglądałam tą kurtkę dla młodego i b. mi się spodobała. A te kody to mi tylko umiliły zakup. Teraz też w lidlu będą kurtki od 03.10 za 49 i 59 zł www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=1300 , ale ja czekam na ich spodnie ocieplane na szelkach, są genialne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042544 przez honka_18
Ale mi smaku narobiłyście :woohoo: wczoraj rano chciałam kupić te blaty bezowe ale wszystkie były połamane :angry:
Mnie bezsenność dopadła od 2:30 nie śpię i do tego pada deszcz, znowuż dzień bajkowy przed nami :whistle:

Adam ma kurtkę z Lidla - narciarską i jest super 2 sezony w niej chodził a teraz to chyba dla Artka będę ją zakładać, bo Adam ma 3 kurtki zimowe a Artek 1 :whistle: a ta z lidla jest na 2-4 lata to na obydwóch dobra ;)

Sander zdrówka dla Isi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042549 przez sonia3
Witajcie w sloneczna niedziele
MENA tak tylko dieta ale za 2 tygodnie dowiem sie czy to wystarczy, bo sa skoki...
SANDER usciskaj Isie i zdrowka zycze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042551 przez Inezka
Masuska, jak wpatrzysz, że będą te spodnie na szelkach na zimę to dawaj znać,ok? Tez będę chciała kupić :)

Ale dziś ładnie. Przyjemnego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042553 przez honka_18
Ale tutaj dzisiaj cicho :whistle:

Widocznie tylko mi się nudzi w niedzielę :evil: chłopcy śpią, M w pracy, a ja buszuje po necie i wyszukuje różne różności dla dzieci

Co sądzicie o kamerce do dziecięcego pokoju??? właśnie znalazłam całkiem tanią i się zastanawiam :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042555 przez masuska
Inezka, będę trzymać rękę na pulsie:)

Sander zdrówka dla córci.

Dziś mam 6 rocznicę i z tej okazji mieliśmy jechać do kina, ale mąż w pracy, za to próbuję zarezerwować bilety na przyszły weekend, ale są niedostępne... Nawet nie mam werwy żeby coś ekstra na kolację zrobić. Nawet młodego na dwór nie mogę wygonić, jak siadł z lego to już do wieczora nie odpuści.

6 lat temu o tej porze ubierałam suknię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl