BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 4 miesiąc temu #1051311 przez Mulian
No Honka to chyba rzeczywiście już lada dzień. Tyle godzin miałaś te skurcze, że ja bym już chyba w panice do szpitala jechała :blink:

Eh Mavi...i to ma być zdrowe śniadanie. Już by dali jedną kromkę a jakieś warzywa w zamian, drożej by im to nie wyszło. Masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1051312 przez honka_18
Dziewczyny dobrze ze juz u Was lepiej :)

Mavi ble :sick: jednak ciesze się ze zdecydowałam się na zakładanie rodziny w UK :) tutaj na śniadanie 2 tysty z dżemem albo płatki z mlekiem, a na obiad i kolację to już dają menu jak w restauracji i sobie wybierasz na co masz ochotę :P

Mulian juz to przerabiałam :P z Adamem po odejściu wód jechałam od razu do szpitala, w drodze dostałam skurczy właśnie takich bylejakich tz bolały mocno ale trwały 10-15sekund co 2 min, męczył am się w szpitalu z nimi 2 dni. Z Arturem to samo kilka regularnych i do szpitala, prawie 3 dni leżałam bo skurcze były za kurtkie i za słabe i co jakiś czas odpuszczały na 1-2godziny. Tak więc teraz nie panikuje wole pomęczyć się w domu. Jak pojawia się 2 takie konkretne co 10 min zadzwonię po siostrę a po 3 jadę na porodówkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051313 przez Mulian
Aha :) ok to dobrze, że o tym piszesz. Zakoduję sobie! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051315 przez Sander
Mavi współczuję Ci. Ja nie mogę narzekać na jedzenie w szpitalu jak byłam na patologii, a jestem bardzo wybredna. A lekarz juz był??? W ogóle jak się czujesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051316 przez Sander
Co tam dziś robicie?
Honka ach w sumie i tak już jesteś dosyć daleko. Ale wiadomo im dłużej tym lepiej. A ta Nospe odstawilas tak? A jak Artek chory jeszcze?
Dodi ciesze się że antybiotyk działa :-)
Co do budzenia się w nocy to może nasz organizm przyzwyczaja się do nocnego wstawania. Tez kilka dni miałam ze mogłabym wstać w środku nocy i iść coś robić.
Wczoraj w końcu torby spakowalam i jest tego dużo... A i tak nie mam wszystkiego. W ogóle mi się wydaje ze mam za mało rzeczy dla Lili.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1051317 przez honka_18
Sander w dzień nie brałam, a w nocy wzięłam 2 ale nie pomogły.
Artek juz zdrowy podejrzewam ze ta gorączka ba żeby bo ma dziąsła z tyłu spuchniete a piątek brak :whistle:
A jak córa? Lepiej ze skórą ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051318 przez Sander
U nas nigdy nie było takich akcji z zębami. Współczuję. Iza zawsze dobrze to przechodziła tzn bez gorączki i rewolucji żołądkowych. Ciekawe jak będzie z Lili.
Co do skóry to jest lepiej ale nie super. To ostatnio ciągle wraca... Wyciągnęłam ja sterydem w maści. Oczy się zagoily, ale dziś ma już zaczerwienienie... I pewnie znowu wróci :'( w nocy znowu się cala drapie biedna. Ach nie mogę jej przecież często podawać diferganu. A tran jej podawalam jesienią i nie wiedziałam że ma takie właściwości, wrócimy do niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051319 przez honka_18
U każdego dziecka inaczej Adamowi wszystkie zęby wyszły bez problemu tz śliny się tylko i pchał wszystko do buzi, a Artek zawsze ma wysoką gorączkę, katar, kaszel, wymioty i biegunkę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1051320 przez Inezka
Cześć Dziewczyny!

Ja dziś też bezsenność od 3 do ok. 5 i dlatego do 9 pospałam :P

Mavi, dobrze, że pojechałaś do szpitala, jesteście pod dobrą opieką. A to jedzenie szpitalne to w szkoda słów. Jak można tak karmić kobiety w ciąży :ohmy: Napisz co tam po obchodzie.

Honka, ja to bym pewnie pojechała od razu do szpitala z takimi objawami jak Ty miałaś. Ale wiesz co robić..a jak się teraz czujesz??

U nas świeży śnieg spadł to pójdziemy z młodym na sanki, ja bardziej jako obserwator i na spacer, a synek z tatusiem poszaleją.

Megi, jak występy córki, zadowolona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051321 przez masuska
Oj widzę Mavi ze podobne menu i u mnie :P

U mnie po obchodzie odstawione leki, jutro badania i do domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051322 przez honka_18
Inezka przerabialam to już 2 razy wiec teraz nie panikuje tylko czekam na te właściwe skurcze. Nie chce też niepotrzebnie zrywać chłopców w środku nocy i wieść do siostry przez fałszywy alarm
Teraz jest dobrze tz nie mam żadnych skurczy ale jestem mega zmęczona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1051326 przez Joanna90
Honka współczuję nocy, dobrze przynajmniej że wiesz co i jak i nie panikowałaś, ja bym już na porodówkę od razu jechała, ale to przez mój GBS :)

Mavi nie ma to jak jedzenie szpitalne :blink: jak lezalam to też dostawałyśmy coś w tym stylu, jednym słowem dramat :evil: najgorzej bylo z jedzeniem w niedzielę, bo nawet ten chleb był niezbyt swiezy... A kolezanka z sali miala raz nawet dodatek w postaci slimaka na lisciu salaty do obiadu :whistle:

Dziewczyny trzymajcie się, juz polowa stIycznia, więc jeszcze tylko troszkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1051327 przez Megi
Inezka dziękuję,ze pytasz. Wystąpiła dzielnie i byłam z niej dumna,chyba zaczyna się przelamywać,zobaczymy jak pójdzie Jej wiersz w przedszkolu na Dzien dziadków

Mi chyba też czop zaczął odchodzić
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Z córka nie wiem kiedy...troche się martwię teraz.Boli brak...
Torbę spakowałam dziś w większości

Kochane 3majcie się w tych szpitalach :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051328 przez honka_18
Megi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurcze chyba zaczynam panikować, co chwila mam ucisk na odbyt i kucie w pochwie. Skurcze nieregularne i prawie bezbolesne do tego jestem głodna ale nic nie mogę przełknąć. Na obiad zjadłam banana a czuje się tak jak bym ze 3 kebab wciągnęła.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1051329 przez Joanna90

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja zaczelam zapisywac skurcze zebym wiedziala ile ich jest i mam od rana dokladnie co godzine ale te bezbolesne... Wczoraj byly czestsze ale nieregularne i im pozniejsza godzina tym było ich więcej... No i czuję parcie na to nieszczęsne krocze :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl