BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1036693 przez masuska
Dodi świetny pomysł z tymi koszulkami, muszę mojemu kupić:) A myślę żeby mu powiedzieć jak brzuszek będzie widoczny. Chcę go też zabrać na USG, mam nadzieję że lekarz się zgodzi.

Honka uświadomiłaś mi że mam okna do mycia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036696 przez dodi
witajcie
masuska jak tam leżenie dajesz rade?
ja sobie tego nie wyobrażam tak leżeć ja jestem człowiek czynu ciągle muszę coś robić ciągle w ruchu
co dziś porabiacie ?
my wybieramy się z dzieciakami do Zoo do Opola już kiedyś byliśmy i jest tam bardzo fajnie dlatego jedziemy jeszcze raz
a wieczorem do Twing Pigs na country festiwal bardzo lubię taka muzykę
Miłego dzionka B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036698 przez honka_18
masuska ja też chłopców biorę na usg bo nie mam z kim ich zostawić :whistle: ale podejrzewam, że przyjdzie jakaś położna i będzie sią w kącie z nimi bawić więc i tak nie będą nic z tego wiedzieć

Dodi uwielbiam takie rodzinne dni :cheer: ale niestety my takich nie mamy :( jak M ma wolne to ja mam zawsze ziecko pod opieką :whistle:

my dzisiaj mamy szpital :( Adam i Mikołaj chorzy leżą przed bajkami, M w pracy a ja mam pościel do prania bo Artek mi zasikał moje łóżko :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036703 przez masuska
Dodi jak lubisz taką muzykę to tylko napiszę że jestem z Mazur:) Leżenie mi marnie wychodzi. W tygodniu prawie całły czas leżałam, oszczędzałam się, ale dziś już troszkę porobiłam w domu, w sumie to ogarnęłam tylko i obiad zrobiłam, niewiele ale też ostrożnie. Dziś moje chłopaki idą na pokaz Monster Trucków i tak się na to nie wybierałam, mimo to chętnie bym wyszła choć na trochę.

Honka zdrówka chłopakom, taka ładna pogoda, aż szkoda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036705 przez olcia1989a
Cześć dziewczyny!Dwie kreski ujrzałam wczoraj rano bledsza ale jest :) to bdzie nasze drugie dziecko mamy chłopca w lipcu skończy 3 latka,wiec czas na drugie.To był nasz pierwszy miesiąc starań i udało się :) :) :) Termin albo koniec lutego albo początek marca.pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036711 przez dodi
witaj Olcia wśród nas no i gratki .... ;) fajnie że tak szybko wam się udało
jak sie czujesz ? rodzinka powiadomiona czy czekasz z nowiną ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036712 przez dodi
honka jak tam twoje dzieciaki się czują ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036715 przez Ewa Rachela
Czesc Dziewczyny ☺ Jestem Ewa i chcialabym, zebyscie mi doradzily. Ostatnia @ mialam 13.05. Robilam wczoraj i dzis test i oba pozytywne. Ciesze sie bardzo ale zastanawiam sie czy jest sens abym odwiedzila gina juz w tym tyg. Internet podpowiada, ze jestem w 5 tc i czytalam, ze nie bedzie jeszcze widac zarodka. Dodam, ze juz raz bylam w "ciazy", ktora byla pustym pecherzykiem. Dlatego troche boje sie isc. Czy dobrze zrobie jezeli poczekam tydzien z wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036718 przez dodi
witaj Ewa na naszym Forum no i gratulacje :)
ja myślę że to za wcześnie na wizytę ja ostatnią @ miałam 11 maja a do lekarza idę za 2tyg 2 lipca poczekaj może z tydzień dwa to już i serduszko będzie widać
może wybierz się najpierw na betę ja dziś byłam w środę będzie wynik jestem ciekawa ile wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036719 przez Sander
Witam! Ja mam ciążę 3 dni młodszą. @ 16.05. Idę do gina w piątek wg moich obliczeń jest duża szansa że serduszko będzie, ale ja dłużej nie wytrzymam... Juz teraz zaczynam się martwić czy ono jest itd..., nawet wczoraj robiłam kolejny test... Bo nie mam prawie wcale objawów i się denerwuje. w piątek dam znać czy jest ok. W środę chyba skocze na betę. No chyba że zacznę wymiotowac to mi przejdzie wszystko :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036720 przez Sander
Olcia kiedy miałaś @?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036721 przez dodi
sander ja mam to samo żadnych objawów i w sobotę tez zrobiłam test wyszedł oczywiście pozytywny tak więc nie martw sie nie jesteś sama ;) widzisz jak to jest jak są objawy to kobiety narzekają a jak ich nie ma tez coś nie pasuje daj zna jak będziesz po lekarzu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036725 przez Ewa Rachela
Dziekuje dziewczyny :) sprobuje umowic sie dopiero na 30.06. Sander napisz koniecznie jak bedziesz juz po wizycie. Co do objawow to mam zgage, troche juz zaczyna mnie mdlic, jestem wrazliwa na zapachy, czesto chodze do toalety ale nie moge spac w nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036734 przez olcia1989a
Ostatnią miesiączkę miałam 23.05.Objawów właściwie żadnych...do lekarza wybieram się w przyszłym tygodniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036740 przez honka_18
dodi Adam już czuje się lepiej, katar jeszcze został, uparł się żeby do przedszkola iść, ale za to Artura wzięło od rana stan podgorączkowy, płacze, gile po pas :( kolejna noc nieprzespana

Witam nowe mamuśki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl