BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1053210 przez Iwona23
Mój synek właśnie o 5.00 stwierdził że chce siusiu zaczyna się robić wojna bo jedna łazienka a ja jak wstanę to odrazu muszę siku ale wiadomo 3 latek nie wytrzyma więc go puscilam potem sama poszłam potem wracam do łóżka a oni z mężem śpią i zajmują całe łóżko. Łapie mnie jakieś przeziębienie pewnie synek mnie zaraził bo od czwartku złapał coś w przedszkolu w czwartek jeszcze go pusciłam bo miał bal karnawałowy ale mało co mu się podobało w piątek nie był dziś jest nawet dobrze ale jeszcze zostawię go w domu skoro i tak siedzę to na siłę go nie będę posyłać niech sobie jeszcze dzień czy dwa odpocznie...najgorsze jest to że 9 lutego maja dzień babci i dziadka i chciałbym żeby wziol udział. Przedszkole prywatne po znajomości co prawda ale miesięcznie place z góry i nie przechodzi na następny miesiąc więc boli po kieszeni kiedy choruje podwójne no ale podobno tak jest ze w pierwszym roku dużo chorowania był chory ostatni raz 4 tyg temu więc to i tak dobry wynik. Ludzie chore dzieci bardziej niż on puszczają ale dla mnie to głupota bo jedno dziecko dobrze znosi katar drugie gorzej i potem inni rodzice mają problem no a wiadomo w dzisiejszych czasach każdy boi się brać l4 na dzieci do tego mniej zarobi i błędne koło.

Marzy mi się poduszka Rogal ale w pierwszej ciąży nie miałam a teraz tak się zastanawiam skoro w pierwszej dałam radę bez to czy teraz Mi potrzebne.
Ruchy czuje już bardzo wyrazie wczoraj zaczęłam 19 tydzień szybko minęła Mi już prawie połowa ciąży teraz to już z górki chwilowo już powiem szczerze że nie mogę doczekać się wiosny kurtka ledwo się zapina brzuch już mam spory ale miałam spory zwis po stracie 20 kg i teraz to się naciagnelo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053214 przez kakasia20
Iwonka .
Ja też mam zwis ale po cc 2 taką falda i wiesz teraz brzuszek rośnie ładnie a pod spodem faldeczka ale też się zaokragla :):)
Ja w 1,2ciazy nie używałam rogala więc nie kupuję go teraz zawsze karmilam w łóżku lub siedząc na fotelu wygodnym fotelu he którego już nie mam :/.Ale coś zakupie lub gdzieś znajdę sobie miejsce do karmienia :):) jakoś to będzie .czas wstać i obudzić córkę bo na 8ma przedszkole. .A ja mam lenia he

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053223 przez Sophie25
Dobry ;)

Monia kciuki za dzisiejszą wizytę ;)
Popołudniu masz? ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053231 przez kakasia20
Ja mam jutro o około 16/17:30 zależy o której mąż wróci z pracy i zaraz ja wyjdę na wizytę on zostanie z dziećmi .

Już bym chciała jutro :):)
A to zdj syna z Niko :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053233 przez Judyta1992
Hej:)
Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Troche późno chce dołączyć, ale dopiero znajduje czas powoli na wszystko...
U mnie teraz już zaczyna się 22 tydz.
I będzie chlopak.chociaz do 21 tyg był dziewczynką ;)
Miałam już wszystko kupione za granica przez brata a tu taka niespodzianka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053236 przez stOkrOtka91
Witaj Judyta siadaj i sie rozgosc :)
Super ze nascoraz więcej :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053237 przez Judyta1992
To biorę się za czytanie żeby Was poznać trochę. Niestety obecnie jestem na l4 i ja antybiotyku więc mam czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053240 przez Joanna92
Cześć Judyta!
Mamy tabelkę wszystkich Mam, jeśli chcesz to napisz o sobie i Stokrotka dopisze, nasza organizatorka :)

W końcu się przeprowadzamy, w sobotę teraz.

Teściowa najchętniej by mnie pasami do łóżka przypięła, masakra jakaś... Tylko okien nie myj, szafek w kuchni, mebli nie skręcaj itp itd. Szlag mnie trafia. Ostatnio jak się zapędziła to usłyszałam że najlepiej to rąk do góry nie podnoś bo nigdy nie wiadomo. No już nie mogę.

W końcu jak się urządzimy to będę mogła wszystko dla Adasia urządzać, okropnie się cieszę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053244 przez Sophie25
Witaj Judyta ;) ;)

Rozgosc się i powoli nas nadrobisz a tak jak dziewczyny mówią Na pierwszej stronie jest tabelka to zobaczysz ile nas jest i kiedy mamy termin ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053245 przez aleksiaa88
Ja pierwsze dziecko wykarmiłam na lezaco na łożku.
Ja już czuje jak z boku brzucha coś twardego pewnie coś wypycha.

Co do podnoszenia rak w pierwszej ciązy stałąm na drabinie malowałam rozety i nie wiedziaąłm że jestem już w ciąży heheeh, teraz tez czesto podnosze rece do góry bo wyciagam coś z szafy jak dla mnie to jakieś głupie gadanie zabbobon czy co podnoszenie rak co ma wspólnego że co jak sie ręce podniesie to dziecko wypadnie ?
Nile lubie takich starych głupich stwierdzeń a bo nie wolno tego tamtego siego i owego jakieś pozostałosci po zabobonach dawnych babek. tak jak masz brzydką twarz to pewnie córka ze synem tez nie za bardzo i jakoś był syn a nie córka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053248 przez Joanna92
Jak bym miała nic nie robić to bym się zastała, a chcę urodzić naturalnie.
Rozumiem że w 2 ciąży miała jakieś problemy i 4 miesiące musiała leżeć ale to nie znaczy że ja też tak będę miała. Zwłaszcza że mam 175 wzrostu i do filigranowych nie należę a ona mi ledwo do szyi sięga i jest drobna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053256 przez stOkrOtka91
aleksiaa z tymi zabobonami to jest maskara, pokolenie naszych babć tyle "prawd życiowych" o ciąży mają, że nie da się tego słuchać, a tylko człowiek niepotrzebnie się denerwuje, czasy się zmieniają i wszystko się zmienia, a nasze babcie za tym nie nadążają :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053260 przez aleksiaa88
mała mi tak szaleje z boku coś wypina aż czasem boli

wyciągłam jedno pudło i patrze a tam sporo rzeczy ktore widac że sa chłopięce mało co się nadaje na dziewczynkę chyba tylko bedzie to takie ubranka 0-3,/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053267 przez Sophie25
Aleksia Ty jjuż 22tydzien ale idzie Lilka w maju wyjdzie na bank ;D

No ja sporo odłożyłam z pudła takich uniwersalnych co i na chłopczyka i N dziewczynkę by pasowało i dużo mam żółtych i białych kaftanikow żółte i zielone pajacyki;)

Ale do srody niedaleko to się dowiem co tam zamieszkuje ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053271 przez aleksiaa88
Sophie ty mi tu nie prorokuj dziecko niech mi dorośnie boo nie załapie się nawet na 2,5 kg

No ja z tych małych tez mam zielone i żółte ale otworzyłam takie pudełko i tam dużo koszul spodni chłopięcych koszulek co widac że chlopięce jedne oddam jak bedą ubrania zbierac jedne sprzedam takie lepsze a reszte zostaje na donoszenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl